HP 2530-24G Switch

vélemény, információ, link, értékelés


Gyártó : 

HP / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) HP

 

J9776A





Vélemény, info a HP 2530-24G Switch ( J9776A ) termékünkről. Értékelés, információk, linkek : Klick Computer Számítástechnika online áruház, Web-Shop.




Vélemény, info



Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!


4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!

Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:



Név       Mail    
   
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot:


J9776A   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) Gyártó : HP 

HP 2530-24G Switch HP 2530 Series Gigabit Ethernet devices are enterprise-class, fully managed, Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise networks, these Gigabit E





Linkek, driver letöltés




Notebook webáruház
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), HP kínálatunk
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista
Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN ÁrLista
Garancia, driver letöltés




HP 2530-24G Switch J9776A fotó
A fotóra csak illusztráció!

HP 2530-24G Switch fotó (csak illusztráció)
4 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés






 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
166 280- Ft
211 176- Ft


Törzsvásárlói pont A vásárlás törzsvásárlói klick kedvezmény- klick




HP eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


HP 2530-24G Switch  használati tapasztalatok




Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!

Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
  • Kérjük, saját tapasztalata alapján, objektívan nyilatkozzon a termék tulajdonságairól, illetve annak előnyeiről és hátrányairól!
  • Annak érdekében, hogy mások pontosabb képet kaphassanak a termékről, kérjük, véleményét legalább néhány mondatban rögzítse!
  • A vélemények megjelenítése : Vélemény, Szerző. Az e-mail kizárólag belső használatra szolgál, arra az esetre, ha fel szeretnénk venni Önnel a kapcsolatot. Az e-mail címet bizalmasan kezeljük, NEM használjuk marketing célokra és harmadik fél részére nem adjuk át.
  • A beküldött vélemények megjelenítésre alkalmasságáról minden esetben saját belátás alapján döntünk
  • Fenntartjuk a jogot, hogy az esetleges elírásokat, helyesírási hibákat és a megjelenítésre nem alkalmas tartalmat szintén saját belátás szerint javítjuk vagy töröljük.

Ajándék ingyenes kiszállítás 100e Ft feletti vásárlás esetén!  100e Ft alatti vásárlás esetén a szállítási költség 1270.- Ft + 530.- Ft utánvét díj.
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz


HP 2530-24G Switch J9776A vélemény, értékelések, linkek és további ajánlataink


 HP 2530 Series Gigabit Ethernet devices are enterprise-class, fully managed, Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise
 ár : 211 176.-Ft

 Rendelhető
 HP 2530 Series Fast Ethernet devices are fully managed Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise networks, these switch
 ár : 219 024.-Ft

 Érdeklődjön
 HP 1810 Switch is ?smart? web-managed, fixed-configuration Gigabit and Fast Ethernet Layer 2 switches designed for small businesses looking for key features in an easy-to-administer solution. The HP 1810-24G v2 Switch comes with 2
 ár : 99 581.-Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK TL-SL2428P (T1500-28PCT) 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit PoE+ Smart 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 24 10/100Mbps RJ45 ports, 4 Gigabit RJ45 Ports and 2 Combo SFP Slots, 802.3at/af, 180W PoE p
 ár : 76 022.-Ft

 Érdeklődjön
 HP 2530-24 24 Ports Manageable Ethernet Switch - 24 RJ-45 autosensing 10/100 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX),Duplex: half or full 2 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u
 ár : 77 902.-Ft

 Érdeklődjön
 HP 1910-24 Switch, Portszám: 24-port, Fast Ethernet advanced smart managed switch, Adatátvitel: 6.6 M
 ár : 60 211.-Ft

 Érdeklődjön
 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más tagjai akár 60km-ig! 1 10/100M RJ45 port + 1 multi-
 ár : 10 046.-Ft

 Rendelhető
 HP 2530 Series Gigabit Ethernet devices are enterprise-class, fully managed, Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise
 ár : 302 387.-Ft

 Rendelhető
 HP V1405-16G Desktop Switch (JD844A), 16 RJ-45 auto-sensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full;
 ár : 58 712.-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG110D-08 8port GbE LAN nem menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Nem, Asztali kivitel, Kapacitás: 16Gbps
 ár : 17 653.-Ft

