24port switch rack GbE LAN nem menedzselhető Cisco


24port switch rack GbE LAN nem menedzselhető Cisco SG110-24 vásárlás SG110-24-EU



24port switch rack GbE LAN nem menedzselhető Cisco SG110-24 SG110-24-EU fotó
Vásároljon 24port switch rack GbE LAN nem menedzselhető Cisco SG110-24 -t a Klick Computer web-boltban - olcsó CISCO ár.   fotó (csak illusztráció)

  • Cisco SG110-24 24port GbE LAN nem menedzselhető rack switch
  • Gigabit LAN: 24 db
  • Smart menedzselhetőség: Nem
garancia






24port switch rack GbE

 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
56 240- Ft
71 425- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 714- klick

SG110-24-EU

 / 

CISCO

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) CISCO
  


Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!





Laptop (notebook) webáruház, számítástechnika bolt  Miskolc, 2019.04.21. 18:27:12

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


24port switch rack GbE LAN nem menedzselhető Cisco SG110-24

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB2011UiAS-RM 5 x 100 Mbps + 5 x 1000 Mbps, 1 x SFP, microUSB rack
 ár : 40 678 Ft

 Rendelhető
 Cisco SFE500 24 LAN 10/100Mbps, menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Bővítőhely: 2 combo Gigabit, 2 2 1G/5G SFP, Stackelhető: Igen
 ár : 162 624 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG110D-08 8port GbE LAN nem menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Nem, Asztali kivitel, Kapacitás: 16Gbps
 ár : 19 901 Ft

 Rendelhető
 24 portos, gigabites Easy Smart Switch, 24 db 10/100/100 Mbps RJ45 port, címke alapú VLAN, QoS, IGMP Snooping
 ár : 38 621 Ft

 Rendelhető
 D-Link DES-1210-08P, Portok: 8 x 10/100 Base-TX Ethernet, Fogyasztás (W): 89.4, Kijelző: Web-based GUI, Compact CLI through Telnet, Telnet Server, SmartConsole utility, TFTP client, SNMP, SNMP Trap, Tra
 ár : 78 118 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG110-24 24port GbE LAN nem menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 24 db, Smart menedzselhetőség: Nem
 ár : 71 425 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF300-08 8 LAN 10/100Mbps menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, Fémházas: Igen, QoS: Igen, ACL: Igen
 ár : 59 728 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF300-24PP 24port LAN 10/100Mbps POE+ 2port GE Uplink menedzselhető rack switch, Az SRW224G4P-K9-EU kiváltó modellje, 24 port Fast Ethernet menedzselhető, rackbe szerelhető switch, PoE támogatással (180W) és 2 port Gigabit /
 ár : 199 847 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF300-48 48port FE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 48 db, VLAN: 256, 802.1q QoS támogatás: Igen, UTP/STP CAT5E: Igen
 ár : 208 305 Ft

 Rendelhető
 TL-SG2424P JetStream™ 24-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 24 Gigabit RJ45 ports including 4 SFP ports, 802.3at/af, 215W PoE power supply, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1P QoS, Rate
 ár : 106 871 Ft

 Rendelhető
 MikroTik Cloud Router Switch 328-24P-4S+RM, Switch típusa: Managed, Kapcsoló réteg: L2/L3, Console port: RJ-45, Rekeszbe helyezés: Igen, Külső megjelenés: 1U, Hálózati szabvány: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad, VLAN support: Igen, V
 ár : 135 484 Ft

 Rendelhető
 10/100Mbps sebességű L2 menedzselhető switch, 8 UTP, 1 miniGBIC és 1 konzol porttal. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábelt (MDI/MDI-X). Minden porton automatikusan felismeri a sebességet és a half/full duplex módot
 ár : 73 431 Ft

 Érdeklődjön
 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km
 ár : 13 487 Ft

 Rendelhető
 HP 2530 Series Gigabit Ethernet devices are enterprise-class, fully managed, Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise
 ár : 202 679 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG110-16 16port GbE LAN nem menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 16 db, Smart menedzselhetőség: Nem
 ár : 54 648 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG500-28 24port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető rack switch, Szín: Fekete, Kapacitás: 72Gbps
 ár : 276 454 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG200-08 8 LAN 10/100/1000Mbps Smart menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 36 601 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-26 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 26 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 123 101 Ft

 Érdeklődjön
 HP 1810 Switch is ?smart? web-managed, fixed-configuration Gigabit and Fast Ethernet Layer 2 switches designed for small businesses looking for key features in an easy-to-administer solution. The HP 1810-24G v2 Switch comes with 2
 ár : 101 638 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SFE500 4 Gigabit menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 48 darab, Alap szín: Fekete, Stackelhető: Igen, Layer: 3 routing device
 ár : 276 936 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF300-48PP 48port FE LAN, 2x SFP, 2x RJ45 menedzselhető Full PoE rack switch, 10/100 Mbps LAN: 48 db, POE támogatás: Igen
 ár : 369 405 Ft

