Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) vásárlás árak



Hálózati eszköz ( switch, router, : CISCO, D-Link, DRAYTEK, GetNet, HP, TP-LINK, Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) OnLine vásárlás árlista árak



Ilyen olcsón sehol sem vásárolhatja meg ezeket a laptopokat!!!

Laptop akció Dell Inspiron notebook játékra olcsón Egy játékos laptop verhetetlen áron.

Jó CPU, 8GB, 1TB HDD, R5 VGA és kitűnő hang

Akció - Dell notebook játékra olcsón
Akció - HP 250 G3 i3 laptop a legjobb áron A kedvező ár/érték arányú HP 250 G3 noteszgép segít Üzleti feladatainak az elvégzéséhez

HP 250 G3 15.6" laptop i3 1TB GF820M Laptop akció



Válasszon Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) gyártót a jobb oldalon látható linkekkel.









ElsőElőző12345678KövetkezőUtolsó Mutatom 1 -től  21 -ig (összesen 162)


Termék   Nettó, bruttó ár Kosár Készlet, info


xDSL router + 4portos switch GNGR154

 

Kompatibilis a IEEE802.3 és IEEE802.3u szabványokkal, 4db beépített 10/100Mbps-os Ethernet port  ...

  910,00 Ft

1 155,70 Ft
Kosárba xDSL router + 4portos switch GNGR154 xDSL router + 4portos switch GNGR154 Technikai adat

xDSL router + 4portos switch Rendelhető

    


GetNet xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) GNGR154

 

Kompatibilis a IEEE802.3 és IEEE802.3u szabványokkal, 4db beépített 10/100Mbps-os Ethernet port  ...

  1 250,00 Ft

1 587,50 Ft
Kosárba GetNet xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) GNGR154 GetNet xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) GNGR154 Technikai adat

GetNet xDSL router + 4portos switch ( 3 év gar.) Készleten

    


ADSL2+ Router TD-8816

 

1 Ethernet port ADSL2+ router híddal (bridge) és NAT router, Trendchip, ADSL/ADSL2/ADSL2+, 'A' melléklet, ADSL-elosztóval  ...

  2 860,00 Ft

3 632,20 Ft
Kosárba ADSL2+ Router TD-8816 ADSL2+ Router TD-8816 Technikai adat

ADSL2+ Router Érdeklődjön

    


TP-LINK ADSL2+ Router TD-8816

 

1 Ethernet port ADSL2+ router híddal (bridge) és NAT router, Trendchip, ADSL/ADSL2/ADSL2+, 'A' melléklet, ADSL-elosztóval  ...

  2 860,00 Ft

3 632,20 Ft
Kosárba TP-LINK  ADSL2+ Router TD-8816 TP-LINK  ADSL2+ Router TD-8816 Technikai adat

TP-LINK  ADSL2+ Router Készleten

    


5 portos Gigabit Desktop Switch GO-SW-5G

 

5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 5-Port Gigabit Switch, IEEE 802.3az EEE (Energy Efficient Ethernet) compatible, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethe ...

  3 940,00 Ft

5 003,80 Ft
Kosárba 5 portos Gigabit Desktop Switch GO-SW-5G 5 portos Gigabit Desktop Switch GO-SW-5G Technikai adat

5 portos Gigabit Desktop Switch Rendelhető

    


ADSL2+ Router TD-8840T

 

4 Ethernet port ADSL2+ router híddal (bridge) és NAT router, Trendchip, ADSL/ADSL2/ADSL2+, 'A' Annex, ADSL-elosztóval, beépített 4 portos kapcsoló  ...

  4 370,00 Ft

5 549,90 Ft
Kosárba ADSL2+ Router TD-8840T ADSL2+ Router TD-8840T Technikai adat

ADSL2+ Router Érdeklődjön

    


5Port Gigabit Switch metal TL-SG105

 

5 portos, fém, gigabites Switch, 5 db 10/100/1000M RJ45 port, GMP Snooping támogatás, IEEE 802.1p QoS, Plug and Play, fém burkolat  ...