 Rendelhető
 HP 2530 Series Gigabit Ethernet devices are enterprise-class, fully managed, Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise
 ár : 113 335.-Ft

 Rendelhető
 HP 1910-8 Switch, 8-port Fast Ethernet advanced smart managed switch, 32 MB flash, 128 MB RAM, 5.6 Gbps
 ár : 33 312.-Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK T2600G-28TS(TL-SG3424) 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch JetStream™ 24-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 Gigabit SFP slots, Static Routing, Port/Tag/Voice/P
 ár : 62 967.-Ft

 Rendelhető
 24 portos, gigabites Easy Smart Switch, 24 db 10/100/100 Mbps RJ45 port, címke alapú VLAN, QoS, IGMP Snooping
 ár : 34 430.-Ft

 Rendelhető
 - Kapacitás: 10Gbps, - 5 Gigabit port, - Asztali kivitel, SG100D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
 ár : 25 362.-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG500-52 48port GbE LAN 4port GbE SFP menedzselhető switch, Szín: Fekete, Stackelhető
 ár : 364 630.-Ft

 Rendelhető
 Gigabit Mbps LAN :48 db Smart menedzselhetőség :Igen 48 portos Smart menedzselhető Gigabit sebességű switch 2 opcionális miniGBIC bővítőhellyel - 48 10/100/1000 RJ45 port - 2 miniGBIC/SFP port - QoS - VLAN - 802.1x
 ár : 177 140.-Ft

 Rendelhető
 Cisco SF100-24 24 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Külső tápegység: Igen, Szín: Fekete
 ár : 30 061.-Ft

 Érdeklődjön
 Sebessége: 10/100 +1000 Mbit fém házas rack-ba szerelhető. Támogatott szabványok: IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3z. 48x 10/100 Mbps és 2x 10/100/1000 Mbps UTP/STP RJ45 port (auto-MDI/MDIX) és 2x SFP bővítő hely MiniGBIC modulokhoz
 ár : 103 810.-Ft

 Rendelhető
 Cisco SFE500 GbE SFP menedzselhető switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete
 ár : 239 992.-Ft

 Érdeklődjön
 10/100Mbps sebességu kompakt Ethernet switch, 5 UTP porttal, SOHO felhasználásra. A termék acélházas és az alján található két rögzítési pont, melyekkel akár falra is rögzítheto. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábe
 ár : 12 040.-Ft

 Érdeklődjön
 Kis és nagyobb hálózatokhoz is alkalmas. 24x 10/100 Mbps RJ45. 2x 10/100/1000 Mbps UTP/STP RJ45. Auto MDI/MDIX. 2x SFP MiniGBIC modulokhoz. Web alapú menedzsment. Támogatja a következoket: Sávszélesség irányítása a portokon, port
 ár : 41 732.-Ft

 Rendelhető
 Wireless N Router with 4 Port Gigabit Switch, Compatible with IEEE 802.11b/802.11g/802.11n 2.4GHz Standard, Built-in 802.11n Wireless LAN Access Point, 4 x 10/100/1000M Auto-Sensing Gigabit LAN Ports , 1 x 10/100/1000M Auto-Sensin
 ár : 99 759.-Ft

 Rendelhető
 24 portos 10/100 Smart menedzselhető Rack switch + 2 combo SFP port 24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch és 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - egszerű menedzselés -
 ár : 65 253.-Ft

 Érdeklődjön
 Dell DisplayPort -> DVI (Single Link) adapter, DisplayPort kimenettel rendelkező Optiplex / Latitude / Precision gépekhez
 ár : 104 254.-Ft

 Rendelhető
 SafeStream™ 5 portos, gigabites Multi-WAN VPN router kis és közepes vállalkozásoknak, 3 konfigurálható WAN/LAN port, 1 hardveres DMZ port, max. 4 WAN port támogatása, max. 100 IPSec és 32 PPTP/L2TP VPN csatorna, terheléselos
 ár : 81 013.-Ft

