Cisco 1000Mbps miniGBIC modul

vélemény, információ, link, értékelés


Gyártó : 

CISCO / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) CISCO

 

MGBSX1





Karácsonyi ajándék ötletek 2016 karácsonyára Karácsonyi ajándék ötletek 2016 karácsonyára


Lepje meg szeretteit vagy magát számítástechnikai termékekkel karácsonyra!



Tekintse meg karácsonyi ajándék ötleteinket! Nagyszerű ajándék ötletek kicsiknek és nagyoknak!


Akció megtekintése


Vélemény, info



Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!


4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!

Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:



Név       Mail    
   
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot:

Linkek, driver letöltés




Notebook webáruház
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), CISCO kínálatunk
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista
Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN ÁrLista
Garancia, driver letöltés


Cisco 1000Mbps miniGBIC modul MGBSX1 fotó
A fotóra csak illusztráció!

Cisco 1000Mbps miniGBIC modul fotó (csak illusztráció)
5 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés






 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
29 320- Ft
37 236- Ft


Törzsvásárlói pont A vásárlás törzsvásárlói klick kedvezmény- klick


Online áruhitel - webes igénylés


CISCO eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


Cisco 1000Mbps miniGBIC modul  használati tapasztalatok




Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!

Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
  • Kérjük, saját tapasztalata alapján, objektívan nyilatkozzon a termék tulajdonságairól, illetve annak előnyeiről és hátrányairól!
  • Annak érdekében, hogy mások pontosabb képet kaphassanak a termékről, kérjük, véleményét legalább néhány mondatban rögzítse!
  • A vélemények megjelenítése : Vélemény, Szerző. Az e-mail kizárólag belső használatra szolgál, arra az esetre, ha fel szeretnénk venni Önnel a kapcsolatot. Az e-mail címet bizalmasan kezeljük, NEM használjuk marketing célokra és harmadik fél részére nem adjuk át.
  • A beküldött vélemények megjelenítésre alkalmasságáról minden esetben saját belátás alapján döntünk
  • Fenntartjuk a jogot, hogy az esetleges elírásokat, helyesírási hibákat és a megjelenítésre nem alkalmas tartalmat szintén saját belátás szerint javítjuk vagy töröljük.

Ajándék ingyenes kiszállítás 100e Ft feletti vásárlás esetén!  100e Ft alatti vásárlás esetén a szállítási költség 1270.- Ft + 530.- Ft utánvét díj.
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz


Cisco 1000Mbps miniGBIC modul MGBSX1 vélemény, értékelések, linkek



Cisco 1000Mbps miniGBIC modul Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC portba helyezheto SX optikai modul, Sávszélesség: 1Gbps

Vélemény, info a Cisco 1000Mbps miniGBIC modul ( MGBSX1 ) termékünkről. Értékelés, információk, linkek : Klick Computer Számítástechnika online áruház, Web-Shop.


MGBSX1   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) Gyártó : CISCO 



  
 Cisco SF300-24MP 24 LAN 10/100Mbps, 2 miniGBIC, 2 RJ45 menedzselhető MaxPoE switch
 ár : 253 149.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG300-52P 50 LAN 10/100/1000Mbps 2 miniGBIC menedzselhető Switch, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete
 ár : 455 854.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG500-28 24port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető rack switch, Szín: Fekete, Kapacitás: 72Gbps
 ár : 243 675.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver,single mode, Mini-GBIC portba helyezheto LX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 10km, 2 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 82 093.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF100-24 24 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Külső tápegység: Igen, Szín: Fekete
 ár : 30 061.-Ft

 Érdeklődjön
  
 8 portos 10/100/1000 Smart menedzselhető switch, fém házas kivitel, PoE - 8 gigabit port - L2 menedzselhetőség - PoE támogatás 4 porton (802.3af) - Spanning Tree, QoS - WebSmart management
 ár : 77 102.-Ft

 Rendelhető
  
 - Kapacitás: 10Gbps, - 5 Gigabit port, - Asztali kivitel, SG100D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
 ár : 27 508.-Ft

 Érdeklődjön
  
 8 portos 10/100/1000 Smart menedzselhető switch,fém házas kivitel, 8 gigabit port , - L2 menedzselhetőség , - Spanning Tree,QoS , - WebSmart management
 ár : 40 577.-Ft

 Rendelhető
  
 8 portos Gigabites, menedzselhető switch, 2 db megosztott mini-GBIC bővítőhellyel. Beépített ACL és QoS támogatása révén megfelelő biztonságot nyújt a hálózat minden felhasználójának. A switch konfigurálását a konzol portján v
 ár : 77 648.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Linksys Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver - maximum 500m hidalható át a használatával
 ár : 126 733.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG100D-08 8 LAN 10/100/1000Mbps asztali switch, SG100D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch
 ár : 33 236.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG300-10MP 8 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch
 ár : 245 834.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Gigabit Mbps LAN :8 db, POE támogatás :Igen, Kapacitás: 16Gbps, 8 Gigabit LAN port, 802.3af, 4 port PoE
 ár : 77 864.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG500X-48 4x 10G SFP+L3 menedzselhető switch, Gigabit LAN: 48 db, Szín: Fekete, POE támogatás: Nem
 ár : 675 386.-Ft

