Cisco SF100D-05 5port 10 100Mbps LAN nem menedzselhető


Cisco SF100D-05 5port 10 100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch vásárlás SF100D-05-EU



Cisco SF100D-05 5port 10 100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch SF100D-05-EU fotó
Vásároljon Cisco SF100D-05 5port 10 100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch -t a Klick Computer web-boltban - olcsó Cisco ár.   fotó (csak illusztráció)

  • 10/100Mbps sebességu kompakt Ethernet switch
  • 5 UTP porttal
  • SOHO felhasználásra. A termék acélházas és az alján található két rögzítési pont
  • melyekkel akár falra is rögzítheto. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábelt (MDI/MDI-X). Konfigurálást nem igényel
  • egyszeruen telepítheto. UTP/STP CAT5E vagy jobb kábelekkel használható. Minden porton automatikusan felismeri a sebességet és a half/full duplex módot. Támogatja a full duplex flow controllt (IEEE 802.3x). Ajánlott irodai vagy otthonra használatra.
90nap garancia






Cisco SF100D-05 5port 10

 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
10 080- Ft
12 802- Ft






Törzsvásárlói pont 128- klick

SF100D-05-EU

 / 

Cisco

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) Cisco
  

Cisco SF100D-05 5port 10 100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 Cisco RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router, Gigabit LAN: 4 db, QoS: Igen, SPI tűzfal: Igen, Gigabit WAN: 2 db, DSL: Igen
 ár : 58 204 Ft

 Rendelhető
 10/100Mbps sebességu kompakt Ethernet switch, 5 UTP porttal, SOHO felhasználásra. A termék acélházas és az alján található két rögzítési pont, melyekkel akár falra is rögzítheto. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábe
 ár : 12 802 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF110D-05 5 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 5 db, Szín: Fekete, Külső tápegység: Igen
 ár : 8 801 Ft

 Rendelhető
 HP V1405-16G Desktop Switch (JD844A), 16 RJ-45 auto-sensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full;
 ár : 63 754 Ft

 Érdeklődjön
 10/100 Mbps LAN :8 db POE támogatás :Igen 8 portos menedzselhető 10/100/1000-es switch 2Gigabites kombó porttal és PoE támogatással - 8 10/100 RJ45 port - 2 10/100/1000 RJ45/miniGbIC kombó port - QoS - web böngészőn keres
 ár : 203 810 Ft

 Érdeklődjön
 - Kapacitás: 10Gbps, - 5 Gigabit port, - Asztali kivitel, SG100D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
 ár : 27 000 Ft

 Érdeklődjön
 SafeStream™ gigabites szélessávú VPN router, 1 gigabites WAN port + 4 gigabites LAN port, 20 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, Dial-on-demand, SPI tűzfal, ,IP&MAC Binding, sávszélesség-vezérl
 ár : 25 070 Ft

 Rendelhető
 Cisco SFE500 4 Gigabit menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 48 darab, Alap szín: Fekete, Stackelhető: Igen, Layer: 3 routing device
 ár : 277 724 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG110D-05 5port GbE LAN nem menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 5 db, Smart menedzselhetőség: Nem, Szín: Fekete, Kapacitás: 10Gbps
 ár : 18 809 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG300-28 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 24 db, Menedzselhető: Igen
 ár : 216 205 Ft

 Érdeklődjön
 8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete,
 ár : 6 972 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG300-28P 28-port Gigabit PoE Managed Switch 
 ár : 420 510 Ft

 Érdeklődjön
 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, 1x USB2.0, POE in, (beltéri), vezeték nélküli,
 ár : 51 232 Ft

 Rendelhető
 Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver, single mode, Mini-GBIC portba helyezheto BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 20km, 1 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 53 797 Ft

 Érdeklődjön
 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports, D-Link Green 3.0 Te
 ár : 42 913 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF100D-16 16port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, 16 port 10/100, Fém házas kivitel
 ár : 29 667 Ft

 Érdeklődjön
 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u
 ár : 10 122 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-50P 48x GbE RJ45, 2x GbE SFP Smart menedzselhető PoE switch, Gigabit LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen, POE támogatás: Igen
 ár : 367 297 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SFE500 GbE SFP menedzselhető switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete
 ár : 257 213 Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK T1600G-52TS(TL-SG2452) 48port gigabit smart switch + 4gigabit SFP 48-port Pure-Gigabit Smart Switch, 48 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4gigabit SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/
 ár : 106 350 Ft

 Rendelhető

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



Cisco  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) Cisco

 »  Cisco SF100D-05 5port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch

Új       12801.60-Ft
Gyártó :  Cisco   Azonosító : SF100D-05-EU : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

10/100Mbps sebességu kompakt Ethernet switch, 5 UTP porttal, SOHO felhasználásra. A termék acélházas és az alján található két rögzítési pont, melyekkel akár falra is rögzítheto. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábelt (MDI/MDI-X). Konfigurálást nem igényel, egyszeruen telepítheto. UTP/STP CAT5E vagy jobb kábelekkel használható. Minden porton automatikusan felismeri a sebességet és a half/full duplex módot. Támogatja a full duplex flow controllt (IEEE 802.3x). Ajánlott irodai vagy otthonra használatra.
Minőség:5 Értékelés:1






Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!