 Rendelhető
 TP-LINK TL-PS110U nyomtató szerver lehetővé teszi, hogy a számítógépet a ciklus közben létrehozása nyomtatási hálózatot. Minden, ami szükséges az, hogy csatlakoztassa a TL-PS110U egy nyomtatóhoz az USB porton keresztül csatlakozta
 ár : 12 306.-Ft

 Rendelhető
 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports, D-Link Green 3.0 Te
 ár : 40 907.-Ft

 Rendelhető
 SafeStream™ gigabites Dual-WAN VPN router? 2 gigabites WAN port, + 2 gigabites LAN port, + 1 gigabites LAN/DMZ port, akár 50 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, intelligens terheléselosztás, Li
 ár : 50 927.-Ft

 Rendelhető
 Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver,single mode, Mini-GBIC portba helyezheto LX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 10km, 2 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 41 046.-Ft

 Rendelhető
 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u
 ár : 7 493.-Ft

 Rendelhető
 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports, D-Link Green 3.0 Te
 ár : 45 288.-Ft

 Rendelhető
 D-Link Switch 48x100Mbps + 2x1000Mbps+2x1000Mbps /SFP Gigabit uplinkkel, Új generációs design fejlett menedzsment és biztonsági funkciókkal
 ár : 70 841.-Ft

 Érdeklődjön
 10/100 Mbps LAN :24 db, Smart menedzselhetőség :Igen, 48 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch, 2 kombó optikai porttal
 ár : 101 829.-Ft

 Érdeklődjön
 48 portos 10/100 menedzselhető Rack switch, + 4 Gigabites uplink port, stackelhető, Static Layer 3 routing
 ár : 259 118.-Ft

 Érdeklődjön
 48 port 10/100 , 4 gigabit port , 2 megosztott gigabit miniGBIC port , PoE támogatás 24 porton keresztül (15.4W) vagy 48 porton keresztül (7.5W), Port trunking ,QoS,ACL,L2
 ár : 173 088.-Ft

 Érdeklődjön
 Switch - 26 ports, 24 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP, MAC Address Tábla méret 8000, Jumbo Frame, Layer 2 switching, DHCP support, BOOTP support, VLAN support, IGMP snooping, Syslog support, port mirroring, DiffServ suppor
 ár : 114 402.-Ft

 Érdeklődjön
 8 portos 10/100/1000 Smart menedzselhető switch,fém házas kivitel, 8 gigabit port , - L2 menedzselhetőség , - Spanning Tree,QoS , - WebSmart management
 ár : 41 681.-Ft

 Rendelhető
 8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete,
 ár : 6 858.-Ft

 Rendelhető
 10/100 Mbps LAN :8 db POE támogatás :Igen 8 portos menedzselhető switch PoE támogatással. - 8 10/100 port - 2 gigabites combo miniGBIC) - PoE - QoS - 802.1x port autentikáció
 ár : 142 113.-Ft

 Érdeklődjön
 8 portos, gigabites asztali PoE Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, köztük 4 db PoE port, acél burkolat
 ár : 21 298.-Ft

 Rendelhető
 TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter, Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m. Max. távolság (Single-mode Fiber Optic): 15km. Tápegység.
 ár : 15 773.-Ft

 Rendelhető
 Cisco SF100D-08P 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, POE támogatás: Igen, Külső tápegység: Igen
 ár : 62 636.-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-28P 28-port Gigabit PoE Managed Switch 
 ár : 394 437.-Ft

 Érdeklődjön
 D-Link Switch 20x1000Mbps+4x1000/SFP Smart, Harmadik generációs kialakítás, fejlett menedzsment és biztonsági funkciók
 ár : 41 237.-Ft

 Rendelhető
 A TL-R402M multifunkciós Broadband Router speciálisan kisvállalkozás, iroda-és SOHO (Small Office / Home Office) való hozzáférés az internethez. Ez jellegét erőteljes funkciókat, a nagy teljesítményt és könnyű konfigurációt router
 ár : 3 988.-Ft

 Érdeklődjön





PNR, VHB, VHP, VBE, VUE, Felbontás, Fényerő, látószög, Képarány, Kontrasztarány, Képfrissítés, Képátló, HD Ready, HDMI rövidítések, kifejezések jelentése ::: Vásárlási segédletek