Cisco SG100D-08 8port 10/100/1000Mbps LAN asztali switch

vélemény, információ, link, értékelés


Gyártó : 

Cisco / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) Cisco

 

SG100D-08-EU





Klickelgető számítástechnikai kvíz 2017. január Klickelgető számítástechnikai kvíz

Pár kérdés megválaszolásával GP kompakt LED Elemlámpát!

Szánjon néhány percet kvízünk kitöltésére és Öné lehet ez az értékes nyeremény!

A 8 lumen fényerejű GP LED elemlámpát kompakt mérete miatt könnyen kulcscsomóján hordozhatja! Egy AAA elemmel akár 40 órát is kibír, víz- és ütés ellenállóságának hála pedig bárhová magával viheti!

Kvíz kitöltése


Vélemény, info



Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!


4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!

Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:



Név       Mail    
   
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot:

Linkek, driver letöltés




Notebook webáruház
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), Cisco kínálatunk
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista
Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN ÁrLista
Garancia, driver letöltés


Cisco SG100D-08 8port 10/100/1000Mbps LAN asztali switch SG100D-08-EU fotó
A fotóra csak illusztráció!

Cisco SG100D-08 8port 10/100/1000Mbps LAN asztali switch fotó (csak illusztráció)
5 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés






 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
25 640- Ft
32 563- Ft


Törzsvásárlói pont A vásárlás törzsvásárlói klick kedvezmény- klick


Online áruhitel - webes igénylés


Cisco eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


Cisco SG100D-08 8port 10/100/1000Mbps LAN asztali switch  használati tapasztalatok




Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!

Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
  • Kérjük, saját tapasztalata alapján, objektívan nyilatkozzon a termék tulajdonságairól, illetve annak előnyeiről és hátrányairól!
  • Annak érdekében, hogy mások pontosabb képet kaphassanak a termékről, kérjük, véleményét legalább néhány mondatban rögzítse!
  • A vélemények megjelenítése : Vélemény, Szerző. Az e-mail kizárólag belső használatra szolgál, arra az esetre, ha fel szeretnénk venni Önnel a kapcsolatot. Az e-mail címet bizalmasan kezeljük, NEM használjuk marketing célokra és harmadik fél részére nem adjuk át.
  • A beküldött vélemények megjelenítésre alkalmasságáról minden esetben saját belátás alapján döntünk
  • Fenntartjuk a jogot, hogy az esetleges elírásokat, helyesírási hibákat és a megjelenítésre nem alkalmas tartalmat szintén saját belátás szerint javítjuk vagy töröljük.

Ajándék ingyenes kiszállítás 100e Ft feletti vásárlás esetén!  100e Ft alatti vásárlás esetén a szállítási költség 1270.- Ft + 530.- Ft utánvét díj.
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz


Cisco SG100D-08 8port 10/100/1000Mbps LAN asztali switch SG100D-08-EU vélemény, értékelések, linkek



Cisco SG100D-08 8port 10/100/1000Mbps LAN asztali switch Cisco SG100D-08 8 LAN 10/100/1000Mbps asztali switch, SG100D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch

Vélemény, info a Cisco SG100D-08 8port 10/100/1000Mbps LAN asztali switch ( SG100D-08-EU ) termékünkről. Értékelés, információk, linkek : Klick Computer Számítástechnika online áruház, Web-Shop.


SG100D-08-EU   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) Gyártó : Cisco 



  
 - Kapacitás: 10Gbps, - 5 Gigabit port, - Asztali kivitel, SG100D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
 ár : 26 962.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Gigabit Mbps LAN :8 db, POE támogatás :Igen, Kapacitás: 16Gbps, 8 Gigabit LAN port, 802.3af, 4 port PoE
 ár : 76 289.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Gigabit Mbps LAN :48 db, Smart menedzselhetőség :Igen, POE támogatás :Igen, 48 portos Gigabit sebességű Smart menedzselhető switch 2 kombó SFP porttal , 48 10/100/1000 RJ45 port , 2 kombó miniGBIC/SFP opcionális port
 ár : 320 548.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF200E-24P 24-Port 10/100 Smart PoE Switch, 10/100 Mbps LAN :24 db, POE támogatás :Igen
 ár : 217 818.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG100D-08 8 LAN 10/100/1000Mbps asztali switch, SG100D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch
 ár : 32 563.-Ft

 Érdeklődjön
  
 24 portos 10/100 Smart menedzselhető Rack switch + 2 combo SFP port 24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch és 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - egszerű menedzselés -
 ár : 61 303.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco RV325 Dual Gigabit WAN, 16port Gigabit LAN VPN Router, 17 VLAN, 40 000 egyidejű kapcsolat Sebesség: 10/100/1000 Mbps, Gigabit WAN: 2 db
 ár : 118 605.-Ft

