Antivirus Pro 2012 frissítés 3 PC-re 1 éves online frissítés előfizetés

vélemény, információ, link, értékelés


Gyártó : 

Panda / Vírusirtó Heimdal Panda

 

UW12AP12



Már NEM rendelhető!

2012.01.31 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Antivirus Pro 2012 aktuális ajánlatunk

Vélemény, info a Antivirus Pro 2012 frissítés 3 PC-re 1 éves online frissítés előfizetés ( UW12AP12 ) termékünkről. Értékelés, információk, linkek : Klick Computer Számítástechnika online áruház, Web-Shop.



>

Vélemény, info



Legyen Ön, aki értékeli a terméket!
Segítse látogatóinkat, kérjük, ossza meg másokkal véleményét!


4-5 mondatos hasznos információt, értékelést
1000 Törzsvásárlói klick-kel ( pont ) jutalmazunk!

Új Vélemény megfogalmazása, információ közzététele:



Név       Mail  

Minősítése pontokban:

felhasználó ellenőr   Állapot: UW12AP12   Vírusirtó Heimdal Gyártó : Panda 

Antivirus Pro 2012 frissítés 3 PC-re 1 éves online frissítés előfizetés
  • Alapvető védelem. Felhasználóbarát. Telepítse és felejtse el a vírusokat,kémprogramokat,hekkereket. Védelmet nyújt a fenyegetések minden típusa ellen Megvédi személyes adatait az adatlopástól Védelmet nyújt az online csalások ellen Megvédi hálózatát a hackerektől és behatolóktól


Antivirus Pro 2012 frissítés 3 PC-re 1 éves online frissítés előfizetés UW12AP12 fotó
A fotó csak illusztráció!

Antivirus Pro 2012 frissítés



Nettó Ár:
Bruttó Ár:
6 606- Ft
8 390- Ft



Törzsvásárlói pont 83- klick


Antivirus Pro 2012 frissítés 3 PC-re 1 éves
4 átlag pontszám
1 felhasználó minősítés.




Linkek, driver letöltés












Notebook webáruház
Vírusirtó Heimdal, Panda kínálatunk
Vírusirtó Heimdal árlista
Szoftver ÁrLista
Garancia, driver letöltés

Panda eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Antivirus Pro 2012 frissítés 3 PC-re 1 éves UW12AP12 Technikai specifikáció, adatlap
Antivirus Pro 2012 frissítés 3 PC-re 1 éves UW12AP12 Vásárlás, rövid leírás, ár



Antivirus Pro 2012 frissítés 3 PC-re 1 éves online frissítés előfizetés  használati tapasztalatok




Köszönjük, hogy megosztja véleményét másokkal is!

Kérjük, vélemény írásakor a következőket vegye figyelembe :
  • Kérjük, saját tapasztalata alapján, objektívan nyilatkozzon a termék tulajdonságairól, illetve annak előnyeiről és hátrányairól!
  • Annak érdekében, hogy mások pontosabb képet kaphassanak a termékről, kérjük, véleményét legalább néhány mondatban rögzítse!
  • A vélemények megjelenítése : Vélemény, Szerző. Az e-mail kizárólag belső használatra szolgál, arra az esetre, ha fel szeretnénk venni Önnel a kapcsolatot. Az e-mail címet bizalmasan kezeljük, NEM használjuk marketing célokra és harmadik fél részére nem adjuk át.
  • A beküldött vélemények megjelenítésre alkalmasságáról minden esetben saját belátás alapján döntünk
  • Fenntartjuk a jogot, hogy az esetleges elírásokat, helyesírási hibákat és a megjelenítésre nem alkalmas tartalmat szintén saját belátás szerint javítjuk vagy töröljük.

Ajándék ingyenes kiszállítás 100e Ft feletti vásárlás esetén!  100e Ft alatti vásárlás esetén a szállítási költség 2000.- Ft + 400.- Ft utánvét díj.
Kérjük, vásárlás előtt olvassa el! » WebÁruház Vásárlás ::: Kérdés-Válasz





Antivirus Pro 2012 frissítés 3 PC-re 1 éves online frissítés előfizetés UW12AP12 vélemény, értékelések, linkek és további ajánlataink


Nincs találat.




PNR, VHB, VHP, VBE, VUE, Felbontás, Fényerő, látószög, Képarány, Kontrasztarány, Képfrissítés, Képátló, HD Ready, HDMI rövidítések, kifejezések jelentése ::: Vásárlási segédletek