Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) vásárlás árak



Hálózati eszköz ( switch, router, : CISCO, D-Link, Edimax, GetNet, HP, LINKSYS, TP-LINK, Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) OnLine vásárlás árlista árak



Laptop akció naponta Ilyen olcsón sehol nem vásárolhatja meg ezt a laptopot!!! Naponta egy notebook verhetetlen áron. Több laptop akció.

Akció Dell Latitude E7240 üzleti ultrabook W7/8.1Pro i5 8GB 128GB SSD
Csak a mai napon! 428 866 helyett 399 900- Ft

Nézzen be hozzánk minden nap! További részletek
Nincs ötlete az ajándékozáshoz? Klickeljen! Karácsonyi ajándék ötletek

Karácsonyi ajándék ötletek 2014 : Ötletek karácsonyi ajándékra szeretteinek! : KlickComp Notebook szaküzlet
Számítástechnika is lehet meglepetés - Ötletek karácsonyi ajándékra szeretteinek!



Válasszon Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) gyártót a jobb oldalon látható linkekkel.









Első Előző 123456789Következő Utolsó  Mutatom 1 -től  21 -ig (összesen 170)


Termék   Nettó, bruttó ár Kosár Készlet, info


GetNet xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) GNGR154

 

Kompatibilis a IEEE802.3 és IEEE802.3u szabványokkal, 4db beépített 10/100Mbps-os Ethernet port  ...

  910,00 Ft

1 155,70 Ft


GetNet xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) Rendelhető



TP-LINK TD-8816 ADSL2+ Router TD-8816

 

1 Ethernet port ADSL2+ router híddal (bridge) és NAT router, Trendchip, ADSL/ADSL2/ADSL2+, 'A' melléklet, ADSL-elosztóval  ...

  2 860,00 Ft

3 632,20 Ft


TP-LINK TD-8816 ADSL2+ Router Készleten



TP-Link TL-R402M vezetékes router (10 100Mbit s, 4 port) TL-R402M

 

A TL-R402M multifunkciós Broadband Router speciálisan kisvállalkozás, iroda-és SOHO (Small Office / Home Office) való hozzáférés az internethez. Ez jellegét erőteljes funkciókat, a  ...

  3 010,00 Ft

3 822,70 Ft


TP-Link TL-R402M vezetékes router (10/100Mbit/s, 4 port) Rendelhető



Edimax xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) BR6314K

 

Kompatibilis az IEEE802.3 és IEEE802.3u szabványokkal, Beépített 4db 10/100Mbps LAN port és 1db WAN port, RESET gomb  ...

  3 780,00 Ft

4 800,60 Ft


Edimax xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) Rendelhető



TP-LINK TD-8840T ADSL2+ Router TD-8840T

 

4 Ethernet port ADSL2+ router híddal (bridge) és NAT router, Trendchip, ADSL/ADSL2/ADSL2+, 'A' Annex, ADSL-elosztóval, beépített 4 portos kapcsoló  ...

  4 160,00 Ft

5 283,20 Ft


TP-LINK TD-8840T ADSL2+ Router Érdeklődjön



D-Link CloudandGO 5-port 10 100 1000 Gigabit Desktop Switch GO-SW-5G

 

5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 5-Port Gigabit Switch, IEEE 802.3az EEE (Energy Efficient Ethernet) compatible, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethe  ...

  4 230,00 Ft

5 372,10 Ft


D-Link CloudandGO 5-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch Rendelhető



TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media konverter (SFP modul nélkül!) MC220L

 

1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-  ...

  4 460,00 Ft

5 664,20 Ft


TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media konverter (SFP modul nélkül!) Rendelhető



TP-LINK TL-R860 Router 1wan+8lan TL-R860

 

1 WAN port + 8 LAN port, kábeles/DSL router kisebb irodákba, Dial-on-demand, fejlett tűzfal, szülői felügyelet, DDNS, UpnP, 802.1X, DHCP, DMZ kiszolgáló, VPN pass-through, PPPoE, d  ...

  4 910,00 Ft

6 235,70 Ft


TP-LINK TL-R860 Router 1wan+8lan Rendelhető



TP-LINK TL-SG105 5Port Gigabit Switch metal TL-SG105

 

5 portos, fém, gigabites Switch, 5 db 10/100/1000M RJ45 port, GMP Snooping támogatás, IEEE 802.1p QoS, Plug and Play, fém burkolat  ...

  4 910,00 Ft

6 235,70 Ft


TP-LINK TL-SG105 5Port Gigabit Switch metal Rendelhető



D-Link GO-SW-8G 8 portos Gigabit Desktop Switch GO-SW-8G

 

8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 8-Port Gigabit Switch, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethernet / Fast Ethernet speeds, Plug-and-play installation,  ...

  5 040,00 Ft

6 400,80 Ft


D-Link GO-SW-8G 8 portos Gigabit Desktop Switch Rendelhető



TP-Link TL-SG1008D switch (10 100 1000Mbit s, 8 port) TL-SG1008D

 

8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat  ...

  5 950,00 Ft

7 556,50 Ft


TP-Link TL-SG1008D switch (10/100/1000Mbit/s, 8 port) Rendelhető



TP-LINK TL-SG1008D 8Port Gigabit Switch TL-SG1008D

 

8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat  ...

  6 020,00 Ft

7 645,40 Ft


TP-LINK TL-SG1008D 8Port Gigabit Switch Készleten



Cisco SF100D-05 5port 10 100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch SF100D-05-EU

 

10/100Mbps sebességu kompakt Ethernet switch, 5 UTP porttal, SOHO felhasználásra. A termék acélházas és az alján található két rögzítési pont, melyekkel akár falra is rögzítheto. F  ...

