SafeStream™ Gigabit Broadband VPN Router


SafeStream™ Gigabit Broadband VPN Router vásárlás TL-R600VPN



SafeStream™ Gigabit Broadband VPN Router TL-R600VPN fotó
Vásároljon SafeStream™ Gigabit Broadband VPN Router -t a Klick Computer web-boltban - olcsó TP-Link ár.   fotó (csak illusztráció)

  • SafeStream™ gigabites szélessávú VPN router
  • 1 gigabites WAN port + 4 gigabites LAN port
  • 20 IPsec VPN csatorna
  • 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna
  • Dial-on-demand
  • SPI tűzfal
  • ,IP&MAC Binding
  • sávszélesség-vezérlés
  • szülői felügyelet
  • DDNS
  • UPnP
  • 802.1X
  • DHCP
  • DMZ-kiszolgáló
5 év garancia






SafeStream™ Gigabit Broadband VPN

 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
18 440- Ft
23 419- Ft






Törzsvásárlói pont 234- klick

TL-R600VPN

 / 

TP-Link

 / 
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-Link
  
Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.



 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


SafeStream™ Gigabit Broadband VPN Router

termék árának megfelelő ár tartományban a következőket ajánljuk Önnek számítástechnikai szaküzletünk kínálatából :

 TP-LINK T2600G-28TS(TL-SG3424) 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch JetStream™ 24-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 Gigabit SFP slots, Static Routing, Port/Tag/Voice/P
 ár : 59 715 Ft

 Rendelhető
 SafeStream™ gigabites szélessávú VPN router, 1 gigabites WAN port + 4 gigabites LAN port, 20 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, Dial-on-demand, SPI tűzfal, ,IP&MAC Binding, sávszélesség-vezérl
 ár : 23 419 Ft

 Rendelhető
 D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B), Típus: Külső, Vezeték nélküli: Nem, LAN portok száma: 1 port, LAN sebesség: 10/100 Mbit/s, WPA: Nincs, WPA2: Nincs, PSK: Nincs, VPN: Van, Tűzfal: Van, QoS: Van
 ár : 10 147 Ft

 Érdeklődjön
 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u
 ár : 9 970 Ft

 Rendelhető
 HP 2530-24 24 Ports Manageable Ethernet Switch - 24 RJ-45 autosensing 10/100 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX),Duplex: half or full 2 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u
 ár : 87 071 Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF102-24 24 port FE LAN 2 port GbE SFP nem menedzselhető rack Switch, Portok: 24x10/100Base-TX, További portok: 2x Mini-GBIC-Combo port, Szerkezeti kivitel: Szekrénybe szerelhető, Tápegység: Belső, Rack-be szerelhető: Igen,
 ár : 72 504 Ft

 Érdeklődjön
 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch + 4 SFP, 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4x 1000Mbps SFP port, dlink|green 3.0, advance power saving features, 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) port power save in idle m
 ár : 47 320 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-08P 8 LAN 10/100/1000Mbps Smart menedzselhető PoE switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 64 859 Ft

 Érdeklődjön
 16-port 10/100 Desktop Switch, 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch (shielded), Half-/Full-Duplex, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3az EEE power saving, IEEE 802.1p QoS with 4 queues (strict), Auto-MDI/MD
 ár : 9 652 Ft

 Rendelhető
 16-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch, Unmanaged Copper Gigabit Ethernet Switch, 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion, Half-/Full-Duplex, IEEE 802.3x Flo
 ár : 21 222 Ft

 Rendelhető
 Cisco RV320 Dual Gigabit WAN VPN Router, USB: Igen, Sebesség: 10/100/1000 Mbps, Vezetékes: Igen, Gigabit LAN: 4 db, QoS: Igen, SPI tűzfal: Igen, Gigabit WAN: 2 db, 4G (LTE): Igen
 ár : 86 805 Ft

 Rendelhető
 TP-Link Router TL-ER6120 VPN SafeStream, Típus: Vezetékes, LAN: 3, Max. LAN sebesség: 1000 Mbps, WAN: 2, Max. WAN sebesség: 1000 Mbps, Működési hely: Beltéri, VPN: 100
 ár : 85 281 Ft

 Rendelhető
 D-Link 48-port 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports, Spanning Tree Protocol, 802.3x Flow Control
 ár : 114 554 Ft

 Rendelhető
 Cisco SG110-16 16port GbE LAN nem menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 16 db, Smart menedzselhetőség: Nem
 ár : 57 137 Ft

 Rendelhető
 10/100Mbps sebességű L2 menedzselhető switch, 8 UTP, 1 miniGBIC és 1 konzol porttal. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábelt (MDI/MDI-X). Minden porton automatikusan felismeri a sebességet és a half/full duplex módot
 ár : 103 188 Ft

 Rendelhető
 MikroTik hEX S RB760iGS L4 256MB 5x GbE port 1x GbE SFP router, Ethernet/LAN csatlakozás: Igen, Ethernet LAN adatátviteli sebességek: 10/100/1000Mbit/s, Kábelezési technológia: 10/100/1000Base-T(X), Ethernet LAN (RJ-45) portok men
 ár : 25 095 Ft

 Rendelhető
 Cisco SF220-24P 24-Portos PoE Smart Plus Switch /SF220-24P-K9-EU/, Portok: 24 x 10/100, 2 x combo Gigabit SFP , Power over Ethernet (PoE): PoE és PoE+ , Kapcsolási kapacitás: 8.8 Gbps, MAC tábla mérete: 8000, Szabványok: IEE
 ár : 53 353 Ft

 Érdeklődjön
 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, 1x USB2.0, POE in, (beltéri), vezeték nélküli,
 ár : 51 232 Ft

 Rendelhető
 TL-SG2424P JetStream™ 24-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 24 Gigabit RJ45 ports including 4 SFP ports, 802.3at/af, 215W PoE power supply, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1P QoS, Rate
 ár : 104 292 Ft

 Rendelhető
 Aruba 2530 48port GbE LAN 4xSFP medzselhető Switch, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Teljes, Routing/Switching: Layer 2, Portok száma: 48, Port típusa: 1Gb Réz, Áteresztő képesség: 77,30 Mpps, Switching kapacitás: 104,0
 ár : 254 406 Ft

 Rendelhető

Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:



TP-Link  »  Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-Link

 »  SafeStream™ Gigabit Broadband VPN Router

Új       23418.80-Ft
Gyártó :  TP-Link   Azonosító : TL-R600VPN : 


Műszaki cikk > Számítástechnika > Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  >

SafeStream™ gigabites szélessávú VPN router, 1 gigabites WAN port + 4 gigabites LAN port, 20 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, Dial-on-demand, SPI tűzfal, ,IP&MAC Binding, sávszélesség-vezérlés, szülői felügyelet, DDNS, UPnP, 802.1X, DHCP, DMZ-kiszolgáló
Minőség:4 Értékelés:1






Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!