3D Szemüveg ACER DLP E4w 144 Hz, 30 órás MC.JFZ11.00B Technikai adatlap



3D Szemüveg ACER DLP E4w 144 Hz, 30 órás 

MC.JFZ11.00B


Gyártó : 

ACER / Monitor ACER

  Klick Computer : Acer Point - Acer Channel Partner Már NEM rendelhető!

2023.06.30 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
3D Szemüveg ACER aktuális ajánlatunk


3D Szemüveg ACER DLP E4w 144 Hz, 30 órás MC.JFZ11.00B fotó
Click a(z) 3D Szemüveg ACER DLP E4w 144 Hz, 30 órás fotóra (csak illusztráció)



Monitor, ACER kínálatunk Monitor árlista

Monitor ( TFT, LCD ) bolt árlista

  

3D Szemüveg ACER DLP



Nettó Ár:
Bruttó Ár:
9 510- Ft
12 078- Ft





Törzsvásárlói pont 120- klick







3D Szemüveg ACER DLP E4w 144 Hz, 30 órás Technikai adatok, műszaki paraméterek MC.JFZ11.00B



Tech. Spec. Info : Acer E4W DLP 3D szemüveg. Szín: Ezüstfehér. Használható az összes DLP 3D-s készülékkel. 30 óra üzemidő egy feltöltéssel. Összehajható, újratölthető, 144 Hz, Tömeg: 200 g.


Típus :3D szemüveg
Üzemidő :30 óra
Újratölthető :Igen
Szín :Ezüstfehér


TFT, LCD monitor eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár 3D Szemüveg ACER DLP E4w 144 Hz MC.JFZ11.00B
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) 3D Szemüveg ACER DLP E4w 144 Hz MC.JFZ11.00B
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2023.06.30. 12:58:36

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

3D Szemüveg ACER DLP E4w 144 Hz, 30 órás MC.JFZ11.00B Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : 3D Szemüveg ACER DLP E4w 144 Hz, 30 órás. MC.JFZ11.00B eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  ACER Monitor  MC.JFZ11.00B


 Acer monitor, MÉRET: 15,6, FELBONTÁS: 1920x1080, FHD, VÁLASZIDŐ: 4ms (GTG), CSATLAKOZÁS: MiniHDMI-USB-C - Audio,FRISSÍTÉS: 60Hz
 ár : 36 894-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Samsung T45F monitor, Panel típus: IPS, Felbontás: 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9, Képarány: 16:9, Válaszidő: 5 ms, Képfrissítési frekvencia: 75 Hz, Display Port: Igen, HDMI: Igen, USB: Igen, Szín: Fekete
 ár : 88 748-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Samsung Odyssey G30A monitor, Panel típus: VA, Képátló: 24, Felbontás: 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9, Képarány: 16:9, Válaszidő: 1 ms, Láthatósági szög: 178/178, Display Port: Igen, HDMI: Igen, Szín: Fekete
 ár : 92 443-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Samsung LC34G55TWWP monitor, Kijelző méret: 34 , Panel típus: VA, Kijelző felbontás: 3440x1440, Kijelző képarány: 21:9, Kijelző válaszidő: 1 ms, Kijelző képfrissítés: 165 Hz, HDMI: 1 db, DisplayPort: 1 db, Fejhallgató csatlakozó:
 ár : 97 917-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Acer monitor, MÉRET: 27, FELBONTÁS: 3840x2160, UHD, VÁLASZIDŐ: 1ms(GTG), CSATLAKOZÁS: HDMI - DP - Audio, BEÉPÍTETT HANGSZÓRÓ: 2x 2W, FRISSÍTÉS: 160Hz
 ár : 105 474-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 BenQ EX270M monitor, Kijelző méret: 27 coll, Panel típus: IPS, Felbontás: 1920x1080, Képarány: 16:9, Válaszidő: 1 ms, Képfrissítés: 240 Hz, D-SUB: 1, HDMI 1.4: 2, Display Port 1.4: 1, USB-A: 4
 ár : 150 863-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 ASUS ZenScreen GO MB16AP hordozható monitor, Kijelző méret: 15,6, Felbontás: 1920 x 1080, Panel típusa: IPS, Kijelző típusa: WLED, Kontrasztarány: 800:1, Képarány: 16:9, Fényerő: 220 cd/m2, Csatlakozók: 1 x USB-C, Szín: F
 ár : 175 971-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 BENQ Zowie 27 XL2740 LED 240Hz DVI HDMI DP Gamer monitor, Kijelző méret: 27,0 , Kijelző típus: LED, Panel típus: TN, Kijelző felbontás: 1920x1080, Kijelző képarány: 16:9, Kijelző fényerő: 400 cd/m2, Kijelző kontraszt: 12M:1, Kij
 ár : 219 532-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 LG 34GN850P-B, Kijelző méret: 34 coll, Panel típus: IPS, Felbontás: 3440x1440, Képarány: 21:9, Válaszidő: 5 ms, Képfrissítés: 160 Hz, HDMI 1.4: 2, Display Port 1.4: 1, USB-A: 1, Szín: Fekete
 ár : 239 344-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 27 Monitor EIZO EV2795-BK EcoView Ultra-Slim, A korszerű irodai munkahelyekhez ideális választás, 16:9, 2560x1440, 350 cd/sqm, 178/178°, IPS LCD, USB-C, Display Port, HDMI, USB hub 2/4,USB-C Daisy Chain, Auto EcoView, black cabin
 ár : 297 561-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!