HP 2530-24 Switch J9782A Technikai adatlap



Gyártó : 

HP / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) HP

  

HP 2530-24 Switch J9782A fotó
Click a(z) HP 2530-24 Switch fotóra (csak illusztráció)


HP 2530-24 Switch 

J9782A#ABB








 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
69 410- Ft
88 151- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 881- klick



Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!


  

Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), HP kínálatunk   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista  

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

     


HP 2530-24 Switch Technikai adatok, műszaki paraméterek J9782A



Tech. Spec. Info : HP 2530-24 24 Ports Manageable Ethernet Switch - 24 x RJ-45 - 2 x Expansion Slots - 10/100Base-TX, 10/100/1000Base-T - Rack-mountable, Wall Mountable


HP 2530-24 Switch (J9782A) gyártói weboldal

HP 2530-24 Switch (J9782A)



Műszaki adatok



Switch
The HP 2530-24 Switch is a fully managed layer 2 switch with 24 10/100 ports, 2 10/100/1000 ports and 2 GbE SFP slots.

Portok
24 RJ-45 autosensing 10/100 ports
2 autosensing 10/100/1000 ports
2 fixed Gigabit Ethernet SFP ports
Included


Memória és processzor
ARM9E @ 800 MHz
128 MB flash
packet buffer size: 1.5 MB dynamically allocated
256 MB DDR3 DIMM

Reakcióidő
100 Mb Latency: < 1.7 µs
1000 Mb Latency: < 1.1 µs

Adatátvitel
up to 9.5 Mpps

Kapcsolási kapacitás
12.8 Gbps

Stack-képességek
Virtual
16 switches

Felügyeleti funkciók
IMC - Intelligent Management Center
command-line interface
Web browser
configuration menu
out-of-band management (serial RS-232C or Micro USB)
IEEE 802.3 Ethernet MIB
Repeater MIB
Ethernet Interface MIB


Méret és súly
Minimális méretek (Szé x Mé x Ma)
44.2 x 24.64 x 4.45 cm

Súly
2.59 kg


Tartozékok
A doboz tartalma
(1) HP 2530-24 Switch




 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
 4,0


Készült: Miskolc, 2019.08.23. 18:49:02

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

HP 2530-24 Switch J9782A Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : HP 2530-24 Switch. J9782A eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  HP Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  J9782A

HP 2530-24 Switch


HP 2530-24 Switch J9782A műszaki adatok, technikai Leírás, típus specifikáció


Iskolakezdés ( laptop, tablet, E-book olvasó, laptop kiegészítők) akciója!

Iskolakezdési akció 2019



Nagyszerű kedvezményekkel várjuk ügyfeleinket, hogy kedvező áron teljesüljön a tanévkezdő bevásárlás!

Tekintse meg notebookok, kiegészítő, és csomagajánlatainkat!


Iskolakezdési akció 2019


Takarítsa meg a tintaköltség akár 90%-át! Epson promóció a Klick Computernél!

 TP-Link TL-SG105E 5port 10/100/1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch, Gigabit LAN: 5 db, Smart menedzselhetőség: Igen
 ár : 7 176-Ft

 Rendelhető
 Cisco RV130 Vezetékes Gigabit VPN router, Sebesség: 10/100/1000 Mbps, Vezetékes: Igen, Otthoni: Igen, Irodai: Igen, Gigabit LAN: 4 db, Gigabit WAN: 1 db, IPv6: Igen, 4G (LTE): Igen
 ár : 32 918-Ft

 Rendelhető
 Cisco MFELX1 1000Mbps miniGBIC modul, Mini-GBIC SFP Transceiver,single mode, Mini-GBIC portba helyezheto LX optikai modul. Sávszélesség: 100Mbps, single mode, 1310nm, 10km, 2 LC optikai csatlakozó felület
 ár : 41 046-Ft

 Érdeklődjön
 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports, D-Link Green 3.0 Te
 ár : 51 283-Ft

 Rendelhető
 24 portos 10/100 Smart menedzselhető Rack switch + 2 combo SFP port 24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch és 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - egszerű menedzselés -
 ár : 55 944-Ft

 Érdeklődjön
 HP V1405-16G Desktop Switch (JD844A), 16 RJ-45 auto-sensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full;
 ár : 64 338-Ft

 Érdeklődjön
 10/100Mbps sebességű L2 menedzselhető switch, 8 UTP, 1 miniGBIC és 1 konzol porttal. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábelt (MDI/MDI-X). Minden porton automatikusan felismeri a sebességet és a half/full duplex módot
 ár : 75 375-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG100D-08P 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch 
 ár : 78 169-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SF300-24 24port FE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch, 10/100 Mbps LAN: 24 db, Menedzselhető: Igen
 ár : 93 243-Ft

 Érdeklődjön
 TL-SG2424P JetStream™ 24-Port Gigabit PoE+ Smart Switch, 24 Gigabit RJ45 ports including 4 SFP ports, 802.3at/af, 215W PoE power supply, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1P QoS, Rate
 ár : 104 305-Ft

 Rendelhető
 10/100 Mbps LAN :8 db POE támogatás :Igen 8 portos menedzselhető switch PoE támogatással. - 8 10/100 port - 2 gigabites combo miniGBIC) - PoE - QoS - 802.1x port autentikáció
 ár : 155 131-Ft

 Érdeklődjön
 8-port 10/100/1000 Managed Gigabit Switch with PoE - 8 10/100/1000 port + 2 megosztott mini-GBIC slot - IEEE 802.3af PoE támogatás,62W - Access Control Lists (ACL) és QoS konfiguráció - 20 Gbps, non-blocking switch core - Tel
 ár : 206 718-Ft

 Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!