Cisco SG200-26 26 LAN 10 100 1000Mbps, 2


Cisco SG200-26 26 LAN 10 100 1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch vásárlás SLM2024T-EU



Cisco SG200-26 26 LAN 10 100 1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch SLM2024T-EU fotó
Vásároljon Cisco SG200-26 26 LAN 10 100 1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch -t a Klick Computer web-boltban - olcsó CISCO ár.   fotó (csak illusztráció)

  • Cisco SG200-26 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch
  • Gigabit LAN: 26 db
  • Smart menedzselhetőség: Igen
garancia






Cisco SG200-26 26 LAN

 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
96 930- Ft
123 101- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 1231- klick

SLM2024T-EU

 / 

CISCO

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) CISCO
  


Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!





Laptop (notebook) webáruház, számítástechnika bolt  Miskolc, 2019.04.21. 18:27:12

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


Cisco SG200-26 26 LAN 10 100 1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 Router 24port MikroTik, MikroTik CRS326-24G-2S+RM, 1U 19, 24port GbE LAN 2x SFP+ uplink, Cloud Router Switch
 ár : 68 097 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF110D-05 5 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 5 db, Szín: Fekete, Külső tápegység: Igen
 ár : 8 725 Ft

 Rendelhető
 24 portos Gigabit sebességű Smart menedzselhető switch 2 kombó SFP porttal - 24 10/100/1000 RJ45 port - 2 kombó miniGBIC/SFP opcionális port - QoS - 802.1x - Jumbo frame - Spanning Tree - VLAN - PoE 12 porton
 ár : 209 448 Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér,
 ár : 48 489 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-26 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 26 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 123 101 Ft

 Érdeklődjön
 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1310 nm/RX:1550 nm, egyszeres üzemmód, 10km, Típus :10/100Mbps és Gigabit Modulok
 ár : 6 985 Ft

 Rendelhető
 Cisco RV016 Vezetékes 16 portos VPN router, Kábel/DSL VPN Router, 2 WAN port, 16 portos switch, 100 VPN csatorna, SPI tűzfal, fém házas kivitel
 ár : 163 703 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-28PP 26port GE LAN, 2port GE combo (24port PoE 180W) L3 menedzselhető switch, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete, Gigabit LAN: 26 db
 ár : 294 919 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco RV325 Dual Gigabit WAN, 16port Gigabit LAN VPN Router, 17 VLAN, 40 000 egyidejű kapcsolat Sebesség: 10/100/1000 Mbps, Gigabit WAN: 2 db
 ár : 128 270 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SFE500 GbE SFP menedzselhető switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete
 ár : 250 038 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-52 50port GbE LAN, 2 combo SFP/RJ45 port menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 48 db, Menedzselhető: Igen
 ár : 363 804 Ft

 Érdeklődjön
 HP 1910-24 Switch, Portszám: 24-port, Fast Ethernet advanced smart managed switch, Adatátvitel: 6.6 M
 ár : 68 174 Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK TL-PS110P nyomtató szerver lehetővé teszi, hogy a számítógépet a ciklus közben létrehozása nyomtatási hálózatot. Minden, ami szükséges az, hogy csatlakoztassa a TL-PS110P, hogy a nyomtató a párhuzamos porton keresztül csat
 ár : 13 640 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF200-24P 24port FE LAN, 2x SFP menedzselhető PoE switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Smart menedzselhetőség: Igen, POE támogatás: Igen
 ár : 138 684 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-10 8port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 8 db
 ár : 87 706 Ft

 Érdeklődjön
 DrayTek Vigor2912n Dual WAN router, 1 x 10/100 Base-TX WAN, Configurable WAN2 on P1, 4 x 10/100 Base-TX LAN, Detachable 2 x 2 Antennas, 1 x USB Host 2.0 (for Printer/3G USB Modem/USB Disk), 1 x Factory Reset Button, 1 x Wireless O
 ár : 48 514 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF300-24 24port FE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Menedzselhető: Igen
 ár : 91 262 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG500X-48 48port GE LAN, 4x 10G SFP+ L3 menedzselhető switch, Gigabit LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen, POE támogatás: Nem
 ár : 865 403 Ft

 Érdeklődjön
 16 port Gigabit swtich, fém házas kivitel, Sebessége: 10/100/1000 Mbit fém házas rack-ba szerelhető, Csatlakozó: 16 RJ45-ös UTP
 ár : 21 285 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF300-24PP 24port LAN 10/100Mbps POE+ 2port GE Uplink menedzselhető rack switch, Az SRW224G4P-K9-EU kiváltó modellje, 24 port Fast Ethernet menedzselhető, rackbe szerelhető switch, PoE támogatással (180W) és 2 port Gigabit /
 ár : 199 847 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-08 8 LAN 10/100/1000Mbps Smart menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 36 601 Ft

 Rendelhető
 MikroTik RB3011UIAS-RM 10port GbE LAN/WAN Smart router, dual-core 1.4GHz CPU, 1GB RAM, RouterOS L5, POE in, 1x USB3.0
 ár : 61 227 Ft

 Rendelhető

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



CISCO  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) CISCO

 »  Cisco SG200-26 26 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch

Új       123101.10-Ft
Gyártó :  CISCO   Azonosító : SLM2024T-EU : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

Cisco SG200-26 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 26 db, Smart menedzselhetőség: Igen
Minőség:5 Értékelés:1






Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!