Monitor 24" 1920x1080 IPS VGA HDMI DP Samsung F24G35TFWU LF24G35TFWUXEN Technikai adatlap
Monitor 24" 1920x1080 IPS VGA HDMI DP Samsung F24G35TFWU
LF24G35TFWUXEN
Gyártó :
SAMSUNG / Monitor SAMSUNG
   Már NEM rendelhető!
2023.04.19 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Monitor 24" 1920x1080 aktuális ajánlatunk
Monitor 24" 1920x1080 IPS VGA HDMI DP Samsung F24G35TFWU LF24G35TFWUXEN fotó
Click a(z) Monitor 24" 1920x1080 IPS VGA HDMI DP Samsung F24G35TFWU fotóra (csak illusztráció)
Monitor, SAMSUNG kínálatunk Monitor árlista
Monitor ( TFT, LCD ) bolt árlista
Monitor 24" 1920x1080 IPS
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 764- klick
Monitor 24" 1920x1080 IPS VGA HDMI DP Samsung F24G35TFWU Technikai adatok, műszaki paraméterek LF24G35TFWUXEN
Tech. Spec. Info : 24" Monitor Samsung F24G35TFWU 144Hz; VA; FHD; 144Hz; 1ms; 16:9; 4000:1; Display Port 1.2; HDMI 2.0; VGA; Jack; gamer Panel típus: VA, Kijelző felbontás: 1920x1080, Kijelző képarány: 16:9, Kijelző fényerő: 250 cd/m2, Kijelző válaszidő: 1 ms, Kijelző képfrissítés: 144 Hz, HDMI és Display port
Műszaki adatok:
Kijelző:
Kijelző méret :24 "
Panel típus :VA
Kijelző felbontás :1920x1080
Kijelző képarány :16:9
Termék osztály :Gamer
Kijelző fényerő :250 cd/m2
Kijelző kontraszt :MEGA DCR
Kijelző betekintési szög :178° / 178°
Kijelző válaszidő :1 ms
Kijelző képfrissítés :144 Hz
Kialakítás:
Dönthető/billenthető :Igen
Állítható magasság :Igen
Pivot :Igen
Csatlakozók:
HDMI :1 db
DisplayPort :1 db
D-Sub be :1 db
Fejhallgató csatlakozó :Igen
Tápellátás:
Készenléti fogyasztás :0,30 watt
Energia osztály 2021. :F
Fizikai jellemzők:
Alap szín :Fekete
Szélesség (max.) :542 mm
Magasság (max.) :495 mm
Mélység (max.) :265,5 mm
Nettó súly :4,5 kg
TFT, LCD monitor eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Monitor 24" 1920x1080 IPS VGA HDMI DP LF24G35TFWUXEN
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Monitor 24" 1920x1080 IPS VGA HDMI DP LF24G35TFWUXEN
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2023.04.19. 18:51:43
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Monitor 24" 1920x1080 IPS VGA HDMI DP Samsung F24G35TFWU. LF24G35TFWUXEN eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  SAMSUNG Monitor  LF24G35TFWUXEN
 Acer monitor, MÉRET: 23.8, FELBONTÁS: 1920x1080, VÁLASZIDŐ: 4ms (VRB), CSATLAKOZÁS: HDMI - VGA, FRISSÍTÉS: 100Hz