Mikrofon 1,8m vezetékkel, állvánnyal, fekete nedis - Már nem MICSJ100BK Technikai adatlap
Mikrofon 1,8m vezetékkel, állvánnyal, fekete nedis - Már nem
Bolt
Gyártó :
nedis / Hangfal, fejhallgató, hangkártya nedis
   Már NEM rendelhető!
2021.01.11 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Mikrofon 1,8m vezetékkel, aktuális ajánlatunk
Mikrofon 1,8m vezetékkel, állvánnyal, fekete nedis - Már nem MICSJ100BK fotó
Click a(z) Mikrofon 1,8m vezetékkel, állvánnyal, fekete nedis - Már nem fotóra (csak illusztráció)
Hangfal, fejhallgató, hangkártya, nedis kínálatunk Hangfal, fejhallgató, hangkártya árlista
Webkamera, TV tuner, hangfal, képkeret bolt árlista
Mikrofon 1 8m vezetékkel
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 25- klick
Tech. Spec. Info : Mikrofon 1,8m vezetékkel állvánnyal fekete nedis MICSJ100BK, Impedancia: 2200 Ohm, Irányultság: Több Irányú, Ezzel való használatra: Notebook, Asztal, Okostelefon, Tablet, Csatlakozó: Vezetékes, Fejhallgató kimenet: Nem, Hangnyomás szint: 110 dB, Érzékenység: -30 dB
Műszaki adatok:
Szín :Fekete
Anyag :Műanyag
Csatlakozó kimenet :1x 3.5 mm
Szélesség :60 mm
Kábel hossz :1.80 m
Súly :32 g
Mélység :60 mm
Magasság :190 mm
Impedancia :2200 Ohm
Irányultság :Több Irányú
Ezzel való használatra :Notebook
Asztal
Okostelefon / Tablet
Csatlakozó :Vezetékes
Fejhallgató kimenet :Nem
Hangnyomás szint :110 dB
Érzékenység :-30 dB
Frekvencia jellemző :50 Hz...16 kHz
Jel zaj viszony (SNR) :58 dB
Bemeneti feszültség :1,5 V
Áramfelvétel :350 mA
 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Mikrofon 1 8m vezetékkel állvánnyal fekete nedis MICSJ100BK
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2021.01.11. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Gyártó :  nedis Hangfal, fejhallgató, hangkártya  MICSJ100BK
 Maxell Plugz + Mic Fekete Fülhallgató, Szín: Fekete, Termék típusa: Vezetékes fülhallgató, Kivitel: Hallójárat bejárathoz illeszkedő (Earbuds), Jelátvitel: Vezetékes, Névleges impedancia: 16 Ohm, Érzékenység: 92 dB, Frekvenciaátvi
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Genius HS-200C jack fekete headset, Jack 3,5mm: Igen, Alap szín: Fekete, Kompatibilitás: PC, Mikrofon elhelyezés: Fejhallgatón, Típus: 2.0 fejhallgató & headset
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Genius HS-820BT fejhallgató headset Bluetooth 5.4, fekete, Hangszóró mérete 40mm, 3.5mm Jack kábel, USB-C a töltéshez.
 Logitech H390 USB vezetékes headset, Típus: 2.0 fülhallgató&headset, Alap szín: Fekete, Hangerő szabályzó: Igen, Kompatibilitás: MAC, PC, Mikrofon elhelyezés: Balos, Fejhallgató: 20 Hz-20 kHz, Mikrofon: 100 Hz-10 kHz, Bemeneti