  5 020,00 Ft

6 375,40 Ft
Kosárba 5Port Gigabit Switch metal TL-SG105 5Port Gigabit Switch metal TL-SG105 Technikai adat

5Port Gigabit Switch metal Készleten

    


5Port Gigabit Switch metal TL-SG105

 

5 portos, fém, gigabites Switch, 5 db 10/100/1000M RJ45 port, GMP Snooping támogatás, IEEE 802.1p QoS, Plug and Play, fém burkolat  ...

  5 100,00 Ft

6 477,00 Ft
Kosárba 5Port Gigabit Switch metal TL-SG105 5Port Gigabit Switch metal TL-SG105 Technikai adat

5Port Gigabit Switch metal Rendelhető

    


8 portos Gigabit Desktop Switch GO-SW-8G

 

8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 8-Port Gigabit Switch, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethernet / Fast Ethernet speeds, Plug-and-play installation,  ...

  5 230,00 Ft

6 642,10 Ft
Kosárba 8 portos Gigabit Desktop Switch GO-SW-8G 8 portos Gigabit Desktop Switch GO-SW-8G Technikai adat

8 portos Gigabit Desktop Switch Érdeklődjön

    


Cisco SF100D-05 5port 10 100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch SF100D-05-EU

 

10/100Mbps sebességu kompakt Ethernet switch, 5 UTP porttal, SOHO felhasználásra. A termék acélházas és az alján található két rögzítési pont, melyekkel akár falra is rögzítheto. F ...

  5 230,00 Ft

6 642,10 Ft
Kosárba Cisco SF100D-05 5port 10 100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch SF100D-05-EU Cisco SF100D-05 5port 10 100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch SF100D-05-EU Technikai adat

Cisco SF100D-05 5port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch Rendelhető

    


8Port Gigabit Switch TL-SG1008D

 

8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat  ...

  5 630,00 Ft

7 150,10 Ft
Kosárba 8Port Gigabit Switch TL-SG1008D 8Port Gigabit Switch TL-SG1008D Technikai adat

8Port Gigabit Switch Rendelhető

    


1 GbE SFP 1000Base-T media konverter SFP modul nélkül! MC220L

 

1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base- ...

  5 650,00 Ft

7 175,50 Ft
Kosárba 1 GbE SFP 1000Base-T media konverter SFP modul nélkül! MC220L 1 GbE SFP 1000Base-T media konverter SFP modul nélkül! MC220L Technikai adat

1 GbE SFP 1000Base-T media konverter SFP modul nélkül! Rendelhető

    


TP-LINK 8Port Gigabit Switch TL-SG1008D

 

8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat  ...

  6 370,00 Ft

8 089,90 Ft
Kosárba TP-LINK  8Port Gigabit Switch TL-SG1008D TP-LINK  8Port Gigabit Switch TL-SG1008D Technikai adat

TP-LINK  8Port Gigabit Switch Készleten

    


5port 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch TL-SG105E

 

TP-Link TL-SG105E 5port 10/100/1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch, 5-Port Gigabit Desktop Easy Smart Switch, 5 10/100/1000Mbps RJ45 ports, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP ...

  6 800,00 Ft

8 636,00 Ft
Kosárba 5port 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch TL-SG105E 5port 10 100 1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch TL-SG105E Technikai adat

5port 10/100/1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch Érdeklődjön

    


Multimode 100Base-FX SC Media Converter Full-D MC100CM

 

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más t ...

  7 020,00 Ft

8 915,40 Ft
Kosárba Multimode 100Base-FX SC Media Converter Full-D MC100CM Multimode 100Base-FX SC Media Converter Full-D MC100CM Technikai adat

Multimode 100Base-FX SC Media Converter Full-D Rendelhető

    


Singlemode 100Base-LX SC Fast Ethernet Media Converter MC110CS

 

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm 1 10/100M RJ45 port + 1 ...

  7 020,00 Ft

8 915,40 Ft
Kosárba Singlemode 100Base-LX SC Fast Ethernet Media Converter MC110CS Singlemode 100Base-LX SC Fast Ethernet Media Converter MC110CS Technikai adat

Singlemode 100Base-LX SC Fast Ethernet Media Converter Rendelhető

    


8Port Gigabit Switch metal TL-SG108

 

8 portos, fém, gigabites Switch, 5 db 10/100/1000M RJ45 port, GMP Snooping támogatás, IEEE 802.1p QoS, Plug and Play, fém burkolat  ...

