Acer Travelmate 7730G-964G25MN 17" laptop WXGA+ Core 2
Acer Travelmate 7730G-964G25MN 17" laptop WXGA+ Core 2 Duo T9600 2.5GHz, 2x2GB, 250GB, DVD-RW SM, Ati HD 3470 XT, Windows 7 Prof. 8cell Acer notebook
TM7730G-964G25MN
Már NEM rendelhető!
2010.09.16 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Acer Travelmate 7730G aktuális ajánlatunk
Acer Travelmate 7730G-964G25MN 17" laptop WXGA+ Core 2 Duo T9600 2.5GHz, 2x2GB, 250GB, DVD-RW SM, Ati HD 3470 XT, Windows 7 Prof. 8cell Acer notebook LX.TT503.146 fotó
Acer Travelmate 7730G-964G25MN 17"
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 2988- klick
  • 17 TFT 1440 x 900 (WXGA) 16:10 ATI Radeon HD3470
  • Intel Core 2 Duo T9600 (2.8GHz
  • 1066MHz FSB
  • 6M cache)
  • 4096 MB RAM
  • 250 GB HDD
  • DVD-RW SUPERMULTI DL
  • 8 cella akkumulátor
  • 10/100/1000 LAN
  • WLAN
  • modem
  • 4 USB
  • bluetooth
  • Firewire
  • IRDA
  • Hang
  • Kamera : 0,3 CrystalEye
  • S-Video : Igen
  • Ujjlenyomat-olvasó : Igen
  • Kártyaolvasó
  • Dokkolható : USB porton
  • Súly : 3,62 kg
  • Szín : Fekete
  • Garancia : 1év
  • Op.rendszer : MS Windows 7 Professional HU
  • Erősebb otthoni laptop használat
  • irodai munka notebook
  • Nagy teljesítményű üzleti laptop
  • Nagy teljesítményű laptop játékra
  • gaming notebook
Notebook Acer, ACER kínálatunk
Notebook Acer árlista
Notebook ( laptop ) ÁrLista
ACER
Notebook Acer ACER
  Klick Computer : Acer Point - Acer Channel Partner
Miskolc, 2010.09.16. 12:28:02
Acer Travelmate 7730G-964G25MN 17" laptop WXGA+ Core 2 Duo termék info. Vélemény, értékelés : Notebook Acer LX.TT503.146
Acer Travelmate 7730G-964G25MN 17" laptop WXGA+ Core 2 Duo TM7730G-964G25MN Technikai specifikáció, adatlap
1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
1 év szervizgarancia garancia Laptop (notebook) webáruház, számítástechnika bolt
Klick Computer Hungary Kft. - Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
ACER  »  Notebook Acer ACER