 Érdeklődjön
 Integrated with four-Gigabit LAN switch, 1 x 10/100/1000M Base-TX WAN Ports, 4 Port 10/100/1000M Base-TX LAN Switch, 1 x USB Host 2.0 (for Printer/3.5G and 4G USB Modem/USB Disk), 1 x Factory Reset Button, 1 x Power ON/OFF Button
 ár : 43 294 Ft

 Rendelhető
 D-Link 24-port, 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports, Spanning Tree Protocol, 56 Gbps
 ár : 45 771 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-18 16port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 16 db, Smart menedzselhetőség: Igen, VLAN: Igen, Spanning tree: Igen, QoS: Igen
 ár : 84 252 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG300-10 8port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 8 db
 ár : 87 706 Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK TL-PS110U nyomtató szerver lehetővé teszi, hogy a számítógépet a ciklus közben létrehozása nyomtatási hálózatot. Minden, ami szükséges az, hogy csatlakoztassa a TL-PS110U egy nyomtatóhoz az USB porton keresztül csatlakozta
 ár : 13 233 Ft

 Rendelhető
 Switch TP-Link TL-SG1024D 24-port Gigabit Desktop/Rachmount Switch, 24 10/100/1000M RJ45 ports, 13-inch rack-mountable steel case
 ár : 23 228 Ft

 Rendelhető
 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP, 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 2 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Advance power saving features, time-based PoE, 802.3af & Pre-standar
 ár : 48 057 Ft

 Rendelhető
 1000 Mbps RJ45 ? 1000 Mbps többszörös üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, akár 550 m, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető
 ár : 12 725 Ft

 Rendelhető
 HP 2530 Series Fast Ethernet devices are fully managed Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise networks, these switch
 ár : 216 522 Ft

 Érdeklődjön
 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports, D-Link Green 3.0 Te
 ár : 51 219 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF110D-08 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, Szín: Fekete
 ár : 11 722 Ft

 Rendelhető
 D-Link 48-port 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports, Spanning Tree Protocol, 802.3x Flow Control
 ár : 139 802 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF300-24MP 24port FE LAN, 2x SFP, 2x RJ45 menedzselhető Max PoE switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, POE támogatás: Igen
 ár : 318 694 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver, single mode, Mini-GBIC portba helyezheto BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 20km, 1 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 53 797 Ft

 Érdeklődjön
 Gigabit Mini-GBIC SFP Transceiver. Mini-GBIC portba helyezheto rezes gigabit modul. Sávszélesség: 1Gbps.
 ár : 39 446 Ft

 Érdeklődjön
 24-port 10/100 Desktop Switch, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch (shielded), Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion, IEEE 802.3x Flow Control, Auto-MDI/MDI-X (For uplink), Half-/
 ár : 12 459 Ft

 Rendelhető
 DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus
 ár : 58 420 Ft

 Érdeklődjön
 Dell DisplayPort -> DVI (Single Link) adapter, DisplayPort kimenettel rendelkező Optiplex / Latitude / Precision gépekhez
 ár : 108 814 Ft

 Rendelhető
 TP-Link Router TL-ER6120 VPN SafeStream, Típus: Vezetékes, LAN: 3, Max. LAN sebesség: 1000 Mbps, WAN: 2, Max. WAN sebesség: 1000 Mbps, Működési hely: Beltéri, VPN: 100
 ár : 83 998 Ft

 Rendelhető
 8 portos, gigabites asztali PoE Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, köztük 4 db PoE port, acél burkolat
 ár : 40 716 Ft

 Rendelhető
 HP V1405-16G Desktop Switch (JD844A), 16 RJ-45 auto-sensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full;
 ár : 64 694 Ft

 Érdeklődjön
 TP-Link TL-SG1016D 16port 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, Sebessége: 10/100/1000 Mbit fém házas rack-ba szerelhető, Csatlakozó: 16 RJ45-ös UTP
 ár : 19 596 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG500X-48 48port GE LAN, 4x 10G SFP+ L3 menedzselhető switch, Gigabit LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen, POE támogatás: Nem
 ár : 865 403 Ft

 Érdeklődjön
 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 8-Port Gigabit Switch, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethernet / Fast Ethernet speeds, Plug-and-play installation, Energy Star Level V qualified, D-Link Green (Autom
 ár : 6 642 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-08P 8 LAN 10/100/1000Mbps Smart menedzselhető PoE switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 65 862 Ft

 Érdeklődjön
 D-Link 48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP, Ventilátor nélküli kialakítás, mely ideális egy légterű irodák számára
 ár : 134 061 Ft

 Rendelhető
 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch + 4 SFP, 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4x 1000Mbps SFP port, dlink|green 3.0, advance power saving features, 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) port power save in idle m
 ár : 46 787 Ft

 Rendelhető

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



CISCO  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) CISCO

 »  24port switch rack GbE LAN nem menedzselhető Cisco SG110-24

Új       71424.80-Ft
Gyártó :  CISCO   Azonosító : SG110-24-EU : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

Cisco SG110-24 24port GbE LAN nem menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 24 db, Smart menedzselhetőség: Nem
Minőség:5 Értékelés:1






Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!