Cisco 1000Mbps miniGBIC modul

vélemény, információ, link, értékelés


Gyártó : 

CISCO / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) CISCO

 

MGBSX1





Karácsonyi ajándék ötletek 2017 karácsonyára Karácsonyi ajándék ötletek 2017 karácsonyára


Lepje meg szeretteit vagy magát számítástechnikai termékekkel karácsonyra!



Tekintse meg karácsonyi ajándék ötleteinket! Nagyszerű ajándék ötletek kicsiknek és nagyoknak!


Karácsonyi ajándék Akció megtekintése


Vélemény, info



Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!


4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!

Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:



Név       Mail    
   
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot:

Linkek, driver letöltés




Notebook webáruház
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), CISCO kínálatunk
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista
Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN ÁrLista
Garancia, driver letöltés


Cisco 1000Mbps miniGBIC modul MGBSX1 fotó
A fotóra csak illusztráció!

Cisco 1000Mbps miniGBIC modul fotó (csak illusztráció)
5 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés






 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
26 960- Ft
34 239- Ft


Törzsvásárlói pont A vásárlás törzsvásárlói klick kedvezmény- klick




CISCO eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


Cisco 1000Mbps miniGBIC modul  használati tapasztalatok




Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!

Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
  • Kérjük, saját tapasztalata alapján, objektívan nyilatkozzon a termék tulajdonságairól, illetve annak előnyeiről és hátrányairól!
  • Annak érdekében, hogy mások pontosabb képet kaphassanak a termékről, kérjük, véleményét legalább néhány mondatban rögzítse!
  • A vélemények megjelenítése : Vélemény, Szerző. Az e-mail kizárólag belső használatra szolgál, arra az esetre, ha fel szeretnénk venni Önnel a kapcsolatot. Az e-mail címet bizalmasan kezeljük, NEM használjuk marketing célokra és harmadik fél részére nem adjuk át.
  • A beküldött vélemények megjelenítésre alkalmasságáról minden esetben saját belátás alapján döntünk
  • Fenntartjuk a jogot, hogy az esetleges elírásokat, helyesírási hibákat és a megjelenítésre nem alkalmas tartalmat szintén saját belátás szerint javítjuk vagy töröljük.

Ajándék ingyenes kiszállítás 100e Ft feletti vásárlás esetén!  100e Ft alatti vásárlás esetén a szállítási költség 1270.- Ft + 530.- Ft utánvét díj.
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz


Cisco 1000Mbps miniGBIC modul MGBSX1 vélemény, értékelések, linkek



Cisco 1000Mbps miniGBIC modul Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC portba helyezheto SX optikai modul, Sávszélesség: 1Gbps

Vélemény, info a Cisco 1000Mbps miniGBIC modul ( MGBSX1 ) termékünkről. Értékelés, információk, linkek : Klick Computer Számítástechnika online áruház, Web-Shop.


MGBSX1   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) Gyártó : CISCO 



  
 Kábel/DSL VPN Router, 2 WAN port, 8 portos switch, 100 VPN csatorna, SPI tűzfal, fém házas kivitel 8 portos VPN kábel/DSL router. Segítségével interneten keresztül létrehozható titkosított ?virtuális magánhálózat? (Virtual Priv
 ár : 154 178.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG 100-16. Adatátvitel: 1 Gbit/s, 10/100/Mbps, 32 Gbit/s. Hálózat: 8000 bejegyzés(ek), Gigabit Ethernet, IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3p. Menedzsment funkciók: kezeletlen. Összekapcsolhatóság: 10/100/1000Ba
 ár : 83 058.-Ft

 Érdeklődjön
  
 24 portos Gigabit sebességű Smart menedzselhető switch 2 kombó SFP porttal - 24 10/100/1000 RJ45 port - 2 kombó miniGBIC/SFP opcionális port - QoS - 802.1x - Jumbo frame - Spanning Tree - VLAN - PoE 12 porton
 ár : 145 415.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco SG300-28PP menedzselhető switch, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete, Gigabit LAN: 26 db
 ár : 190 970.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG500-28 24port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető rack switch, Szín: Fekete, Kapacitás: 72Gbps
 ár : 178 245.-Ft