 Rendelhető
  
 48 port 10/100 , 4 gigabit port , 2 megosztott gigabit miniGBIC port , PoE támogatás 24 porton keresztül (15.4W) vagy 48 porton keresztül (7.5W), Port trunking ,QoS,ACL,L2
 ár : 182 982.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Gigabit Mini-GBIC SFP Transceiver. Mini-GBIC portba helyezheto rezes gigabit modul. Sávszélesség: 1Gbps.
 ár : 62 090.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC portba helyezheto SX optikai modul, Sávszélesség: 1Gbps
 ár : 39 434.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF100D-16 16port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, 16 port 10/100, Fém házas kivitel
 ár : 20 345.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG500-28 24port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető rack switch, Szín: Fekete, Kapacitás: 72Gbps
 ár : 243 675.-Ft

 Érdeklődjön
  
 10/100/1000Mbps sebességu 19?-os rackbe építheto switch, 48UTP porttal, 4 osztott MiniGBIC porttal. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábelt (MDI/MDI-X). Konfigurálást nem igényel, egyszeruen telepítheto. UTP/STP CAT5
 ár : 289 230.-Ft

 Rendelhető
  
 8 portos Gigabites, menedzselhető switch, 2 db megosztott mini-GBIC bővítőhellyel. Beépített ACL és QoS támogatása révén megfelelő biztonságot nyújt a hálózat minden felhasználójának. A switch konfigurálását a konzol portján v
 ár : 77 432.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco RV016 Vezetékes 16 portos VPN router, Kábel/DSL VPN Router, 2 WAN port, 16 portos switch, 100 VPN csatorna, SPI tűzfal, fém házas kivitel
 ár : 232 537.-Ft

 Érdeklődjön
  
 10/100 Mbps LAN :24 db, Smart menedzselhetőség :Igen, 48 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch, 2 kombó optikai porttal
 ár : 108 496.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Gigabit Mbps LAN :48 db Smart menedzselhetőség :Igen 48 portos Smart menedzselhető Gigabit sebességű switch 2 opcionális miniGBIC bővítőhellyel - 48 10/100/1000 RJ45 port - 2 miniGBIC/SFP port - QoS - VLAN - 802.1x
 ár : 223 304.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco SF100-24 24 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Külső tápegység: Igen, Szín: Fekete
 ár : 30 061.-Ft

 Érdeklődjön
  
 SR2024T - 22 Gigabites LAN port - 2 combo miniGBIC port - kompatibilis modulok: MGBLH1, MGBSX1, MGBT1, MGBBX1, MGBLX1
 ár : 116 840.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco RV130 Vezetékes Gigabit VPN router, 4 Gigabit LAN, 1 Gigabit WAN, 1 USB Sebesség: 10/100/1000 Mbps, Gigabit WAN: 1 db
 ár : 37 770.-Ft

 Rendelhető
  
 24 portos Gigabit sebességű Smart menedzselhető switch 2 kombó SFP porttal - 24 10/100/1000 RJ45 port - 2 kombó miniGBIC/SFP opcionális port - QoS - 802.1x - Jumbo frame - Spanning Tree - VLAN - PoE 12 porton
 ár : 200 114.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SG200-18 16 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC Smart menedzselhető rack switch, Smart menedzselhető switch, 16 port Gigabit + 2 combo SFP port
 ár : 97 968.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF102-24 24 port FE LAN 2 port GbE SFP nem menedzselhető rack Switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Szín: Fekete
 ár : 51 537.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF100D-08 8port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN :8 db, Külső tápegység :Igen
 ár : 13 462.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco SG300-28 24 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch, 24 portos 10/100/1000 Rack Switch, menedzselhető, + 2 miniGBIC port, Rack szekrénybe szerelhető, Huszonnégy 10/100/1000BaseT portos, web böngészovel felü
 ár : 168 745.-Ft

 Érdeklődjön
  
 48 10/100 RJ45 port 2 10/100/1000 RJ45 port 2 kombó miniGBIC/SFP port PoE 24 porton QoS VLAN 802.1x
 ár : 259 410.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF300-48PP 48 LAN 10/100Mbps, 2 miniGBIC, 2 RJ45 menedzselhető PoE+ rack switch, 48 portos 10/100 menedzselhető Rack switch + 4 Gigabites port + PoE támogatás
 ár : 356 070.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver, single mode, Mini-GBIC portba helyezheto BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 20km, 1 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 105 423.-Ft

 Érdeklődjön





PNR, VHB, VHP, VBE, VUE, Felbontás, Fényerő, látószög, Képarány, Kontrasztarány, Képfrissítés, Képátló, HD Ready, HDMI rövidítések, kifejezések jelentése ::: Vásárlási segédletek