SafeStream? Gigabit Dual-WAN VPN Router

vélemény, információ, link, értékelés


Gyártó : 

TP-LINK / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-LINK

 

TL-ER6120






Vélemény, info



Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!


4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!

Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:



Név       Mail    
   
Minősítése pontokban:
felhasználó ellenőr   Állapot:

Linkek, driver letöltés




Notebook webáruház
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), TP-LINK kínálatunk
Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista
Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN ÁrLista
Garancia, driver letöltés


SafeStream? Gigabit Dual-WAN VPN Router TL-ER6120 fotó
A fotóra csak illusztráció!

SafeStream? Gigabit Dual-WAN VPN Router fotó (csak illusztráció)
4 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés






 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
66 590- Ft
84 569- Ft


Törzsvásárlói pont A vásárlás törzsvásárlói klick kedvezmény- klick


Online áruhitel - webes igénylés


TP-LINK eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.


SafeStream? Gigabit Dual-WAN VPN Router  használati tapasztalatok




Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!

Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
  • Kérjük, saját tapasztalata alapján, objektívan nyilatkozzon a termék tulajdonságairól, illetve annak előnyeiről és hátrányairól!
  • Annak érdekében, hogy mások pontosabb képet kaphassanak a termékről, kérjük, véleményét legalább néhány mondatban rögzítse!
  • A vélemények megjelenítése : Vélemény, Szerző. Az e-mail kizárólag belső használatra szolgál, arra az esetre, ha fel szeretnénk venni Önnel a kapcsolatot. Az e-mail címet bizalmasan kezeljük, NEM használjuk marketing célokra és harmadik fél részére nem adjuk át.
  • A beküldött vélemények megjelenítésre alkalmasságáról minden esetben saját belátás alapján döntünk
  • Fenntartjuk a jogot, hogy az esetleges elírásokat, helyesírási hibákat és a megjelenítésre nem alkalmas tartalmat szintén saját belátás szerint javítjuk vagy töröljük.

Ajándék ingyenes kiszállítás 100e Ft feletti vásárlás esetén!  100e Ft alatti vásárlás esetén a szállítási költség 1270.- Ft + 530.- Ft utánvét díj.
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz


SafeStream? Gigabit Dual-WAN VPN Router TL-ER6120 vélemény, értékelések, linkek



SafeStream? Gigabit Dual-WAN VPN Router SafeStream™ 5 portos, gigabites Multi-WAN VPN router kis és közepes vállalkozásoknak, 3 konfigurálható WAN/LAN port, 1 hardveres DMZ port, max. 4 WAN port támogatása, max. 100 IPSec és 32 PPTP/L2TP VPN csatorna, terheléselosztás, fejlett tűzfal, sávszélesség-vezérlés, munkamenet korlátozása, PPPoE szerver, IM/P2P blokkolás, port tükrözése, DDNS, UPnP, VLAN port, VPN pass-through

Vélemény, info a SafeStream? Gigabit Dual-WAN VPN Router ( TL-ER6120 ) termékünkről. Értékelés, információk, linkek : Klick Computer Számítástechnika online áruház, Web-Shop.


TL-ER6120   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) Gyártó : TP-LINK 



  
 24 portos 10/100/1000 menedzselhető Rack switch + 2 megosztott miniGBIC port + POE támogatás - 26 10/100/1000 PoE ports - 2 combo mini-GBIC ports
 ár : 424 802.-Ft

 Érdeklődjön
  
 SafeStream™ 5 portos, gigabites Multi-WAN VPN router kis és közepes vállalkozásoknak, 3 konfigurálható WAN/LAN port, 1 hardveres DMZ port, max. 4 WAN port támogatása, max. 100 IPSec és 32 PPTP/L2TP VPN csatorna, terheléselos
 ár : 84 569.-Ft

 Rendelhető
  
 SafeStream™ gigabites szélessávú VPN router, 1 gigabites WAN port + 4 gigabites LAN port, 20 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, Dial-on-demand, SPI tűzfal, ,IP&MAC Binding, sávszélesség-vezérl
 ár : 30 226.-Ft

 Rendelhető
  
 10/100 Mbps LAN :24 db, Smart menedzselhetőség :Igen, 48 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch, 2 kombó optikai porttal
 ár : 109 614.-Ft

 Érdeklődjön
  
 SafeStream™ gigabites Dual-WAN VPN router? 2 gigabites WAN port, + 2 gigabites LAN port, + 1 gigabites LAN/DMZ port, akár 50 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, intelligens terheléselosztás, Li
 ár : 53 086.-Ft

 Rendelhető
  
 HP 1810-8 v2 8 Ports Manageable Ethernet Switch - 8 x RJ-45 - 10/100Base-TX, 10/100/1000Base-T - Rack-mountable, Wall Mountable, Desktop
 ár : 31 458.-Ft

 Érdeklődjön
  
 48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit, 48-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports, D-Link Green 3.0 Te
 ár : 97 650.-Ft

 Érdeklődjön
  
 10/100/1000Mbps sebességu 19?-os rackbe építheto switch, 48UTP porttal, 4 osztott MiniGBIC porttal. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábelt (MDI/MDI-X). Konfigurálást nem igényel, egyszeruen telepítheto. UTP/STP CAT5
 ár : 535 661.-Ft

 Érdeklődjön
  
 8 portos Gigabites, menedzselhető switch, 2 db megosztott mini-GBIC bővítőhellyel. Beépített ACL és QoS támogatása révén megfelelő biztonságot nyújt a hálózat minden felhasználójának. A switch konfigurálását a konzol portján v
 ár : 69 939.-Ft

