Cisco SF220-24 24-Port 10 100 Smart Switch SF220 24 K9 EU Technikai adatlap



Gyártó : 

CISCO / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) CISCO

  

Cisco SF220-24 24-Port 10 100 Smart Switch SF220-24-K9-EU fotó
Click a(z) Cisco SF220-24 24-Port 10 100 Smart Switch fotóra (csak illusztráció)


Cisco SF220-24 24-Port 10 100 Smart Switch 

SF220-24-K9-EU








 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
44 450- Ft
56 452- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 564- klick



Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!


  

Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), CISCO kínálatunk   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista  

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

     


Cisco SF220-24 24-Port 10 100 Smart Switch Technikai adatok, műszaki paraméterek SF220-24-K9-EU



Tech. Spec. Info : Portok: 24 x 10/100, 2 x combo Gigabit SFP
, Power over Ethernet (PoE): PoE és PoE+
, Kapcsolási kapacitás: 8.8 Gbps,
MAC tábla mérete: 8000,
Szabványok: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3z, 802.3az Energy Efficient Ethernet, 802.1D, 802.1Q, 802.3ab, 802.1p, 802.3x, 802.3ad (LACP), 802.1x, 802.1w RSTP, IEEE 802.1s MSTP, 802.3af PoE, 802.3at PoE,
RAM: 128 MB, Méretek: 440 x 251 x 43 mm, LAN portok száma: 24 db, LAN portok sebessége: 10/100Mbps, SFP portok száma: 2 db, POE támogatás: igen, POE portok száma: 24 db, POE maximum teljesítmény: 180 Watt

Műszaki adatok:

Portok : 24 x 10/100, 2 x combo Gigabit SFP
Power over Ethernet (PoE) : PoE és PoE+
Kapcsolási kapacitás : 8.8 Gbps
MAC tábla mérete : 8000
Szabványok : IEEE 802.3, 802.3u, 802.3z, 802.3az Energy Efficient Ethernet, 802.1D, 802.1Q, 802.3ab, 802.1p, 802.3x, 802.3ad (LACP), 802.1x, 802.1w RSTP, IEEE 802.1s MSTP, 802.3af PoE, 802.3at PoE
RAM : 128 MB
Méretek : 440 x 251 x 43 mm
LAN portok száma : 24 db
LAN portok sebessége : 10/100Mbps
SFP portok száma : 2 db
POE támogatás : igen
POE portok száma : 24 db
POE maximum teljesítmény : 180 Watt




 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Minőség:5  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
 5,0


Készült: Miskolc, 2019.09.19. 17:46:18

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

Cisco SF220-24 24-Port 10 100 Smart Switch SF220 24 K9 EU Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : Cisco SF220-24 24-Port 10 100 Smart Switch. SF220-24-K9-EU eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  CISCO Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  SF220-24-K9-EU

Cisco SF220-24 24-Port 10 100 Smart Switch


Cisco SF220-24 24-Port 10 100 Smart Switch SF220-24-K9-EU műszaki adatok, technikai Leírás, típus specifikáció


Iskolakezdés ( laptop, tablet, E-book olvasó, laptop kiegészítők) akciója!

Iskolakezdési akció 2019



Nagyszerű kedvezményekkel várjuk ügyfeleinket, hogy kedvező áron teljesüljön a tanévkezdő bevásárlás!

Tekintse meg notebookok, kiegészítő, és csomagajánlatainkat!


Iskolakezdési akció 2019


Takarítsa meg a tintaköltség akár 90%-át! Epson promóció a Klick Computernél!

 Cisco SF110D-05 5 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 5 db, Szín: Fekete, Külső tápegység: Igen
 ár : 8 992-Ft

 Rendelhető
 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más tagjai akár 60km-ig! 1 10/100M RJ45 port + 1 multi-
 ár : 10 097-Ft

 Rendelhető
 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u
 ár : 10 351-Ft

 Rendelhető
 24-port 10/100 Desktop Switch, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch (shielded), Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion, IEEE 802.3x Flow Control, Auto-MDI/MDI-X (For uplink), Half-/
 ár : 14 910-Ft

 Rendelhető
 TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch, 28-port Pure-Gigabit Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, DHCP
 ár : 43 688-Ft

 Rendelhető
 VPN Firewall, 802.11b/g/n, QoS, 10 IPSec VPN,10 QuickVPN, 4 LAN port, 1 WAN port, SPI tűzfal
 ár : 77 610-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG 100-16. Adatátvitel: 1 Gbit/s, 10/100/Mbps, 32 Gbit/s. Hálózat: 8000 bejegyzés(ek), Gigabit Ethernet, IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3p. Menedzsment funkciók: kezeletlen. Összekapcsolhatóság: 10/100/1000Ba
 ár : 93 815-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG200-26 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 26 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 128 232-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-52 50port GbE LAN, 2 combo SFP/RJ45 port menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 48 db, Menedzselhető: Igen
 ár : 385 737-Ft

 Érdeklődjön
 48 portos 10/100 menedzselhető Rack switch + 4 Gigabites port + PoE támogatás
 ár : 555 384-Ft

 Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!