  7 110,00 Ft

9 029,70 Ft
Kosárba 8Port Gigabit Switch metal TL-SG108 8Port Gigabit Switch metal TL-SG108 Technikai adat

8Port Gigabit Switch metal Rendelhető

    


single-mode 100Base-BX Media Converter MC111CS

 

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 ...

  7 170,00 Ft

9 105,90 Ft
Kosárba single-mode 100Base-BX Media Converter MC111CS single-mode 100Base-BX Media Converter MC111CS Technikai adat

single-mode 100Base-BX Media Converter Rendelhető

    


1000Mbps miniGBIC modul TL-SM321B

 

1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1310 nm/RX:1550 nm, egyszeres üzemmód, 10km  ...

  8 070,00 Ft

10 248,90 Ft
Kosárba 1000Mbps miniGBIC modul TL-SM321B 1000Mbps miniGBIC modul TL-SM321B Technikai adat

1000Mbps miniGBIC modul Rendelhető

    


100Mbps optikai UTP-SC média konverter MC112CS

 

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 ...

  8 380,00 Ft

10 642,60 Ft
Kosárba 100Mbps optikai UTP-SC média konverter MC112CS 100Mbps optikai UTP-SC média konverter MC112CS Technikai adat

100Mbps optikai UTP-SC média konverter Rendelhető

    


USB Print Server TL-PS110U

 

TP-LINK TL-PS110U nyomtató szerver lehetővé teszi, hogy a számítógépet a ciklus közben létrehozása nyomtatási hálózatot. Minden, ami szükséges az, hogy csatlakoztassa a TL-PS110U e ...

  8 720,00 Ft

11 074,40 Ft
Kosárba USB Print Server TL-PS110U USB Print Server TL-PS110U Technikai adat

USB Print Server Rendelhető

    


Az árlistánkban előfordulhat rendszerhibából eredő rossz ár. Amennyiben ez előfordulna, ezért elnézését kérjük. A készlet információk csak tájékoztató jellegűek. A fotók eltérhetnek a valós megjelenéstől.
Készült: Miskolc, 2015.07.08. 0:22:28

CISCO Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), D-Link Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), DRAYTEK Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), GetNet Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), HP Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), TP-LINK Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), : CISCO, D-Link, DRAYTEK, GetNet, HP, TP-LINK, Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) OnLine vásárlás árlista : Web-Bolt akciók a Klick laptop webáruházban és a számítástehnikai boltban Miskolcon.







Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) vásárlás árak, árlista kínálat : .o : Web-Bolt akció a Klick laptop webáruházban és a számítástehnikai boltban Miskolcon.



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

http://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció |  Promóciók |  Árlista |  Katalógus |  Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Kft.   http://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!
Miskolc nyitva h-p 9:00-17:00
Tel: +36 46 505 450, 413 347

Notebook, laptop kereső





Miskolc, Meggyesalja utca 93.

Klick Computer Kft.


Notebook Miskolc, Laptop WebÁruház, Számítástechnikai Bolt


mail: sales[kukac]klickcomp.hu

Klick Computer a Google+-on

Kérjük, hívjon minket bizalommal!
(+36 46) 413 347 (UPC ingyenes), 505 450, 505 451
Fax: (+36 46) 505 451

Írjon! Ügyfélszolgálat Fórum

Microsoft Kisvállalati Termék Specialista
Microsoft Kisvállalati Termék Specialista, Microsoft Small Business Specialist

hirdetés

Vásároljon online hitellel kamatmentes részletre!

Laptop, számítógép, tablet-PC, okostelefon 0% THM példa 150 000.- Ft!

0% THM Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online hitel referencia THM 0 %
Havi részlet : 37500 Ft
Hitel sajáterő: 0.- Ft
Futamidő,THM 4hó, 0%
A laptop szépség ízlés kérdése.
A minőség az Dell.

Dell számítástechnika bolt Miskolc

További Laptop akció

Olcsó nyomtatás

x
Vásárlási feltételek
Vásárlási Segédlet
Laptop bolt Klick Home
web-shop kategória lista
Gyors menü