miniGBIC modul 1000Mbps TL SM321A Technikai adatlap



Gyártó : 

TP-Link / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-Link

  

miniGBIC modul 1000Mbps TL-SM321A fotó
Click a(z) miniGBIC modul 1000Mbps fotóra (csak illusztráció)


miniGBIC modul 1000Mbps 

TL-SM321A








 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
9 330- Ft
11 849- Ft






Törzsvásárlói pont 118- klick





  

Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), TP-Link kínálatunk   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista  

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

     


miniGBIC modul 1000Mbps Technikai adatok, műszaki paraméterek TL-SM321A



Tech. Spec. Info :
1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km




 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
 4,0


Készült: Miskolc, 2020.06.06. 10:03:18

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

miniGBIC modul 1000Mbps TL SM321A Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : miniGBIC modul 1000Mbps. TL-SM321A eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  TP-Link Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  TL-SM321A

miniGBIC modul 1000Mbps


miniGBIC modul 1000Mbps TL-SM321A műszaki adatok, technikai Leírás, típus specifikáció


 MikroTik RB951Ui-2HnD L4 128Mb 5x FE LAN router Sebesség: 300Mbps
 ár : 23 051-Ft

 Érdeklődjön
 16 portos, gigabites Easy Smart Switch, 16 db 10/100/100 Mbps RJ45 port, címke alapú VLAN, QoS, IGMP Snooping
 ár : 27 838-Ft

 Rendelhető
 Cisco SG200-08 8 LAN 10/100/1000Mbps Smart menedzselhető asztali switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 37 402-Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér,
 ár : 50 610-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG110-16 16port GbE LAN nem menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 16 db, Smart menedzselhetőség: Nem
 ár : 52 337-Ft

 Érdeklődjön
 TP-LINK TL-SL2428P (T1500-28PCT) 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit PoE+ Smart 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 24 10/100Mbps RJ45 ports, 4 Gigabit RJ45 Ports and 2 Combo SFP Slots, 802.3at/af, 180W PoE p
 ár : 79 527-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG100D-08P 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch 
 ár : 81 064-Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM 48port GbE LAN 4x10G SFP+ port 2x40G QSFP+ port Cloud Router Switch RouterOS L5, 1U Rackmount, Dual redundant PSU
 ár : 175 463-Ft

 Érdeklődjön
 HP 2530 Series Fast Ethernet devices are fully managed Layer 2 edge switches delivering cost-effective, reliable, and secure connectivity for business networks. Designed for entry-level to midsize enterprise networks, these switch
 ár : 210 553-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG200-50 48port GbE LAN 2x GbE SFP menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 283 515-Ft

 Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!