7port GbE Cloud Core Router 1xSFP RJ45 combo


7port GbE Cloud Core Router 1xSFP RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ vásárlás CCR1009-7G-1C-1S-



7port GbE Cloud Core Router 1xSFP RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ CCR1009-7G-1C-1S- fotó
Vásároljon 7port GbE Cloud Core Router 1xSFP RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ -t a Klick Computer web-boltban - olcsó MIKROTIK ár.   fotó (csak illusztráció)

  • MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ 7port GbE 1xSFP/RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU Cloud Core Router
  • DB9 RS232C soros port: 1db
  • microUSB port: 1db
  • SmartCard szlot: 1db
  • MicroSD szlot: 1db
  • LCD kijelző: Igen
  • POE megtáplálási lehetőség: 12-57V
  • Redundáns megtáplálási lehetőség: Igen
  • Tápkábel: 2db
  • USB kábel: Tartozék
  • Max. fogyasztás: 35 Watt
12 hónap garancia






7port GbE Cloud Core

 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
132 750- Ft
168 593- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 1685- klick

CCR1009-7G-1C-1S+

 / 

MIKROTIK

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) MIKROTIK
  


Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!





Laptop (notebook) webáruház, számítástechnika bolt  Miskolc, 2019.04.21. 18:27:12

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


7port GbE Cloud Core Router 1xSFP RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ 7port GbE 1xSFP/RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU Cloud Core Router, DB9 RS232C soros port: 1db, microUSB port: 1db, SmartCard szlot: 1db, MicroSD szlot: 1db, LCD kijelző: Igen, POE megtáplálási lehetőség: 12
 ár : 168 593 Ft

 Rendelhető
 Router 24port MikroTik, MikroTik CRS326-24G-2S+RM, 1U 19, 24port GbE LAN 2x SFP+ uplink, Cloud Router Switch
 ár : 68 097 Ft

 Rendelhető
 Integrated with four-Gigabit LAN switch, 1 x 10/100/1000M Base-TX WAN Ports, 4 Port 10/100/1000M Base-TX LAN Switch, 1 x USB Host 2.0 (for Printer/3.5G and 4G USB Modem/USB Disk), 1 x Factory Reset Button, 1 x Power ON/OFF Button
 ár : 43 294 Ft

 Rendelhető
 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, 1x USB2.0, POE in, (beltéri), vezeték nélküli,
 ár : 51 232 Ft

 Rendelhető
 DrayTek Vigor2912n Dual WAN router, 1 x 10/100 Base-TX WAN, Configurable WAN2 on P1, 4 x 10/100 Base-TX LAN, Detachable 2 x 2 Antennas, 1 x USB Host 2.0 (for Printer/3G USB Modem/USB Disk), 1 x Factory Reset Button, 1 x Wireless O
 ár : 48 514 Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér,
 ár : 48 489 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-50 48port GbE LAN 2x GbE SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 197 726 Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP uplink Cloud Router Switch, Kapcsoló réteg: L3, Console port: RJ-45, DC-bemeneti jackdugó: Igen, Termék színe: Fehér, Processzor: QCA8511-AL1C, Belső memória: 128 MB, Flash memória:
 ár : 46 634 Ft

 Érdeklődjön
 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 8-Port Gigabit Switch, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethernet / Fast Ethernet speeds, Plug-and-play installation, Energy Star Level V qualified, D-Link Green (Autom
 ár : 6 642 Ft

 Rendelhető
 MikroTik Cloud Router Switch 328-24P-4S+RM, Switch típusa: Managed, Kapcsoló réteg: L2/L3, Console port: RJ-45, Rekeszbe helyezés: Igen, Külső megjelenés: 1U, Hálózati szabvány: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad, VLAN support: Igen, V
 ár : 135 484 Ft