 Érdeklődjön
  
 24 portos Gigabit sebességű Smart menedzselhető switch 2 kombó SFP porttal - 24 10/100/1000 RJ45 port - 2 kombó miniGBIC/SFP opcionális port - QoS - 802.1x - Jumbo frame - Spanning Tree - VLAN - PoE 12 porton
 ár : 194 513.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG 100-16. Adatátvitel: 1 Gbit/s, 10/100/Mbps, 32 Gbit/s. Hálózat: 8000 bejegyzés(ek), Gigabit Ethernet, IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3p. Menedzsment funkciók: kezeletlen. Összekapcsolhatóság: 10/100/1000Ba
 ár : 91 313.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG200-18 16 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC Smart menedzselhető rack switch, Smart menedzselhető switch, 16 port Gigabit + 2 combo SFP port
 ár : 95 237.-Ft

 Érdeklődjön
  
 10/100/1000Mbps sebességu 19?-os rackbe építheto switch, 48UTP porttal, 4 osztott MiniGBIC porttal. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábelt (MDI/MDI-X). Konfigurálást nem igényel, egyszeruen telepítheto. UTP/STP CAT5
 ár : 277 584.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco RV325 Dual Gigabit WAN, 16port Gigabit LAN VPN Router, 17 VLAN, 40 000 egyidejű kapcsolat Sebesség: 10/100/1000 Mbps, Gigabit WAN: 2 db
 ár : 119 482.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco SG500-52 48port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető switch, Szín: Fekete, Stackelhető
 ár : 487 820.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG300-28PP menedzselhető switch, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete, Gigabit LAN: 26 db
 ár : 274 663.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Switch - 26 ports, 24 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP, MAC Address Tábla méret 8000, Jumbo Frame, Layer 2 switching, DHCP support, BOOTP support, VLAN support, IGMP snooping, Syslog support, port mirroring, DiffServ suppor
 ár : 107 823.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC portba helyezheto SX optikai modul, Sávszélesség: 1Gbps
 ár : 37 236.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco SG500X-24 24port GE LAN 4x 10G SFP+L3 menedzselhető switch, Szín: Fekete, POE támogatás: Nem
 ár : 405 232.-Ft

 Érdeklődjön
  
 8-port 10/100/1000 Managed Gigabit Switch with PoE - 8 10/100/1000 port + 2 megosztott mini-GBIC slot - IEEE 802.3af PoE támogatás,62W - Access Control Lists (ACL) és QoS konfiguráció - 20 Gbps, non-blocking switch core - Tel
 ár : 205 981.-Ft

 Érdeklődjön
  
 - 10/100Mbps,4 portos VPN router, - Felhasználói útmutató CD-ROM-on , - 220 voltos hálózati adapter, - Rack beépítő segédeszközök, - Gyorstelepítő, - Regisztrációs kártya
 ár : 58 979.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver, single mode, Mini-GBIC portba helyezheto BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 20km, 1 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 107 594.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF200E-48P, 48-Port 10/100 Smart PoE Switch, 2 Gigabit LAN port, 2 Gigabit combo port (RJ45 + SFP)
 ár : 406 438.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Otthoni :Igen, Irodai :Igen, Gigabit Mbps LAN :4 db, QoS :Igen, Gigabit Mbps WAN :1 db
 ár : 79 832.-Ft

 Érdeklődjön
  
 10/100 Mbps LAN :8 db POE támogatás :Igen 8 portos menedzselhető 10/100/1000-es switch 2Gigabites kombó porttal és PoE támogatással - 8 10/100 RJ45 port - 2 10/100/1000 RJ45/miniGbIC kombó port - QoS - web böngészőn keres
 ár : 207 975.-Ft

 Érdeklődjön
  
 - 22 Gigabites LAN port - 2 combo miniGBIC port - kompatibilis modulok: MGBLH1, MGBSX1, MGBT1, MGBBX1, MGBLX1
 ár : 106 617.-Ft

 Érdeklődjön
  
 16 10/100/1000BaseT portos switch,két mini GBIC bovíto slottal,optikai portok beépítéséhez,valamint egy RS-232 port az SNMP menedzseléshez.
 ár : 132 232.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco RV016 Vezetékes 16 portos VPN router, Kábel/DSL VPN Router, 2 WAN port, 16 portos switch, 100 VPN csatorna, SPI tűzfal, fém házas kivitel
 ár : 237 350.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF100D-08P 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, POE támogatás: Igen, Külső tápegység: Igen
 ár : 68 097.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SFE500 GbE SFP menedzselhető switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete
 ár : 237 922.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF200E-48 48-Port 10/100 Smart Switch
 ár : 194 412.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF300-24PP 24port LAN 10/100Mbps POE+ 2port GE Uplink menedzselhető rack switch, Az SRW224G4P-K9-EU kiváltó modellje, 24 port Fast Ethernet menedzselhető, rackbe szerelhető switch, PoE támogatással (180W) és 2 port Gigabit /
 ár : 176 441.-Ft

 Rendelhető
  
 Kábel/DSL VPN Router, 2 WAN port, 8 portos switch, 100 VPN csatorna, SPI tűzfal, fém házas kivitel 8 portos VPN kábel/DSL router. Segítségével interneten keresztül létrehozható titkosított ?virtuális magánhálózat? (Virtual Priv
 ár : 117 640.-Ft

 Érdeklődjön





PNR, VHB, VHP, VBE, VUE, Felbontás, Fényerő, látószög, Képarány, Kontrasztarány, Képfrissítés, Képátló, HD Ready, HDMI rövidítések, kifejezések jelentése ::: Vásárlási segédletek