Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) vásárlás árak



Hálózati eszköz ( switch, router, : CISCO, D-Link, Edimax, GetNet, HP, LINKSYS, TP-LINK, Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) OnLine vásárlás árlista árak




Iskolakezdési Akció 2014 - számítástechnika diákoknak Notebook / laptop, Tablet-PC, számítástechnikai kiegészítők, mobil telefon

Iskolakezdési Akció 2014 - számítástechnika diákoknak

(Akár online részletre is!)




Válasszon Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) gyártót a jobb oldalon látható linkekkel.









Első Előző 12345678Következő Utolsó  Mutatom 1 -től  21 -ig (összesen 165)


Termék   Nettó, bruttó ár Kosár Készlet, info


GetNet xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) GNGR154

 

Kompatibilis a IEEE802.3 és IEEE802.3u szabványokkal, 4db beépített 10/100Mbps-os Ethernet port  ...

  910,00 Ft

1 155,70 Ft


GetNet xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) Rendelhető



TP-LINK TD-8840T ADSL2+ Router TD-8840T

 

4 Ethernet port ADSL2+ router híddal (bridge) és NAT router, Trendchip, ADSL/ADSL2/ADSL2+, 'A' Annex, ADSL-elosztóval, beépített 4 portos kapcsoló  ...

  2 170,00 Ft

2 755,90 Ft


TP-LINK TD-8840T ADSL2+ Router Rendelhető



TP-LINK TD-8816 ADSL2+ Router TD-8816

 

1 Ethernet port ADSL2+ router híddal (bridge) és NAT router, Trendchip, ADSL/ADSL2/ADSL2+, 'A' melléklet, ADSL-elosztóval  ...

  2 860,00 Ft

3 632,20 Ft


TP-LINK TD-8816 ADSL2+ Router Készleten



TP-Link TL-R402M vezetékes router (10 100Mbit s, 4 port) TL-R402M

 

A TL-R402M multifunkciós Broadband Router speciálisan kisvállalkozás, iroda-és SOHO (Small Office / Home Office) való hozzáférés az internethez. Ez jellegét erőteljes funkciókat, a  ...

  3 010,00 Ft

3 822,70 Ft


TP-Link TL-R402M vezetékes router (10/100Mbit/s, 4 port) Rendelhető



Edimax xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) BR6314K

 

Kompatibilis az IEEE802.3 és IEEE802.3u szabványokkal, Beépített 4db 10/100Mbps LAN port és 1db WAN port, RESET gomb  ...

  3 780,00 Ft

4 800,60 Ft


Edimax xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) Rendelhető



TP-Link TL-R460 Vezetékes (4 10 100Mbps LAN) ADSL Kábel router TL-R460

 

A TL-460 eszköz egy hatékony router, ami egyesíti a tűzfal funkcionalitását, a DHCP szervert - klienst, beépített 4 portos switchel és VPN rendelkezik.  ...

  3 800,00 Ft

4 826,00 Ft


TP-Link TL-R460 Vezetékes (4 10/100Mbps LAN) ADSL/Kábel router Rendelhető



D-Link GO-SW-5G 5 portos Gigabit Desktop Switch GO-SW-5G

 

5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 5-Port Gigabit Switch, IEEE 802.3az EEE (Energy Efficient Ethernet) compatible, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethe  ...

  4 230,00 Ft

5 372,10 Ft


D-Link GO-SW-5G 5 portos Gigabit Desktop Switch Rendelhető



TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media konverter (SFP modul nélkül!) MC220L

 

1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-  ...

  4 440,00 Ft

5 638,80 Ft


TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media konverter (SFP modul nélkül!) Rendelhető



TP-LINK TL-SG105 5Port Gigabit Switch metal TL-SG105

 

5 portos, fém, gigabites Switch, 5 db 10/100/1000M RJ45 port, GMP Snooping támogatás, IEEE 802.1p QoS, Plug and Play, fém burkolat  ...

  4 890,00 Ft

6 210,30 Ft


TP-LINK TL-SG105 5Port Gigabit Switch metal Rendelhető



TP-Link TL-R860 Vezetékes (8 10 100Mbps LAN) ADSL Kábel router TL-R860

 

1 WAN port + 8 LAN port, kábeles/DSL router kisebb irodákba, Dial-on-demand, fejlett tűzfal, szülői felügyelet, DDNS, UpnP, 802.1X, DHCP, DMZ kiszolgáló, VPN pass-through, PPPoE, d  ...

  4 910,00 Ft

6 235,70 Ft


TP-Link TL-R860 Vezetékes (8 10/100Mbps LAN) ADSL/Kábel router Rendelhető



Cisco SF100D-05 switch (10 100, 5 port) SF100D-05-EU

 

10/100Mbps sebességu kompakt Ethernet switch, 5 UTP porttal, SOHO felhasználásra. A termék acélházas és az alján található két rögzítési pont, melyekkel akár falra is rögzítheto. F  ...

  5 180,00 Ft

6 578,60 Ft


Cisco SF100D-05 switch (10/100, 5 port) Érdeklődjön



D-Link GO-SW-8G 8 portos Gigabit Desktop Switch GO-SW-8G

 

8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 8-Port Gigabit Switch, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethernet / Fast Ethernet speeds, Plug-and-play installation,  ...

