DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus


DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus vásárlás VIGOR2120N-PLUS



DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus VIGOR2120N-PLUS fotó
Vásároljon DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus -t a Klick Computer web-boltban - olcsó DRAYTEK ár.   fotó (csak illusztráció)

  • DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus
2-5 {1}. garancia






DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus

 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
46 000- Ft
58 420- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 584- klick

VIGOR2120N PLUS

 / 

DRAYTEK

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) DRAYTEK
  
Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 HP 1910-24 Switch, Portszám: 24-port, Fast Ethernet advanced smart managed switch, Adatátvitel: 6.6 M
 ár : 68 174 Ft

 Érdeklődjön
 DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus
 ár : 58 420 Ft

 Érdeklődjön
 Dell DisplayPort -> DVI (Single Link) adapter, DisplayPort kimenettel rendelkező Optiplex / Latitude / Precision gépekhez
 ár : 36 487 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF200-48P 48port FE LAN, 2x SFP, 2x RJ45 menedzselhető PoE switch, 10/100 Mbps LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen, POE támogatás: Igen
 ár : 253 568 Ft

 Érdeklődjön
 A TP-LNK MFP és Storage Server TL-PS310U célja, hogy megossza velünk USB eszközök egész otthoni vagy irodai hálózathoz. Több mint egy MFP-szerver, TL-PS310U is támogat különböző USB eszközök, mint a szkenner, külső merevlemez-megh
 ár : 13 703 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG300-28 24port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 24 db, Menedzselhető: Igen
 ár : 216 205 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SFE500 4 Gigabit menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 48 darab, Alap szín: Fekete, Stackelhető: Igen, Layer: 3 routing device
 ár : 277 724 Ft

 Érdeklődjön
 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más tagjai akár 60km-ig! 1 10/100M RJ45 port + 1 multi-
 ár : 9 716 Ft

 Rendelhető
 Cisco RV320 Dual Gigabit WAN VPN Router, USB: Igen, Sebesség: 10/100/1000 Mbps, Vezetékes: Igen, Gigabit LAN: 4 db, QoS: Igen, SPI tűzfal: Igen, Gigabit WAN: 2 db, 4G (LTE): Igen
 ár : 84 950 Ft

 Érdeklődjön
 8 portos, gigabites asztali PoE Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, köztük 4 db PoE port, acél burkolat
 ár : 39 865 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-50 48port GbE LAN 2x GbE SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 198 438 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG110-16 16port GbE LAN nem menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 16 db, Smart menedzselhetőség: Nem
 ár : 54 648 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF300-24MP 24port FE LAN, 2x SFP, 2x RJ45 menedzselhető Max PoE switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, POE támogatás: Igen
 ár : 327 863 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-20 16port GbE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, Menedzselhető: Igen, Gigabit LAN: 16 db
 ár : 149 644 Ft

 Érdeklődjön
 24-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch, Unmanaged Copper Gigabit Ethernet Switch, 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion, Half-/Full-Duplex, IEEE 802.3x Flo
 ár : 29 439 Ft

 Rendelhető
 D-Link 24-port, 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports, Spanning Tree Protocol, 56 Gbps
 ár : 45 098 Ft

 Rendelhető
 Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver, single mode, Mini-GBIC portba helyezheto BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 20km, 1 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 53 797 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF300-24PP 24port LAN 10/100Mbps POE+ 2port GE Uplink menedzselhető rack switch, Az SRW224G4P-K9-EU kiváltó modellje, 24 port Fast Ethernet menedzselhető, rackbe szerelhető switch, PoE támogatással (180W) és 2 port Gigabit /
 ár : 200 406 Ft

 Rendelhető
 Router 24port MikroTik, MikroTik CRS326-24G-2S+RM, 1U 19, 24port GbE LAN 2x SFP+ uplink, Cloud Router Switch
 ár : 68 097 Ft

 Rendelhető
 8-port 10/100/1000 Managed Gigabit Switch with PoE - 8 10/100/1000 port + 2 megosztott mini-GBIC slot - IEEE 802.3af PoE támogatás,62W - Access Control Lists (ACL) és QoS konfiguráció - 20 Gbps, non-blocking switch core - Tel
 ár : 200 470 Ft

 Érdeklődjön

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



DRAYTEK  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) DRAYTEK

 »  DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus

Új       58420.00-Ft
Gyártó :  DRAYTEK   Azonosító : VIGOR2120N-PLUS : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus
Minőség:4 Értékelés:1






Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!