24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424


24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424 vásárlás T1600G-28TS



24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424 T1600G-28TS fotó
Vásároljon 24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424 -t a Klick Computer web-boltban - olcsó TP-Link ár.   fotó (csak illusztráció)

  • TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch
  • 28-port Pure-Gigabit Smart Switch
  • 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 SFP slots
  • Static Routing
  • Tag-based VLAN
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP V1/V2/V3 Snooping
  • DHCP Filtering
  • 802.1P QoS
  • Rate Limiting
  • Voice VLAN
  • Port Trunking
  • LACP
  • Port Mirroring
  • SNMP
  • RMON
  • 1U 19-inch rack-mountable steel case
5 év garancia






24port gigabit +4 port

 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
33 980- Ft
43 155- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 431- klick

T1600G-28TS

 / 

TP-Link

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-Link
  
Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 Cisco RV042 Vezetékes (4 10/100Mbps LAN, 2 WAN) VPN router, 10/100 Mbps LAN: 4 db, QoS: Igen, SPI tűzfal: Igen, DSL: Igen, 10 Mbps WAN: 2 db
 ár : 48 844 Ft

 Érdeklődjön
 24portos Pure-Gigabit managed switch. Sok szabvány támogatása: IEEE 802.1d, 802.1x, 802x.1Q, 802.1p, IGMP Snooping, SNMP stb. Portonkénti bemenő / kimenő forgalom szabályozása SNMP, WEB-alapú, telnet, konzol menedzsment. 24x 10/10
 ár : 60 985 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF100D-16P 16 port nem menedzselhető asztali switch, 10/100 Mbps LAN: 16 db, Külső tápegység: Nem, POE támogatás: Igen
 ár : 119 545 Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK T2600G-28TS(TL-SG3424) 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch JetStream™ 24-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 Gigabit SFP slots, Static Routing, Port/Tag/Voice/P
 ár : 61 354 Ft

 Rendelhető
 TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch, 28-port Pure-Gigabit Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, DHCP
 ár : 43 155 Ft

 Rendelhető
 TP-Link Router TL-ER6120 VPN SafeStream, Típus: Vezetékes, LAN: 3, Max. LAN sebesség: 1000 Mbps, WAN: 2, Max. WAN sebesség: 1000 Mbps, Működési hely: Beltéri, VPN: 100
 ár : 85 306 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF300-48 48port FE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 48 db, VLAN: 256, 802.1q QoS támogatás: Igen, UTP/STP CAT5E: Igen
 ár : 215 659 Ft

 Érdeklődjön
 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, 1x USB2.0, POE in, (beltéri), vezeték nélküli,
 ár : 51 232 Ft

 Rendelhető
 10/100 Mbps LAN :8 db POE támogatás :Igen 8 portos menedzselhető 10/100/1000-es switch 2Gigabites kombó porttal és PoE támogatással - 8 10/100 RJ45 port - 2 10/100/1000 RJ45/miniGbIC kombó port - QoS - web böngészőn keres
 ár : 208 725 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG200-50 48port GbE LAN 2x GbE SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 202 959 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-28 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 24 db, Menedzselhető: Igen
 ár : 221 298 Ft

 Érdeklődjön
 DrayTek Vigor2912n Dual WAN router, 1 x 10/100 Base-TX WAN, Configurable WAN2 on P1, 4 x 10/100 Base-TX LAN, Detachable 2 x 2 Antennas, 1 x USB Host 2.0 (for Printer/3G USB Modem/USB Disk), 1 x Factory Reset Button, 1 x Wireless O
 ár : 49 035 Ft

 Érdeklődjön
 DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus
 ár : 59 055 Ft

 Érdeklődjön
 A TP-LNK MFP és Storage Server TL-PS310U célja, hogy megossza velünk USB eszközök egész otthoni vagy irodai hálózathoz. Több mint egy MFP-szerver, TL-PS310U is támogat különböző USB eszközök, mint a szkenner, külső merevlemez-megh
 ár : 14 211 Ft

 Rendelhető
 D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B), Típus: Külső, Vezeték nélküli: Nem, LAN portok száma: 1 port, LAN sebesség: 10/100 Mbit/s, WPA: Nincs, WPA2: Nincs, PSK: Nincs, VPN: Van, Tűzfal: Van, QoS: Van
 ár : 10 147 Ft

 Rendelhető
 TP-Link TL-SG105E 5port 10/100/1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch, Gigabit LAN: 5 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 7 645 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF110D-08 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, Szín: Fekete
 ár : 11 722 Ft

 Rendelhető
 MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB2011UiAS-RM 5 x 100 Mbps + 5 x 1000 Mbps, 1 x SFP, microUSB rack
 ár : 40 678 Ft

 Rendelhető
 SafeStream™ gigabites szélessávú VPN router, 1 gigabites WAN port + 4 gigabites LAN port, 20 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, Dial-on-demand, SPI tűzfal, ,IP&MAC Binding, sávszélesség-vezérl
 ár : 25 845 Ft

 Rendelhető
 Integrated with four-Gigabit LAN switch, 1 x 10/100/1000M Base-TX WAN Ports, 4 Port 10/100/1000M Base-TX LAN Switch, 1 x USB Host 2.0 (for Printer/3.5G and 4G USB Modem/USB Disk), 1 x Factory Reset Button, 1 x Power ON/OFF Button
 ár : 43 637 Ft

 Érdeklődjön
 4 WAN portos + 1 LAN portos Enterprise Router Kicsi és közepes irodai illetve internet kávézokba. Támogatja a portok tükrözéset, a forgalom beállítását külön-külön minden egyes portra. Elsőrendű csatornákat forrás szerint vagy cél
 ár : 14 478 Ft

 Rendelhető
 TP-LINK TL-SL2428P (T1500-28PCT) 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit PoE+ Smart 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 24 10/100Mbps RJ45 ports, 4 Gigabit RJ45 Ports and 2 Combo SFP Slots, 802.3at/af, 180W PoE p
 ár : 77 711 Ft

 Érdeklődjön
 9 portos Pure-Gigabit managed switch. Sok szabvány támogatása: IEEE 802.1d, 802.1x, 802x.1Q, 802.1p, IGMP Snooping, SNMP stb. Portonkénti bemenő / kimenő forgalom szabályozása SNMP, WEB-alapú, telnet, konzol menedzsment. 8x 10/100
 ár : 35 789 Ft

 Érdeklődjön
 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u
 ár : 9 868 Ft

 Rendelhető

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



TP-Link  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-Link

 »  24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424

Új       43154.60-Ft
Gyártó :  TP-Link   Azonosító : T1600G-28TS : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch, 28-port Pure-Gigabit Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, DHCP Filtering, 802.1P QoS, Rate Limiting, Voice VLAN, Port Trunking, LACP, Port Mirroring, SNMP, RMON, 1U 19-inch rack-mountable steel case
Minőség:4 Értékelés:1






Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!