  5 630,00 Ft

7 150,10 Ft


D-Link GO-SW-8G 8 portos Gigabit Desktop Switch Érdeklődjön



TP-LINK TL-SG1008D 8Port Gigabit Switch TL-SG1008D

 

8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat  ...

  5 890,00 Ft

7 480,30 Ft


TP-LINK TL-SG1008D 8Port Gigabit Switch Készleten



TP-Link TL-SG1008D 8port 10 100 1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch TL-SG1008D

 

8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat  ...

  6 340,00 Ft

8 051,80 Ft


TP-Link TL-SG1008D 8port 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch Rendelhető



TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D MC100CM

 

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más t  ...

  6 660,00 Ft

8 458,20 Ft


TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D Rendelhető



TP-LINK MC110CS Singlemode 100Base-LX (SC) Fast Ethernet Media Converter MC110CS

 

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm 1 10/100M RJ45 port + 1  ...

  6 660,00 Ft

8 458,20 Ft


TP-LINK MC110CS Singlemode 100Base-LX (SC) Fast Ethernet Media Converter Rendelhető



TP-LINK TL-SG108 8Port Gigabit Switch metal TL-SG108

 

8 portos, fém, gigabites Switch, 5 db 10/100/1000M RJ45 port, GMP Snooping támogatás, IEEE 802.1p QoS, Plug and Play, fém burkolat  ...

  6 810,00 Ft

8 648,70 Ft


TP-LINK TL-SG108 8Port Gigabit Switch metal Rendelhető



TP-Link TL-PS110U USB Printszerver TL-PS110U

 

TP-LINK TL-PS110U nyomtató szerver lehetővé teszi, hogy a számítógépet a ciklus közben létrehozása nyomtatási hálózatot. Minden, ami szükséges az, hogy csatlakoztassa a TL-PS110U e  ...

  7 590,00 Ft

9 639,30 Ft


TP-Link TL-PS110U USB Printszerver Rendelhető



Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul MFEBX1

 

Mini-GBIC SFP Transceiver, single mode Mini-GBIC portba helyezheto BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps. - single mode - 1310nm - 20km - 1 LC optikai csatlakozó felület  ...

  7 900,00 Ft

10 033,00 Ft


Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul Érdeklődjön



Cisco MGBLH1 1000Mbps miniGBIC modul MGBLH1

 

Linksys Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver - maximum 500m hidalható át a használatával  ...

  7 900,00 Ft

10 033,00 Ft


Cisco MGBLH1 1000Mbps miniGBIC modul Érdeklődjön



D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B) DSL-321B

 

ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B & J), Share broadband connection with single or multiple PC's, 10/100Mbps 100BaseTX Interface (RJ45), ADSL Interface (RJ11), Supports G.dmt, ADSL2, A  ...

  8 240,00 Ft

10 464,80 Ft


D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B) Érdeklődjön



Az árlistánkban előfordulhat rendszerhibából eredő rossz ár. Amennyiben ez előfordulna, ezért elnézését kérjük. A készlet információk csak tájékoztató jellegűek. A fotók eltérhetnek a valós megjelenéstől.
Készült: Miskolc, 2014.09.20. 13:56:53

CISCO Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), D-Link Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), Edimax Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), GetNet Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), HP Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), LINKSYS Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), TP-LINK Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), : CISCO, D-Link, Edimax, GetNet, HP, LINKSYS, TP-LINK, Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) OnLine vásárlás árlista : Web-Bolt akciók a Klick laptop webáruházban és a számítástehnikai boltban Miskolcon.







Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) vásárlás árak, árlista kínálat : .o : Web-Bolt akció a Klick laptop webáruházban és a számítástehnikai boltban Miskolcon.



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop  és  számítógép javítás, szerviz Miskolc - Borsod

http://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció |  Promóciók |  Árlista |  Katalógus |  Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2013 Klick Computer Kft.   http://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!
Miskolc nyitva: h-p 9:00-17:00
Tel: +36 46 505 450, 413 347

Notebook, laptop kereső


Dell számítástechnika bolt Miskolc

Dell akció, Dell Miskolc Shop 2014. július Dell Shop Miskolc akció

A laptop szépség ízlés kérdése.
A minőség az Dell.

Játék Laptop ???

Dell Inspiron 15 Black notebook i7 Dell Shop akció: Dell Inspiron 15 Black notebook i7
  • Core i7-3537U
  • 4GB DDR3 1600MHz (1x4GB)
  • 15.6" HD (1366x768 fényes) WLED LCD
  • 2GB AMD Radeon HD 8730M
  • 3 év szerviz garancia !!!
Dell bolt 189 900- Ft



További Laptop akció


Notebook, laptop webáruház


Miskolc, Meggyesalja utca 93.

Klick Computer Kft.


Notebook Miskolc, Laptop WebÁruház, Számítástechnikai Bolt


mail: sales@klickcomp.hu

Klick Computer a Google+-on

Kérjük, hívjon minket bizalommal!
(+36 46) 413 347 (UPC ingyenes), 505 450, 505 451
Fax: (+36 46) 505 451

Írjon! Ügyfélszolgálat Fórum

Microsoft Kisvállalati Termék Specialista
Microsoft Kisvállalati Termék Specialista, Microsoft Small Business Specialist