 Érdeklődjön
  
 8 portos Gigabites, menedzselhető switch, 2 db megosztott mini-GBIC bővítőhellyel. Beépített ACL és QoS támogatása révén megfelelő biztonságot nyújt a hálózat minden felhasználójának. A switch konfigurálását a konzol portján v
 ár : 60 871.-Ft

 Rendelhető
  
 - Kapacitás: 10Gbps, - 5 Gigabit port, - Asztali kivitel, SG100D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
 ár : 25 070.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG300-52P 50 LAN 10/100/1000Mbps 2 miniGBIC menedzselhető Switch, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete
 ár : 379 552.-Ft

 Érdeklődjön
  
 8 portos 10/100/1000 Smart menedzselhető switch, fém házas kivitel, PoE - 8 gigabit port - L2 menedzselhetőség - PoE támogatás 4 porton (802.3af) - Spanning Tree, QoS - WebSmart management
 ár : 61 163.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver,single mode, Mini-GBIC portba helyezheto LX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 10km, 2 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 41 046.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco SG100D-08 8 LAN 10/100/1000Mbps asztali switch, SG100D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch
 ár : 30 290.-Ft

 Érdeklődjön
  
 24 portos 10/100 Smart menedzselhető Rack switch + 2 combo SFP port, PoE 24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - egszerű menedzselés
 ár : 105 791.-Ft

 Érdeklődjön
  
 10/100 Mbps LAN :24 db, Smart menedzselhetőség :Igen, 48 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch, 2 kombó optikai porttal
 ár : 100 711.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG100D-08P 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch 
 ár : 70 841.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG200-18 16 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC Smart menedzselhető rack switch, Smart menedzselhető switch, 16 port Gigabit + 2 combo SFP port
 ár : 66 929.-Ft

 Érdeklődjön
  
 - 10/100Mbps,4 portos VPN router, - Felhasználói útmutató CD-ROM-on , - 220 voltos hálózati adapter, - Rack beépítő segédeszközök, - Gyorstelepítő, - Regisztrációs kártya
 ár : 63 424.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG500-52 48port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető switch, Szín: Fekete, Stackelhető
 ár : 338 480.-Ft

 Érdeklődjön
  
 8 portos 10/100/1000 Smart menedzselhető switch,fém házas kivitel, 8 gigabit port , - L2 menedzselhetőség , - Spanning Tree,QoS , - WebSmart management
 ár : 29 845.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Switch - 26 ports, 24 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP, MAC Address Tábla méret 8000, Jumbo Frame, Layer 2 switching, DHCP support, BOOTP support, VLAN support, IGMP snooping, Syslog support, port mirroring, DiffServ suppor
 ár : 79 515.-Ft

 Érdeklődjön
  
 48 port 10/100 , 4 gigabit port , 2 megosztott gigabit miniGBIC port , PoE támogatás 24 porton keresztül (15.4W) vagy 48 porton keresztül (7.5W), Port trunking ,QoS,ACL,L2
 ár : 158 737.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC portba helyezheto SX optikai modul, Sávszélesség: 1Gbps
 ár : 34 239.-Ft

 Érdeklődjön
  
 48 portos 10/100 menedzselhető Rack switch, + 4 Gigabites uplink port, stackelhető, Static Layer 3 routing
 ár : 209 118.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco RV016 Vezetékes 16 portos VPN router, Kábel/DSL VPN Router, 2 WAN port, 16 portos switch, 100 VPN csatorna, SPI tűzfal, fém házas kivitel
 ár : 151 930.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG300-10MP 8 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch
 ár : 223 482.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG110-24 24port GbE LAN nem menedzselhető rack switch, Szín: Fekete, Súly: 1.6 kg
 ár : 56 871.-Ft

 Rendelhető
  
 48 portos 10/100 Smart menedzselhető Rack switch + 2 combo SFP port 48 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch, 2 kombó optikai porttal - 48 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - egyszerű menedzselés - Q
 ár : 92 367.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Gigabit Mini-GBIC SFP Transceiver. Mini-GBIC portba helyezheto rezes gigabit modul. Sávszélesség: 1Gbps.
 ár : 35 255.-Ft

