48 port Switch gigabit smart switch + 4gigabit SFP T1600G 52TS Technikai adatlap



Gyártó : 

TP-Link / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-Link

  

48 port Switch gigabit smart switch + 4gigabit SFP TP-LINK TL-SG2452 T1600G-52TS fotó
Click a(z) 48 port Switch gigabit smart switch + 4gigabit SFP fotóra (csak illusztráció)


48 port Switch gigabit smart switch + 4gigabit SFP TP-LINK TL-SG2452 

T1600G-52TS








 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
92 180- Ft
117 069- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 1170- klick



Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!


  

Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), TP-Link kínálatunk   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista  

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

     


48 port Switch gigabit smart switch + 4gigabit SFP Technikai adatok, műszaki paraméterek T1600G-52TS



Tech. Spec. Info :

48port gigabit smart switch + 4gigabit SFP TP-LINK T1600G-52TS(TL-SG2452)



TP-LINK T1600G-52TS(TL-SG2452) 48port gigabit smart switch + 4gigabit SFP

48-port Pure-Gigabit Smart Switch, 48 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4gigabit SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, DHCP Filtering, 802.1P QoS, Rate Limiting, Voice VLAN, Port Trunking, LACP, Port Mirroring, SNMP, RMON, 1U 19-inch rack-mountable steel case




 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
 4,0


Készült: Miskolc, 2020.06.06. 10:03:18

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

48 port Switch gigabit smart switch + 4gigabit SFP T1600G 52TS Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : 48 port Switch gigabit smart switch + 4gigabit SFP. T1600G-52TS eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  TP-Link Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  T1600G-52TS

48 port Switch gigabit smart switch + 4gigabit SFP TP-LINK TL-SG2452


48 port Switch gigabit smart switch + 4gigabit SFP TP-LINK TL-SG2452 T1600G-52TS műszaki adatok, technikai Leírás, típus specifikáció


 10/100Mbps sebességu kompakt Ethernet switch, 5 UTP porttal, SOHO felhasználásra. A termék acélházas és az alján található két rögzítési pont, melyekkel akár falra is rögzítheto. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábe
 ár : 13 564-Ft

 Érdeklődjön
 8 portos, gigabites asztali PoE Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, köztük 4 db PoE port, acél burkolat
 ár : 17 971-Ft

 Rendelhető
 Router 5port MikroTik hEX RB750Gr3 L4 256MB 5x GbE port router, dual-core 880MHz CPU, 256MB RAM, 1x USB, PoE be- és kimenet, Level 4 RouterOS
 ár : 23 051-Ft

 Rendelhető
 800MHz CPU, 128MB RAM, 1x USB, Poe be- és kimenetek, Level 4 RouterOS
 ár : 31 293-Ft

 Rendelhető
 Cisco MGBSX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC portba helyezheto SX optikai modul, Sávszélesség: 1Gbps
 ár : 45 936-Ft

 Rendelhető
 TP-Link Switch Vezérelhető TL-SG3216 JetStream, LAN: 16, Max. LAN sebesség: 1000 Mbps, Max. WAN sebesség: 1000 Mbps, Bővítő portok száma: 2, Menedzselhető: Igen
 ár : 53 289-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver,single mode, Mini-GBIC portba helyezheto LX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 10km, 2 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 63 335-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco RV320 Dual Gigabit WAN VPN Router, USB: Igen, Sebesség: 10/100/1000 Mbps, Vezetékes: Igen, Gigabit LAN: 4 db, QoS: Igen, SPI tűzfal: Igen, Gigabit WAN: 2 db, 4G (LTE): Igen
 ár : 88 113-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF300-24 24port FE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Menedzselhető: Igen
 ár : 94 653-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG200-50P 48x GbE RJ45, 2x GbE SFP Smart menedzselhető PoE switch, Gigabit LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen, POE támogatás: Igen
 ár : 553 149-Ft

 Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!