7port GbE Cloud Core Router 1xSFP RJ45 combo


7port GbE Cloud Core Router 1xSFP RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ vásárlás CCR1009-7G-1C-1S-



7port GbE Cloud Core Router 1xSFP RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ CCR1009-7G-1C-1S- fotó
Vásároljon 7port GbE Cloud Core Router 1xSFP RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ -t a Klick Computer web-boltban - olcsó MIKROTIK ár.   fotó (csak illusztráció)

  • MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ 7port GbE 1xSFP/RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU Cloud Core Router
  • DB9 RS232C soros port: 1db
  • microUSB port: 1db
  • SmartCard szlot: 1db
  • MicroSD szlot: 1db
  • LCD kijelző: Igen
  • POE megtáplálási lehetőség: 12-57V
  • Redundáns megtáplálási lehetőség: Igen
  • Tápkábel: 2db
  • USB kábel: Tartozék
  • Max. fogyasztás: 35 Watt
garancia






7port GbE Cloud Core

 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
136 840- Ft
173 787- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 1737- klick

CCR1009-7G-1C-1S+

 / 

MIKROTIK

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) MIKROTIK
  


Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!





Laptop (notebook) webáruház, számítástechnika bolt  Miskolc, 2019.12.08. 17:19:28

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


7port GbE Cloud Core Router 1xSFP RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ 7port GbE 1xSFP/RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU Cloud Core Router, DB9 RS232C soros port: 1db, microUSB port: 1db, SmartCard szlot: 1db, MicroSD szlot: 1db, LCD kijelző: Igen, POE megtáplálási lehetőség: 12
 ár : 173 787 Ft

 Rendelhető
 MikroTik Cloud Router Switch 328-24P-4S+RM, Switch típusa: Managed, Kapcsoló réteg: L2/L3, Console port: RJ-45, Rekeszbe helyezés: Igen, Külső megjelenés: 1U, Hálózati szabvány: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad, VLAN support: Igen, V
 ár : 140 843 Ft

 Rendelhető
 Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver,single mode, Mini-GBIC portba helyezheto LX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 10km, 2 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 41 046 Ft

 Érdeklődjön
 Router 24port MikroTik, MikroTik CRS326-24G-2S+RM, 1U 19, 24port GbE LAN 2x SFP+ uplink, Cloud Router Switch
 ár : 70 041 Ft

 Rendelhető
 10/100Mbps sebességű L2 menedzselhető switch, 8 UTP, 1 miniGBIC és 1 konzol porttal. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábelt (MDI/MDI-X). Minden porton automatikusan felismeri a sebességet és a half/full duplex módot
 ár : 77 191 Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik CRS210-8G-2S+IN 8port GbE LAN 2x SFP+10Gb port Cloud Router Switch, Tömeg: 500 g
 ár : 78 892 Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik RB260GS 5port GbE LAN 1port GbE SFP Switch POE in, RISC Atheros Switch Chip,
 ár : 15 634 Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér,
 ár : 52 476 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF300-48 48port FE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 48 db, VLAN: 256, 802.1q QoS támogatás: Igen, UTP/STP CAT5E: Igen
 ár : 220 828 Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP uplink Cloud Router Switch, Kapcsoló réteg: L3, Console port: RJ-45, DC-bemeneti jackdugó: Igen, Termék színe: Fehér, Processzor: QCA8511-AL1C, Belső memória: 128 MB, Flash memória:
 ár : 48 882 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF200-48 48port FE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 51 384 Ft

 Érdeklődjön
 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, 1x USB2.0, POE in, (beltéri), vezeték nélküli,
 ár : 52 896 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF110D-08 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, Szín: Fekete
 ár : 11 722 Ft

 Rendelhető
 MikroTik RB3011UIAS-RM 10port GbE LAN/WAN Smart router, dual-core 1.4GHz CPU, 1GB RAM, RouterOS L5, POE in, 1x USB3.0
 ár : 62 992 Ft

 Rendelhető
 MikroTik hEX S RB760iGS L4 256MB 5x GbE port 1x GbE SFP router, Ethernet/LAN csatlakozás: Igen, Ethernet LAN adatátviteli sebességek: 10/100/1000Mbit/s, Kábelezési technológia: 10/100/1000Base-T(X), Ethernet LAN (RJ-45) portok men
 ár : 23 317 Ft

 Rendelhető
 Cisco RV320 Dual Gigabit WAN VPN Router, USB: Igen, Sebesség: 10/100/1000 Mbps, Vezetékes: Igen, Gigabit LAN: 4 db, QoS: Igen, SPI tűzfal: Igen, Gigabit WAN: 2 db, 4G (LTE): Igen
 ár : 89 332 Ft

 Rendelhető
 HP 2530 Series Fast Ethernet devices are fully managed Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise networks, these switch
 ár : 195 885 Ft

 Érdeklődjön
 850MHz QCA9531-BL3A-R CPU, PoE bemenet, Level 4 RouterOS Sebesség: 10/100Mbps, szín: fehér,
 ár : 15 850 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF220-24P 24-Portos PoE Smart Plus Switch /SF220-24P-K9-EU/, Portok: 24 x 10/100, 2 x combo Gigabit SFP , Power over Ethernet (PoE): PoE és PoE+ , Kapcsolási kapacitás: 8.8 Gbps, MAC tábla mérete: 8000, Szabványok: IEE
 ár : 57 290 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG300-28PP 26port GE LAN, 2port GE combo (24port PoE 180W) L3 menedzselhető switch, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete, Gigabit LAN: 26 db
 ár : 311 277 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG200-26 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 26 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 129 388 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG200-18 16port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 16 db, Smart menedzselhetőség: Igen, VLAN: Igen, Spanning tree: Igen, QoS: Igen
 ár : 85 039 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF300-24PP 24port LAN 10/100Mbps POE+ 2port GE Uplink menedzselhető rack switch, Az SRW224G4P-K9-EU kiváltó modellje, 24 port Fast Ethernet menedzselhető, rackbe szerelhető switch, PoE támogatással (180W) és 2 port Gigabit /
 ár : 206 058 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG110D-05 5port GbE LAN nem menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 5 db, Smart menedzselhetőség: Nem, Szín: Fekete, Kapacitás: 10Gbps
 ár : 19 456 Ft

 Rendelhető

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



MIKROTIK  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) MIKROTIK

 »  7port GbE Cloud Core Router 1xSFP/RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+

Új       173786.80-Ft Ár érvényes max 2019-12-09-ig

Gyártó :  MIKROTIK   Azonosító : CCR1009-7G-1C-1S- : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ 7port GbE 1xSFP/RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU Cloud Core Router, DB9 RS232C soros port: 1db, microUSB port: 1db, SmartCard szlot: 1db, MicroSD szlot: 1db, LCD kijelző: Igen, POE megtáplálási lehetőség: 12-57V, Redundáns megtáplálási lehetőség: Igen, Tápkábel: 2db, USB kábel: Tartozék, Max. fogyasztás: 35 Watt
Minőség:4 Értékelés:1






Karácsonyi ajándék ötletek 2019 karácsonyára Karácsonyi ajándék ötletek 2019 karácsonyára


Lepje meg szeretteit vagy magát számítástechnikai termékekkel karácsonyra!



Tekintse meg karácsonyi ajándék ötleteinket! Nagyszerû ajándék ötletek kicsiknek és nagyoknak!


Karácsonyi ajándék Akció megtekintése





Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!