halozati eszkoz switch router print server 48000 . Ft - 72000 . Ft halozati eszkoz switch router print server

 

Ár Kereső - árak szerinti keresési lista



Termék Árak szerinti kereső Bruttó árban



  MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19" 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér, ...
        
Ár 48 489 Ft


 Rendelhető
  DrayTek Vigor2912n Dual WAN router, 1 x 10/100 Base-TX WAN, Configurable WAN2 on P1, 4 x 10/100 Base-TX LAN, Detachable 2 x 2 Antennas, 1 x USB Host 2.0 (for Printer/3G USB Modem/U ...
        
Ár 49 035 Ft


 Érdeklődjön
  SafeStream™ gigabites Dual-WAN VPN router? 2 gigabites WAN port, + 2 gigabites LAN port, + 1 gigabites LAN/DMZ port, akár 50 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L ...
        
Ár 49 111 Ft


 Rendelhető
  TP-Link Switch Vezérelhető TL-SG3216 JetStream, LAN: 16, Max. LAN sebesség: 1000 Mbps, Max. WAN sebesség: 1000 Mbps, Bővítő portok száma: 2, Menedzselhető: Igen ...
        
Ár 50 305 Ft


 Érdeklődjön
  24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, 2-Port 100 ...
        
Ár 51 029 Ft


 Rendelhető
  600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, 1x USB2.0, POE in, (beltéri), vezeték nélküli, ...
        
Ár 51 232 Ft


 Rendelhető
  Cisco SF300-08 8 LAN 10/100Mbps menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, Fémházas: Igen, QoS: Igen, ACL: Igen ...
        
Ár 53 734 Ft


 Érdeklődjön
  Cisco MFEBX1 100Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver, single mode, Mini-GBIC portba helyezheto BX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 20km, 1 LC op ...
        
Ár 53 797 Ft


 Érdeklődjön
  Cisco SF220-24P 24-Portos PoE Smart Plus Switch /SF220-24P-K9-EU/, Portok: 24 x 10/100, 2 x combo Gigabit SFP , Power over Ethernet (PoE): PoE és PoE+ , Kapcsolási kapacitás: 8 ...
        
Ár 54 343 Ft


 Érdeklődjön
  24 portos 10/100 Smart menedzselhető Rack switch + 2 combo SFP port 24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch és 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megoszt ...
        
Ár 54 610 Ft


 Érdeklődjön
  Cisco SG110-16 16port GbE LAN nem menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 16 db, Smart menedzselhetőség: Nem ...
        
Ár 57 137 Ft


 Rendelhető
  D-Link DES-1210-08P, Portok: 8 x 10/100 Base-TX Ethernet, Fogyasztás (W): 89.4, Kijelző: Web-based GUI, Compact CLI through Telnet, Telnet Server, SmartConsole utility& ...
        
Ár 57 950 Ft


 Rendelhető
  Cisco RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router, Gigabit LAN: 4 db, QoS: Igen, SPI tűzfal: Igen, Gigabit WAN: 2 db, DSL: Igen ...
        
Ár 58 204 Ft


 Rendelhető
  DRAYTEK ROUTER Vigor2120n plus ...
        
Ár 59 055 Ft


 Érdeklődjön
  MikroTik RB3011UIAS-RM 10port GbE LAN/WAN Smart router, dual-core 1.4GHz CPU, 1GB RAM, RouterOS L5, POE in, 1x USB3.0 ...
        
Ár 61 227 Ft


 Rendelhető
  24portos Pure-Gigabit managed switch. Sok szabvány támogatása: IEEE 802.1d, 802.1x, 802x.1Q, 802.1p, IGMP Snooping, SNMP stb. Portonkénti bemenő / kimenő forgalom szabályozása SNMP ...
        
Ár 61 354 Ft


 Érdeklődjön
  TP-LINK T2600G-28TS(TL-SG3424) 24port gigabit +4 combo SFP L2 managed switch JetStream™ 24-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 G ...
        
Ár 61 354 Ft


 Rendelhető
  HP V1405-16G Desktop Switch (JD844A), 16 RJ-45 auto-sensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T), Media Type: Auto ...
        
Ár 64 338 Ft


 Érdeklődjön
  Cisco SG200-08P 8 LAN 10/100/1000Mbps Smart menedzselhető PoE switch, Gigabit LAN: 8 db, Smart menedzselhetőség: Igen ...
        
Ár 66 040 Ft


 Érdeklődjön
  Cisco SF100D-08P 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, POE támogatás: Igen, Külső tápegység: Igen ...
        
Ár 67 450 Ft


 Érdeklődjön
  Router 24port MikroTik, MikroTik CRS326-24G-2S+RM, 1U 19", 24port GbE LAN 2x SFP+ uplink, Cloud Router Switch ...
        
Ár 68 097 Ft


 Rendelhető
  HP 1910-24 Switch, Portszám: 24-port, Fast Ethernet advanced smart managed switch, Adatátvitel: 6.6 M ...
        
Ár 69 863 Ft


 Érdeklődjön





Az árlistánkban előfordulhat rendszerhibából eredő rossz ár. Amennyiben ez előfordulna, ezért elnézését kérjük. A készlet információk csak tájékoztató jellegűek. A fotók eltérhetnek a valós megjelenéstől.



halozati eszkoz switch router print server »  48000 . Ft - 72000 . Ft


Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!