hűtő ventilátor 70x70x10 mm TTFD7010M12Z Technikai adatlap
hűtő ventilátor 70x70x10 mm
TFD-7010M12Z
Gyártó :
TITAN / Ventillátor TITAN
   Már NEM rendelhető!
2022.09.19 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
hűtő ventilátor 70x70x10 aktuális ajánlatunk
hűtő ventilátor 70x70x10 mm TTFD7010M12Z fotó
Click a(z) hűtő ventilátor 70x70x10 mm fotóra (csak illusztráció)
Ventillátor, TITAN kínálatunk Ventillátor árlista
Ház, tápegység, ventillátor, UPS bolt árlista
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 14- klick
hűtő ventilátor 70x70x10 mm Technikai adatok, műszaki paraméterek TTFD7010M12Z
Tech. Spec. Info : TITAN hűtő ventilátor 70x70x10 mm, Speed Reference (RPM): 3500
Rated Voltage (VDC): 12
Rated Current (AMP): 0.25
Power Consumption (WATTS): 3
Speed Reference (RPM): 3500
Air Flow(CFM): 21.33
Static Pressure (Inch-H2O): 0.08
Noise (dBA): <33
Adatok, rövid leírás, ár hűtő ventilátor 70x70x10 mm TTFD7010M12Z
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) hűtő ventilátor 70x70x10 mm TTFD7010M12Z
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2022.09.19. 19:09:19
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : hűtő ventilátor 70x70x10 mm. TTFD7010M12Z eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  TITAN Ventillátor  TTFD7010M12Z
 TITAN Hűtő ventilátor 70x70x11mm, Zajterhelés (dBi): 33, Magasság (mm): 70, Szélesség (mm): 70, Vastagság (mm): 11, Fordulatszám: 3500 RPM
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Hővezető lap Thermal Grizzly Minus Pad 8 120 x 20 x 1.5 mm, Tartalom: 1 db, Hővezető képesség: 8 W/mK, Szín: Rózsaszín, Anyagvastagság: 1.5 mm, Hossz: 120 mm, Szélesség: 20 mm, Hőmérséklet (max.): 200 ℃, Hőmérséklet (min.):
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 DeepCool AG400 processzor hűtő, Ventilátor: 12cm, Fordulatszám: 500rpm, Ventilátor feszültség: 12V
 140x140x25 mm, 4-pin PWM, SSO2 csapágyazás, 1500 RPM, 140,2 m3/h, 24,6 dB(A), Max. Input Power 1,56 W