24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424


24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424 vásárlás T1600G-28TS



24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424 T1600G-28TS fotó
Vásároljon 24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424 -t a Klick Computer web-boltban - olcsó TP-Link ár.   fotó (csak illusztráció)

  • TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch
  • 28-port Pure-Gigabit Smart Switch
  • 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 SFP slots
  • Static Routing
  • Tag-based VLAN
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP V1/V2/V3 Snooping
  • DHCP Filtering
  • 802.1P QoS
  • Rate Limiting
  • Voice VLAN
  • Port Trunking
  • LACP
  • Port Mirroring
  • SNMP
  • RMON
  • 1U 19-inch rack-mountable steel case
5 év garancia






24port gigabit +4 port

 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
32 760- Ft
41 605- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 416- klick

T1600G-28TS

 / 

TP-Link

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-Link
  
Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 TP-LINK T1600G-52TS(TL-SG2452) 48port gigabit smart switch + 4gigabit SFP 48-port Pure-Gigabit Smart Switch, 48 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4gigabit SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/
 ár : 109 626 Ft

 Rendelhető
 TP-LINK T2600G-28TS(TL-SG3424) 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch JetStream™ 24-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 Gigabit SFP slots, Static Routing, Port/Tag/Voice/P
 ár : 58 801 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF100D-16 16port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, 16 port 10/100, Fém házas kivitel
 ár : 29 972 Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch, 28-port Pure-Gigabit Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, DHCP
 ár : 41 605 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG300-28 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 24 db, Menedzselhető: Igen
 ár : 219 354 Ft

 Érdeklődjön
 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km
 ár : 11 900 Ft

 Rendelhető
 24-port 10/100 Desktop Switch, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch (shielded), Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion, IEEE 802.3x Flow Control, Auto-MDI/MDI-X (For uplink), Half-/
 ár : 12 560 Ft

 Rendelhető
 D-Link 48-port 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports, Spanning Tree Protocol, 802.3x Flow Control
 ár : 114 859 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-50P 48x GbE RJ45, 2x GbE SFP Smart menedzselhető PoE switch, Gigabit LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen, POE támogatás: Igen
 ár : 372 669 Ft

 Érdeklődjön
 24 portos Gigabit sebességű Smart menedzselhető switch 2 kombó SFP porttal - 24 10/100/1000 RJ45 port - 2 kombó miniGBIC/SFP opcionális port - QoS - 802.1x - Jumbo frame - Spanning Tree - VLAN - PoE 12 porton
 ár : 213 119 Ft

 Érdeklődjön
 D-Link 48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP, Ventilátor nélküli kialakítás, mely ideális egy légterű irodák számára
 ár : 108 052 Ft

 Rendelhető
 48 portos 10/100 menedzselhető Rack switch + 4 Gigabites port + PoE támogatás
 ár : 535 305 Ft

 Érdeklődjön
 2 WAN portos + 3 LAN portos Enterprise Router Kicsi és közepes irodai illetve internet kávézokba. Támogatja a portok tükrözéset, a forgalom beállítását külön-külön minden egyes portra. Elsőrendű csatornákat forrás szerint vagy cél
 ár : 27 737 Ft

 Készleten
 Cisco SF200-48P 48port FE LAN, 2x SFP, 2x RJ45 menedzselhető PoE switch, 10/100 Mbps LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen, POE támogatás: Igen
 ár : 258 737 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC portba helyezheto SX optikai modul, Sávszélesség: 1Gbps
 ár : 41 351 Ft

 Rendelhető
 MikroTik Cloud Router Switch 328-24P-4S+RM, Switch típusa: Managed, Kapcsoló réteg: L2/L3, Console port: RJ-45, Rekeszbe helyezés: Igen, Külső megjelenés: 1U, Hálózati szabvány: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad, VLAN support: Igen, V
 ár : 135 484 Ft

 Rendelhető
 SafeStream™ gigabites szélessávú VPN router, 1 gigabites WAN port + 4 gigabites LAN port, 20 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, Dial-on-demand, SPI tűzfal, ,IP&MAC Binding, sávszélesség-vezérl
 ár : 23 419 Ft

 Rendelhető
 16 portos, gigabites Easy Smart Switch, 16 db 10/100/100 Mbps RJ45 port, címke alapú VLAN, QoS, IGMP Snooping
 ár : 28 461 Ft

 Rendelhető
 TP-Link Router TL-ER6120 VPN SafeStream, Típus: Vezetékes, LAN: 3, Max. LAN sebesség: 1000 Mbps, WAN: 2, Max. WAN sebesség: 1000 Mbps, Működési hely: Beltéri, VPN: 100
 ár : 82 220 Ft

 Rendelhető
 8-port 10/100/1000 Managed Gigabit Switch with PoE - 8 10/100/1000 port + 2 megosztott mini-GBIC slot - IEEE 802.3af PoE támogatás,62W - Access Control Lists (ACL) és QoS konfiguráció - 20 Gbps, non-blocking switch core - Tel
 ár : 203 949 Ft

 Érdeklődjön
 8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete,
 ár : 7 290 Ft

 Készleten
 Cisco SF100-16 16port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN :16 db, Külső tápegység :Igen
 ár : 39 053 Ft

 Érdeklődjön

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



TP-Link  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-Link

 »  24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424

Új       41605.20-Ft
Gyártó :  TP-Link   Azonosító : T1600G-28TS : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch, 28-port Pure-Gigabit Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, DHCP Filtering, 802.1P QoS, Rate Limiting, Voice VLAN, Port Trunking, LACP, Port Mirroring, SNMP, RMON, 1U 19-inch rack-mountable steel case
Minőség:4 Értékelés:1






Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!