Cisco SG500-28 24port LAN 10 100 1000Mbps, 4


Cisco SG500-28 24port LAN 10 100 1000Mbps, 4 SFP menedzselhető rack switch vásárlás SG500-28-K9-G5



Cisco SG500-28 24port LAN 10 100 1000Mbps, 4 SFP menedzselhető rack switch SG500-28-K9-G5 fotó
Vásároljon Cisco SG500-28 24port LAN 10 100 1000Mbps, 4 SFP menedzselhető rack switch -t a Klick Computer web-boltban - olcsó CISCO ár.   fotó (csak illusztráció)

  • Cisco SG500-28 24port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető rack switch
  • Szín: Fekete
  • Kapacitás: 72Gbps
60 hónap garancia






Cisco SG500-28 24port LAN

 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
217 680- Ft
276 454- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 2764- klick

SG500-28-K9-G5

 / 

CISCO

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) CISCO
  


Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!





Laptop (notebook) webáruház, számítástechnika bolt  Miskolc, 2019.04.18. 18:39:34

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


Cisco SG500-28 24port LAN 10 100 1000Mbps, 4 SFP menedzselhető rack switch

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ 7port GbE 1xSFP/RJ45 combo 1xSFP+ 9magos CPU Cloud Core Router, DB9 RS232C soros port: 1db, microUSB port: 1db, SmartCard szlot: 1db, MicroSD szlot: 1db, LCD kijelző: Igen, POE megtáplálási lehetőség: 12
 ár : 168 593 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG500-28 24port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető rack switch, Szín: Fekete, Kapacitás: 72Gbps
 ár : 276 454 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-28P 28-port Gigabit PoE Managed Switch 
 ár : 414 706 Ft

 Érdeklődjön
 1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX. multi-mode/single-mode, SC-Type csatlakozóval.
 ár : 6 629 Ft

 Rendelhető
 Router 5port MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC L4 128Mb 5xGbE Dual-Band Vezeték nélküli router, 716MHz CPU, 128MB RAM, 2.4Ghz 802.11b/g/n Dual Chain wireless integrált antenna, 5GHz 802.11an/ac Dual Chain wireless integrált ant
 ár : 23 076 Ft

 Rendelhető
 MikroTik RB951G-2HnD L4 128Mb 5x GE LAN router, Frekvencia: 2.4 Ghz, Sebesség: 1000,
 ár : 27 407 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG110D-08 8port GbE LAN nem menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Nem, Asztali kivitel, Kapacitás: 16Gbps
 ár : 19 901 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF100D-08P 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, POE támogatás: Igen, Külső tápegység: Igen
 ár : 65 850 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-28 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 24 db, Menedzselhető: Igen
 ár : 215 595 Ft

 Érdeklődjön
 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch + 4 SFP, 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4x 1000Mbps SFP port, dlink|green 3.0, advance power saving features, 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) port power save in idle m
 ár : 46 114 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG300-28PP 26port GE LAN, 2port GE combo (24port PoE 180W) L3 menedzselhető switch, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete, Gigabit LAN: 26 db
 ár : 294 919 Ft

 Érdeklődjön
 MIKROTIK Vezetékes Router RouterBOARD RB2011UiAS-RM 5 x 100 Mbps + 5 x 1000 Mbps, 1 x SFP, microUSB rack
 ár : 40 678 Ft

 Rendelhető
 TP-Link TL-SG105 5port 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Nem menedzselhető, Portok száma: 5, Port típusa: 1Gb Réz, Áteresztő képesség: 7,40 Mpps
 ár : 5 525 Ft

 Rendelhető
 MikroTik Cloud Router Switch 328-24P-4S+RM, Switch típusa: Managed, Kapcsoló réteg: L2/L3, Console port: RJ-45, Rekeszbe helyezés: Igen, Külső megjelenés: 1U, Hálózati szabvány: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad, VLAN support: Igen, V
 ár : 135 484 Ft

 Rendelhető
 8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete,
 ár : 6 426 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-08P 8 LAN 10/100/1000Mbps Smart menedzselhető PoE switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 65 799 Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK TL-SL2428P (T1500-28PCT) 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit PoE+ Smart 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 24 10/100Mbps RJ45 ports, 4 Gigabit RJ45 Ports and 2 Combo SFP Slots, 802.3at/af, 180W PoE p
 ár : 79 235 Ft

 Rendelhető
 TL-SG2424P JetStream™ 24-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 24 Gigabit RJ45 ports including 4 SFP ports, 802.3at/af, 215W PoE power supply, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1P QoS, Rate
 ár : 104 648 Ft

 Rendelhető
 SafeStream™ gigabites Dual-WAN VPN router? 2 gigabites WAN port, + 2 gigabites LAN port, + 1 gigabites LAN/DMZ port, akár 50 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, intelligens terheléselosztás, Li
 ár : 74 689 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF200E-48P, 48-Port 10/100 Smart PoE Switch, 2 Gigabit LAN port, 2 Gigabit combo port (RJ45 + SFP)
 ár : 392 773 Ft

 Érdeklődjön

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



CISCO  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) CISCO

 »  Cisco SG500-28 24port LAN 10/100/1000Mbps, 4 SFP menedzselhető rack switch

Új       276453.60-Ft
Gyártó :  CISCO   Azonosító : SG500-28-K9-G5 : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

Cisco SG500-28 24port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető rack switch, Szín: Fekete, Kapacitás: 72Gbps
Minőség:5 Értékelés:1






Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!