32" LCD Televízió LE32C530 Technikai adatlap
32" LCD Televízió
LE32C530F1WXXH
Gyártó :
Samsung / TV Samsung
   Már NEM rendelhető!
2011.09.15 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
32" LCD Televízió aktuális ajánlatunk
32" LCD Televízió LE32C530 fotó
Click a(z) 32" LCD Televízió fotóra (csak illusztráció)
TV, Samsung kínálatunk TV árlista
Projektor, TV bolt árlista
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 1209- klick
32" LCD Televízió Technikai adatok, műszaki paraméterek LE32C530
Tech. Spec. Info : FULL HD LCD TV, 530-es sorozat, 32" (81 cm) képátló, DVB-T/C MPEG 4 tuner, HyperReal Engine, 50Hz, Wide Color Enhancer, 3db HDMI-CEC, 1db USB 2.0 (Video)
 Samsung 32" LCD TV C530-as sorozat LE32C530F1W gyártói weboldal
Samsung 32" LCD TV C530-as sorozat LE32C530F1W
Full HD 1080 P
USB Movie
3 HDMI
Wide Color Enhancer
Anynet+
Műszaki adatok:
Samsung 32
Sorozat
Sorozat 5
Képernyő
Ultra Clear panel Nem
Kép
Képernyő átmérő 32" (80 cm)
Felbontás 1920 x 1080
Dinamikus kontraszt arány Magas kontrasztarány
Képszerkesztő HyperReal Engine
Wide Color Enhancer Igen
100/200Hz Motion Plus Nem (50 Hz)
Clear Motion Rate 50
Hang
Dolby Dolby Digital Plus, Dolby Pulse
SRS Nem
dts 2.0 + Digital Out Igen
hang kimenet (RMS) 10 W x 2
Hangszóró fajtája Lefelé sugárzó
Mélynyomó Nem
Tulajdonságok
Samsung 3D Nem
Internet @TV Nem
Allshare (Powerd by DLNA) Nem
USB Movie
Personal Video Recorder Ready Nem
Time Shift Nem
BD Wise Nem
Csatorna lista USB-klón Igen
Anynet+ (HDMI-CEC) Igen
Automatikus csatornakeresés Igen
Automatikus kikapcsolás Igen
Automata hangszabályzó Igen
Felirat Igen
Óra és be/ki-kapcsolás időzítő Igen
EPG Igen
Játék mód Igen
Skype on Samsung TV Nem
OSD nyelv 25 nyelvű (európai)
Kép-a-képben 1 Tuner PIP
Elalváskapcsoló Igen
WiFi Adapter Nem
Képfagyasztás Nem
Digitális zaj szűrő Igen
Teletext (TTXT) Igen
Wireless Remote Control Nem
Rendszer
DTV Reception (DVB-T/T2/C/S2) DVB - T / C
Beépített DTV tuner Igen
MHP/ MHEG (version) Igen
Input & Output
HDMI 3 (oldalt: 1, hátul: 2)
USB 1 (oldalt)
Component In (Y/Pb/Pr) 1
Composite In (AV) 1 (oldalt)
Audio kimenet (Mini Jack) Nem
Digital Audio Out (Optical) 1
DVI Audio In (Mini Jack) 1 (PC Audio In)
Ethernet (LAN) Nem
CI Slot 1
Scart 1
Headphone Nem
PC Audio In (Mini Jack) 1
PC In (D-sub) 1
RF In 1
RS232C (AV CONTROL) Nem
Design
Slim Type Normál
Front Color Rose Black
Light Effect (Deco) Nem
Stand Type Négyzetes
Swivel (Left/Right) Igen
Eco
Öko jel Planet First
Eco Sensor Igen
Power Supply AC100 - 240 V 50 / 60 Hz
Power Consumption (Max.) 120 W
Power Consumption (Stand-by) < 0,3 W
Power Consumption (IEC 62087 Edition 2) TBD
Peak Luminance Ratio 65%
Méretek
Csomag méret (SzéxMaxMé) 1020 x 625 x 170 mm
Teljes méret (Szé x Ma x Mé) állvánnyal 783 x 546,2 x 220,2 mm
Teljes méret (Szé x Ma x Mé) állvány nélkül 783 x 497,5 x 76,2 mm
Súly (kg)
Csomag súly 13,3 kg
Készüléksúly állvánnyal 11 kg
Készüléksúly állvány nélkül 9 kg
Tartozékok
3D Glasses Nem
ANT-kábel Nem
Akkumulátor/ elemek Igen
Használati utasítás Igen
Power Cable Igen
Távirányító TM 1050
Vesa Wall Mount Support Igen (200 x 200)
 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár 32" LCD Televízió LE32C530
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) 32" LCD Televízió LE32C530
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2011.09.15. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : 32" LCD Televízió. LE32C530 eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,