LENOVO IdeaPad 100-15IBY laptop 15.6" N2840 80MJ006LHV Technikai adatlap



LENOVO IdeaPad 100-15IBY laptop 15.6" N2840 

80MJ006LHV


Gyártó : 

LENOVO / Notebookok LENOVO

   Már NEM rendelhető!

2017.01.09 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
LENOVO IdeaPad 100 aktuális ajánlatunk


LENOVO IdeaPad 100-15IBY laptop 15.6" N2840 80MJ006LHV fotó
Click a(z) LENOVO IdeaPad 100-15IBY laptop 15.6" N2840 fotóra (csak illusztráció)



Notebookok, LENOVO kínálatunk Notebookok árlista

Notebook ( laptop ) bolt árlista

  

LENOVO IdeaPad 100-15IBY laptop



Nettó Ár:
Bruttó Ár:
64 890- Ft
82 410- Ft





Törzsvásárlói pont 824- klick







LENOVO IdeaPad 100-15IBY laptop 15.6" N2840 Technikai adatok, műszaki paraméterek 80MJ006LHV



Tech. Spec. Info : 15,6 TFT 1366 x 768 (WXGA) 16:9 / Intel HD Graphics (Bay Trail) / Intel Celeron Dual Core N2840 Bay Trail 2,16GHz / 4 GB DDR3 RAM / 500 GB HDD / 3 cellás akkumulátor / LAN : 10/100 / WiFi : 802.11b/g/n / USB 2.0 : 1 - USB 3.0 : 1 / Kamera Mpx : 0,3 / TV tuner : Nem / Video csatlakozás : D-Sub + HDMI / Bluetooth V4 / Dokkolható : USB porton / Súly : 2,3 kg / Szín : Fekete / Garancia : 1 év (kötelező) + 1 év (gyártói garancia) / Op.rendszer : Free DOS


Lenovo Ideapad 100-15




Értékközpontú
Minden, amire szüksége van. Semmi, amire nincs. Ha egy kiváló árfekvésű laptopot keres, ami nem áldozza fel a teljesítményt, akkor az Ideapad 100 az ideális notebook az Ön számára.


Nyugalmat teremt
Használta már laptopját Ön is kávézóban? Ilyenkor idegőrlő lehet, ha laptopját asztalánál kell hagynia. Szerencsére az Ideapad 100 kompatibilis a Kensington MicroSaver biztonsági kábelzárakkal. Ezeknek az erős kábeleknek köszönhetően rögzítheti eszközét egy nehéz vagy mozdíthatatlan tárgyhoz. Ez azt jelenti, gond nélkül beszélgethet barátjával egy másik asztalnál vagy rendelhet egy újabb csésze kávét.


Vékony, könnyű és hordozható
Soha többé nem kell magával hurcolnia egy nehéz, ormótlan laptopot. A mindössze 2,3 kg-os súlyával és csupán 22,6 mm-es vastagságával az Ideapad 100 tökéletes választás a sokat utazók számára.


Kapcsolatlehetőségek
A 802.11 b/g/n/ Wi-Fi csatlakozással és az opcionális Bluetooth® 4.0 segítségével bárhol is jár, csatlakozni tud az internethez


Műszaki leírás:




Processzor
Intel Celeron Dual Core N2840 Bay Trail 2,16GHz

Videókártya
Intel HD Graphics (Bay Trail)

Operációs rendszer
FreeDOS

Kijelző
15,6 TFT 1366 x 768 (WXGA) 16:9

Memória
4GB DDR3 RAM

Háttértár
500GB HDD

Audio
Beépített sztereó hangszórók


notebook ( laptop ) eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár LENOVO IdeaPad 100-15IBY laptop 15.6" N2840 80MJ006LHV
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) LENOVO IdeaPad 100-15IBY laptop 15.6" N2840 80MJ006LHV
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2017.01.09. 18:41:41

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

LENOVO IdeaPad 100-15IBY laptop 15.6" N2840 80MJ006LHV Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : LENOVO IdeaPad 100-15IBY laptop 15.6" N2840. 80MJ006LHV eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  LENOVO Notebookok  80MJ006LHV


 Lenovo notebook, Kijelző: 15,6, Felbontás: 1920 x 1080, Processzor család: Athlon Silver 7120U, Memória: 4 GB, SSD: 128 GB, Operációs rendszer: Windows 11 Home S
 ár : 145 352-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 HP 250 G9 fekete notebook, Kijelző: 15,6 1920x1080 (FHD1080) 16:9 Matt, Processzor: Intel Core i5 1235U, Memória: 8GB DDR4, Háttértár: 512 GB SSD, VGA Típus: Intel Iris Xe Graphics 0 GB, Operációs rendszer: DOS
 ár : 202 565-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 LENOVO LOQ notebook, Kijelző: 15,6 1920x1080 (FHD1080) 16:9 Matt, Processzor: Intel Core i5 13450HX, Memória: 16GB DDR5, Háttértár: 512 GB SSD, VGA Típus: nVidia GeForce RTX 3050 6 GB, Operációs rendszer: DOS
 ár : 324 180-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Lenovo ThinkBook 16 notebook, Kijelző: 16, Felbontás: 1920x1200, Processzor: AMD Ryzen 7 7735HS, Memória: 32 GB, Háttértár: 512 GB, Operációs rendszer: FreeDOS
 ár : 359 918-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 LENOVO Yoga 7 2-in-1 14ILL10 notebook, Kijelző: 14 2880x1800 dpi (220 ppi) Fényes, Processzor: Intel Core Ultra 5 226V, Memória: 16GB LPDDR5X, Háttértár: 1024 GB SSD, VGA Típus: Intel Arc Graphics 0 GB, Operációs rendszer: Window
 ár : 450 596-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 14 WUXGA, Intel® Core™ 7 350, 32GB, 512GB SSD, Intel® Graphics, FreeDOS, háttérvilágítású billentyűzet
 ár : 673 418-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 HP Victus 16-s0002nh ezüst notebook, Kijelző: 16,1 1920x1080 (FHD1080) 16:9 Matt, Processzor: AMD Ryzen 5, Memória: 32GB DDR5, Háttértár: 1000 GB SSD, VGA Típus: NVIDIA RTX 4050 6 GB, Operációs rendszer: Windows 11 Home
 ár : 687 616-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 15,3 WUXGA IPS 300nits, Intel® Core™ i7-13650HX, 16GB, 512GB SSD, NVIDIA® GeForce® RTX 5070 8GB, FreeDOS, háttérvilágítású billentyűzet
 ár : 701 954-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 HP ZBook X notebook, Kijelző: 16, Felbontás: 1920 x 1080, Processzor: Intel Core Ultra7 255H, Memória: 32 GB, Háttértár: 1 TB, Operációs rendszer:Win11 Pro
 ár : 966 508-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 HP Omen 14 notebook, Kijelző: 14 2880x1800 dpi (220 ppi) OLED HDR Fényes, Processzor: Intel Core Ultra 9 185H, Memória: 32GB DDR5, Háttértár: 2048 GB SSD, VGA Típus: NVIDIA RTX 4070 8 GB, Operációs rendszer: Windows 11 Home
 ár : 1 400 023-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!