 Rendelhető
 HP 1910-24 Switch, Portszám: 24-port, Fast Ethernet advanced smart managed switch, Adatátvitel: 6.6 M
 ár : 68 174 Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik hEX S RB760iGS L4 256MB 5x GbE port 1x GbE SFP router, Ethernet/LAN csatlakozás: Igen, Ethernet LAN adatátviteli sebességek: 10/100/1000Mbit/s, Kábelezési technológia: 10/100/1000Base-T(X), Ethernet LAN (RJ-45) portok men
 ár : 23 203 Ft

 Rendelhető
 Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver,single mode, Mini-GBIC portba helyezheto LX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 10km, 2 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 41 046 Ft

 Érdeklődjön
 TL-SG2424P JetStream™ 24-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 24 Gigabit RJ45 ports including 4 SFP ports, 802.3at/af, 215W PoE power supply, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1P QoS, Rate
 ár : 106 871 Ft

 Rendelhető
 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km
 ár : 13 487 Ft

 Rendelhető
 HP 2530 Series Gigabit Ethernet devices are enterprise-class, fully managed, Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise
 ár : 202 679 Ft

 Érdeklődjön
 10/100Mbps sebességű L2 menedzselhető switch, 8 UTP, 1 miniGBIC és 1 konzol porttal. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábelt (MDI/MDI-X). Minden porton automatikusan felismeri a sebességet és a half/full duplex módot
 ár : 73 431 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF300-08 8 LAN 10/100Mbps menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, Fémházas: Igen, QoS: Igen, ACL: Igen
 ár : 59 728 Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK TL-SG1048 48Port Gigabit Switch, Sebessége: 10/100/1000 Mbit fém házas rack-ba szerelhető, Csatlakozó: 48 RJ45-ös UTP
 ár : 86 538 Ft

 Rendelhető
 Dell DisplayPort -> DVI (Single Link) adapter, DisplayPort kimenettel rendelkező Optiplex / Latitude / Precision gépekhez
 ár : 36 525 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-08 8 LAN 10/100/1000Mbps Smart menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 36 601 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF110D-08 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, Szín: Fekete
 ár : 11 722 Ft

 Rendelhető
 Linksys Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
 ár : 77 724 Ft

 Érdeklődjön
 TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter, Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m. Max. távolság (Single-mode Fiber Optic): 15km. Tápegység.
 ár : 12 725 Ft

 Rendelhető
 D-Link 48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP, Ventilátor nélküli kialakítás, mely ideális egy légterű irodák számára
 ár : 134 061 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-26 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 26 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 123 101 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco RV130 Vezetékes Gigabit VPN router, Sebesség: 10/100/1000 Mbps, Vezetékes: Igen, Otthoni: Igen, Irodai: Igen, Gigabit LAN: 4 db, Gigabit WAN: 1 db, IPv6: Igen, 4G (LTE): Igen
 ár : 32 703 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG300-10 8port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 8 db
 ár : 87 706 Ft

 Érdeklődjön
 Aruba 2530 48port GbE LAN 4xSFP medzselhető Switch, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Teljes, Routing/Switching: Layer 2, Portok száma: 48, Port típusa: 1Gb Réz, Áteresztő képesség: 77,30 Mpps, Switching kapacitás: 104,0
 ár : 261 341 Ft

 Érdeklődjön
 Dell DisplayPort -> DVI (Single Link) adapter, DisplayPort kimenettel rendelkező Optiplex / Latitude / Precision gépekhez
 ár : 108 814 Ft

 Rendelhető

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



MIKROTIK  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) MIKROTIK

 »  7port GbE Cloud Core Router 1xSFP/RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+

Új       168592.50-Ft
Gyártó :  MIKROTIK   Azonosító : CCR1009-7G-1C-1S- : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ 7port GbE 1xSFP/RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU Cloud Core Router, DB9 RS232C soros port: 1db, microUSB port: 1db, SmartCard szlot: 1db, MicroSD szlot: 1db, LCD kijelző: Igen, POE megtáplálási lehetőség: 12-57V, Redundáns megtáplálási lehetőség: Igen, Tápkábel: 2db, USB kábel: Tartozék, Max. fogyasztás: 35 Watt
Minőség:4 Értékelés:1






Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!