  6 270,00 Ft

7 962,90 Ft


Cisco SF100D-05 5port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch Rendelhető



TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D MC100CM

 

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más t  ...

  6 690,00 Ft

8 496,30 Ft


TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D Rendelhető



TP-LINK MC110CS Singlemode 100Base-LX (SC) Fast Ethernet Media Converter MC110CS

 

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm 1 10/100M RJ45 port + 1  ...

  6 690,00 Ft

8 496,30 Ft


TP-LINK MC110CS Singlemode 100Base-LX (SC) Fast Ethernet Media Converter Rendelhető



TP-LINK TL-SG108 8Port Gigabit Switch metal TL-SG108

 

8 portos, fém, gigabites Switch, 5 db 10/100/1000M RJ45 port, GMP Snooping támogatás, IEEE 802.1p QoS, Plug and Play, fém burkolat  ...

  6 840,00 Ft

8 686,80 Ft


TP-LINK TL-SG108 8Port Gigabit Switch metal Rendelhető



TP-Link TL-PS110U USB Printszerver TL-PS110U

 

TP-LINK TL-PS110U nyomtató szerver lehetővé teszi, hogy a számítógépet a ciklus közben létrehozása nyomtatási hálózatot. Minden, ami szükséges az, hogy csatlakoztassa a TL-PS110U e  ...

  7 140,00 Ft

9 067,80 Ft


TP-Link TL-PS110U USB Printszerver Rendelhető



TP-Link TL-PS110P Parallel Printszerver TL-PS110P

 

TP-LINK TL-PS110P nyomtató szerver lehetővé teszi, hogy a számítógépet a ciklus közben létrehozása nyomtatási hálózatot. Minden, ami szükséges az, hogy csatlakoztassa a TL-PS110P,  ...

  7 970,00 Ft

10 121,90 Ft


TP-Link TL-PS110P Parallel Printszerver Rendelhető



TP-LINK TL-PS310U USB multifunkciós nyomtató Print Server TL-PS310U

 

A TP-LNK MFP és Storage Server TL-PS310U célja, hogy megossza velünk USB eszközök egész otthoni vagy irodai hálózathoz. Több mint egy MFP-szerver, TL-PS310U is támogat különböző US  ...

  8 330,00 Ft

10 579,10 Ft


TP-LINK TL-PS310U USB multifunkciós nyomtató Print Server Rendelhető



TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media Converter MC111CS

 

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1  ...

  8 630,00 Ft

10 960,10 Ft


TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media Converter Rendelhető



TP-LINK MC112CS single-mode 100Base-BX Media Converter MC112CS

 

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1  ...

  8 630,00 Ft

10 960,10 Ft


TP-LINK MC112CS single-mode 100Base-BX Media Converter Rendelhető



Az árlistánkban előfordulhat rendszerhibából eredő rossz ár. Amennyiben ez előfordulna, ezért elnézését kérjük. A készlet információk csak tájékoztató jellegűek. A fotók eltérhetnek a valós megjelenéstől.
Készült: Miskolc, 2014.11.23. 11:48:07

CISCO Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), D-Link Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), Edimax Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), GetNet Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), HP Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), LINKSYS Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), TP-LINK Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), : CISCO, D-Link, Edimax, GetNet, HP, LINKSYS, TP-LINK, Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) OnLine vásárlás árlista : Web-Bolt akciók a Klick laptop webáruházban és a számítástehnikai boltban Miskolcon.







Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) vásárlás árak, árlista kínálat : .o : Web-Bolt akció a Klick laptop webáruházban és a számítástehnikai boltban Miskolcon.



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop  és  számítógép javítás, szerviz Miskolc - Borsod

http://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció |  Promóciók |  Árlista |  Katalógus |  Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2013 Klick Computer Kft.   http://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!
Miskolc nyitva h-p 9:00-17:00
Tel: +36 46 505 450, 413 347

Notebook, laptop kereső


Számítástechnikai kvíz

Klickelgessen, hogy Öné legyen ez a nyeremény ajándék! Nyereményjáték : Tegye próbára számítástechnikai tudását. Klickelgető számítástechnikai online kvíz nyereményjáték Pihenjen, lazítson!

Klickelgető online számítástechnikai nyereményjáték 2014.12.18-ig

Megnyerheti gyermeke, felesége, férje karácsonyi ajándékát.
Dell számítástechnika bolt Miskolc

Dell akció, Dell Miskolc Shop 2014. szeptember Dell Shop Miskolc akció

A laptop szépség ízlés kérdése.
A minőség az Dell.

Laptop játékra - 3 év garanciával

Laptop játékra : Dell Inspiron 15 Silver notebook i7 vásárlás Laptop játékra Dell Shop akció: Dell Inspiron 15 Silver notebook i7 vásárlás

Mindenben megfelel ez a laptop játékra : i7 CPU, jó grafikus vezérlő, elegendő memória, kiváló hangrendszer. Már csak egy jó játékos kell. Ön az?

Dell bolt 219 900- Ft



További Laptop akció



Notebook, laptop webáruház


Miskolc, Meggyesalja utca 93.

Klick Computer Kft.


Notebook Miskolc, Laptop WebÁruház, Számítástechnikai Bolt


mail: sales@klickcomp.hu

Klick Computer a Google+-on

Kérjük, hívjon minket bizalommal!
(+36 46) 413 347 (UPC ingyenes), 505 450, 505 451
Fax: (+36 46) 505 451

Írjon! Ügyfélszolgálat Fórum

Microsoft Kisvállalati Termék Specialista
Microsoft Kisvállalati Termék Specialista, Microsoft Small Business Specialist