 Rendelhető
  
 Dell DisplayPort -> DVI (Single Link) adapter, DisplayPort kimenettel rendelkező Optiplex / Latitude / Precision gépekhez
 ár : 41 567.-Ft

 Rendelhető
  
 A TP-LNK MFP és Storage Server TL-PS310U célja, hogy megossza velünk USB eszközök egész otthoni vagy irodai hálózathoz. Több mint egy MFP-szerver, TL-PS310U is támogat különböző USB eszközök, mint a szkenner, külső merevlemez-megh
 ár : 13 653.-Ft

 Rendelhető
  
 - Kapacitás: 10Gbps, - 5 Gigabit port, - Asztali kivitel, SG100D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
 ár : 27 229.-Ft

 Érdeklődjön
  
 HP 1410-24-2G Switch (J9664A), maximum of 24 autosensing 10/100 ports + 2 autosensing 10/100/1000 ports, 2KB EEPROM,packet buffer size: 2.5 Mb, Kapcsolási kapacitás 8.8 Gbps, 10.8 W (maximum), 16.9 x 33.6 x 4.4 cm
 ár : 51 524.-Ft

 Érdeklődjön
  
 TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch, 28-port Pure-Gigabit Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, DHCP
 ár : 53 721.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco SG110-24 24port GbE LAN nem menedzselhető rack switch, Szín: Fekete, Súly: 1.6 kg
 ár : 75 108.-Ft

 Rendelhető
  
 24-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch, Unmanaged Copper Gigabit Ethernet Switch, 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion, Half-/Full-Duplex, IEEE 802.3x Flo
 ár : 34 455.-Ft

 Rendelhető
  
 Gigabit Mbps LAN :48 db Smart menedzselhetőség :Igen 48 portos Smart menedzselhető Gigabit sebességű switch 2 opcionális miniGBIC bővítőhellyel - 48 10/100/1000 RJ45 port - 2 miniGBIC/SFP port - QoS - VLAN - 802.1x
 ár : 187 795.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco SG300-10MP 8 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch
 ár : 243 345.-Ft

 Érdeklődjön
  
 TP-Link TL-SG105E 5port 10/100/1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch, 5-Port Gigabit Desktop Easy Smart Switch, 5 10/100/1000Mbps RJ45 ports, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping
 ár : 8 496.-Ft

 Rendelhető
  
 D-Link 24-port PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports, 56 Gbps, Spanning Tree Protocol
 ár : 110 363.-Ft

 Rendelhető
  
 5-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch, new ID, white, dlink|green, power saving technology: 802.3az EEE idle state, link down and cable length < 20m, Unmanaged Copper Gigabit Ethernet Switch, 5 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiati
 ár : 97 892.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Kis és nagyobb hálózatokhoz is alkalmas. 24x 10/100 Mbps RJ45. 2x 10/100/1000 Mbps UTP/STP RJ45. Auto MDI/MDIX. 2x SFP MiniGBIC modulokhoz. Web alapú menedzsment. Támogatja a következoket: Sávszélesség irányítása a portokon, port
 ár : 42 545.-Ft

 Rendelhető
  
 Cisco SG 100-16. Adatátvitel: 1 Gbit/s, 10/100/Mbps, 32 Gbit/s. Hálózat: 8000 bejegyzés(ek), Gigabit Ethernet, IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3p. Menedzsment funkciók: kezeletlen. Összekapcsolhatóság: 10/100/1000Ba
 ár : 90 386.-Ft

 Érdeklődjön
  
 24+4G gigabites uplink vezérlésű Switch, 24 db 10/100 Mbps RJ45 port, 4 gigabites RJ45 port, 2 kombinált SFP foglalat, Port/címke/hang/MAC/protokoll alapú VLAN, Q-in-Q (dupla VLAN), GVRP, MVR, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping
 ár : 69 774.-Ft

 Rendelhető
  
 HP 1810 Switch is ?smart? web-managed, fixed-configuration Gigabit and Fast Ethernet Layer 2 switches designed for small businesses looking for key features in an easy-to-administer solution. The HP 1810-24 v2 Switch comes with 22
 ár : 61 874.-Ft

 Érdeklődjön
  
 D-Link 48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP, Ventilátor nélküli kialakítás, mely ideális egy légterű irodák számára
 ár : 119 850.-Ft

 Rendelhető
  
 1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX. multi-mode/single-mode, SC-Type csatlakozóval.
 ár : 8 509.-Ft

 Rendelhető
  
 8 portos, fém, gigabites Switch, 5 db 10/100/1000M RJ45 port, GMP Snooping támogatás, IEEE 802.1p QoS, Plug and Play, fém burkolat
 ár : 9 233.-Ft

 Rendelhető
  
 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports, D-Link Green 3.0 Te
 ár : 42 863.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Cisco SF100-16 16port 10/100Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN :16 db, Külső tápegység :Igen
 ár : 26 645.-Ft

 Érdeklődjön
  
 Dual Gigabit WAN VPN Router Vezetékes: Van, Gigabit Mbps WAN: 2 db
 ár : 78 537.-Ft

 Rendelhető
  
 1000 Mbps RJ45 ? 1000 Mbps többszörös üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, akár 550 m, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető
 ár : 16 408.-Ft

 Rendelhető





PNR, VHB, VHP, VBE, VUE, Felbontás, Fényerő, látószög, Képarány, Kontrasztarány, Képfrissítés, Képátló, HD Ready, HDMI rövidítések, kifejezések jelentése ::: Vásárlási segédletek