 Érdeklődjön
  
 48 portos 10/100 menedzselhető Rack switch + 4 Gigabites port + PoE támogatás
 ár : 491 490.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF102-24 24 port FE LAN 2 port GbE SFP nem menedzselhető rack Switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Szín: Fekete
 ár : 51 537.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG110-16 16port GbE LAN nem menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 16 db, Smart menedzselhetőség: Nem
 ár : 48 451.-Ft

 Rendelhető
  
 Linksys Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
 ár : 69 977.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF100D-08 8port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN :8 db, Külső tápegység :Igen
 ár : 16 586.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver, single mode, Mini-GBIC portba helyezheto BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 20km, 1 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 53 797.-Ft

 Rendelhető
  
 48 10/100 RJ45 port 2 10/100/1000 RJ45 port 2 kombó miniGBIC/SFP port PoE 24 porton QoS VLAN 802.1x
 ár : 191 935.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG110D-08 8port GbE LAN nem menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Nem, Asztali kivitel, Kapacitás: 16Gbps
 ár : 17 653.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco SF100D-16P 16 port nem menedzselhető asztali switch, 10/100 Mbps LAN: 16 db, Külső tápegység: Nem, POE támogatás: Igen
 ár : 108 318.-Ft

 Érdeklődjön
  
 10/100 Mbps LAN :8 db POE támogatás :Igen 8 portos menedzselhető 10/100/1000-es switch 2Gigabites kombó porttal és PoE támogatással - 8 10/100 RJ45 port - 2 10/100/1000 RJ45/miniGbIC kombó port - QoS - web böngészőn keres
 ár : 189 078.-Ft

 Érdeklődjön
  
 8-port 10/100/1000 Managed Gigabit Switch with PoE - 8 10/100/1000 port + 2 megosztott mini-GBIC slot - IEEE 802.3af PoE támogatás,62W - Access Control Lists (ACL) és QoS konfiguráció - 20 Gbps, non-blocking switch core - Tel
 ár : 187 262.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SFE500 GbE SFP menedzselhető switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete
 ár : 193 662.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF100-16 16port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN :16 db, Külső tápegység :Igen
 ár : 26 645.-Ft

 Érdeklődjön
  
 SR2024T - 22 Gigabites LAN port - 2 combo miniGBIC port - kompatibilis modulok: MGBLH1, MGBSX1, MGBT1, MGBBX1, MGBLX1
 ár : 108 471.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Gigabit Mbps LAN :48 db Smart menedzselhetőség :Igen 48 portos Smart menedzselhető Gigabit sebességű switch 2 opcionális miniGBIC bővítőhellyel - 48 10/100/1000 RJ45 port - 2 miniGBIC/SFP port - QoS - VLAN - 802.1x
 ár : 163 449.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF110D-05 5 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 5 db, Szín: Fekete, Külső tápegység: Igen
 ár : 7 442.-Ft

 Rendelhető
  
 24 portos 10/100 Switch, menedzselhető,+4 Gigabit port 24 10/100Mbps,4 10/100/1000MBps és egy mini-GBIC bovíto portos 19?-os rackbe építheto switch.
 ár : 69 748.-Ft

 Érdeklődjön
  
 24 portos 10/100 menedzselhető Rack switch + 2 Gigabit port + 2 Gigabites SFP port + POE támogatás
 ár : 262 954.-Ft

 Érdeklődjön
  
 10/100Mbps sebességu kompakt Ethernet switch, 5 UTP porttal, SOHO felhasználásra. A termék acélházas és az alján található két rögzítési pont, melyekkel akár falra is rögzítheto. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábe
 ár : 11 900.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Gigabit Mbps LAN :48 db, Smart menedzselhetőség :Igen, POE támogatás :Igen, 48 portos Gigabit sebességű Smart menedzselhető switch 2 kombó SFP porttal , 48 10/100/1000 RJ45 port , 2 kombó miniGBIC/SFP opcionális port
 ár : 235 979.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF200E-24P 24-Port 10/100 Smart PoE Switch, 10/100 Mbps LAN :24 db, POE támogatás :Igen
 ár : 142 316.-Ft

 Érdeklődjön





PNR, VHB, VHP, VBE, VUE, Felbontás, Fényerő, látószög, Képarány, Kontrasztarány, Képfrissítés, Képátló, HD Ready, HDMI rövidítések, kifejezések jelentése ::: Vásárlási segédletek