Cisco SF300-24 24-port 10 100 Managed Switch with Gigabit SRW224G4 K9 EU Technikai adatlap



Gyártó : 

CISCO / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) CISCO

  

Cisco SF300-24 24-port 10 100 Managed Switch with Gigabit Uplinks SRW224G4-K9-EU fotó
Click a(z) Cisco SF300-24 24-port 10 100 Managed Switch with Gigabit fotóra (csak illusztráció)


Cisco SF300-24 24-port 10 100 Managed Switch with Gigabit Uplinks 

SRW224G4-K9-EU








 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
72 800- Ft
92 456- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 924- klick



Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!


  

Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), CISCO kínálatunk   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista  

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

     


Cisco SF300-24 24-port 10 100 Managed Switch with Gigabit Technikai adatok, műszaki paraméterek SRW224G4-K9-EU



Tech. Spec. Info : Cisco SF300-24 24port FE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Menedzselhető: Igen

Műszaki adatok:

10/100 Mbps LAN : 24 db
Menedzselhető : Igen
Full Duplex flow controll támogatás:
Igen




 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Minőség:5  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
 5,0


Készült: Miskolc, 2019.05.21. 18:53:39

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

Cisco SF300-24 24-port 10 100 Managed Switch with Gigabit SRW224G4 K9 EU Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : Cisco SF300-24 24-port 10 100 Managed Switch with Gigabit. SRW224G4-K9-EU eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  CISCO Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  SRW224G4-K9-EU

Cisco SF300-24 24-port 10 100 Managed Switch with Gigabit Uplinks


Cisco SF300-24 24-port 10 100 Managed Switch with Gigabit Uplinks SRW224G4-K9-EU műszaki adatok, technikai Leírás, típus specifikáció


 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1310 nm/RX:1550 nm, egyszeres üzemmód, 10km, Típus :10/100Mbps és Gigabit Modulok
 ár : 3 594-Ft

 Rendelhető
 8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete,
 ár : 7 290-Ft

 Készleten
 D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B), Típus: Külső, Vezeték nélküli: Nem, LAN portok száma: 1 port, LAN sebesség: 10/100 Mbit/s, WPA: Nincs, WPA2: Nincs, PSK: Nincs, VPN: Van, Tűzfal: Van, QoS: Van
 ár : 10 147-Ft

 Érdeklődjön
 850MHz QCA9531-BL3A-R CPU, PoE bemenet, Level 4 RouterOS Sebesség: 10/100Mbps, szín: fehér,
 ár : 14 999-Ft

 Rendelhető
 TP-Link TL-SG1016D 16port 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, Sebessége: 10/100/1000 Mbit fém házas rack-ba szerelhető, Csatlakozó: 16 RJ45-ös UTP
 ár : 19 190-Ft

 Rendelhető
 D-Link Switch 20x1000Mbps+4x1000/SFP Smart, Harmadik generációs kialakítás, fejlett menedzsment és biztonsági funkciók
 ár : 43 332-Ft

 Rendelhető
 SafeStream™ gigabites Dual-WAN VPN router? 2 gigabites WAN port, + 2 gigabites LAN port, + 1 gigabites LAN/DMZ port, akár 50 IPsec VPN csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, intelligens terheléselosztás, Li
 ár : 46 838-Ft

 Rendelhető
 Cisco SF300-08 8 LAN 10/100Mbps menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, Fémházas: Igen, QoS: Igen, ACL: Igen
 ár : 59 893-Ft

 Érdeklődjön
 TL-SG2424P JetStream™ 24-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 24 Gigabit RJ45 ports including 4 SFP ports, 802.3at/af, 215W PoE power supply, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1P QoS, Rate
 ár : 104 648-Ft

 Rendelhető
 Cisco SF200E-24P 24-Port 10/100 Smart PoE Switch, 10/100 Mbps LAN :24 db, POE támogatás :Igen
 ár : 153 772-Ft

 Érdeklődjön
 24 portos 10/100 menedzselhető Rack switch + 2 Gigabit port + 2 Gigabites SFP port + POE támogatás
 ár : 286 385-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG500X-48 48port GE LAN, 4x 10G SFP+ L3 menedzselhető switch, Gigabit LAN: 48 db, Smart menedzselhetőség: Igen, POE támogatás: Nem
 ár : 875 348-Ft

 Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!