Monitor 24" FullHD B2B Samsung S24E450B LS24E45KBSV_EN Technikai adatlap
Monitor 24" FullHD B2B Samsung S24E450B
MONSAMS24E450B
Gyártó :
SAMSUNG / Monitor SAMSUNG
   Már NEM rendelhető!
2021.04.28 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Monitor 24" FullHD aktuális ajánlatunk
Monitor 24" FullHD B2B Samsung S24E450B LS24E45KBSV_EN fotó
Click a(z) Monitor 24" FullHD B2B Samsung S24E450B fotóra (csak illusztráció)
Monitor, SAMSUNG kínálatunk Monitor árlista
Monitor ( TFT, LCD ) bolt árlista
Monitor 24" FullHD B2B
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 478- klick
Monitor 24" FullHD B2B Samsung S24E450B Technikai adatok, műszaki paraméterek LS24E45KBSV_EN
Tech. Spec. Info : Samsung 24" S24E450B Monitor, Kijelző méret: 24", Kijelző típus: LED, Panel típus: TN, Kijelző felbontás: 1920x1080, Kijelző képarány: 16:9, Kijelző fényerő: 250 cd/m2, Kijelző kontraszt: MEGA DCR, Kijelző betekintési szög: 170/160, Kijelző válaszidő: 5,0 ms
Műszaki adatok:
Kijelző :
Kijelző méret :24,0 "
Kijelző típus :LED
Panel típus :TN
Kijelző felbontás :1920x1080
Kijelző képarány :16:9
Kijelző fényerő :250 cd/m2
Kijelző kontraszt :MEGA DCR
Kijelző betekintési szög :170° / 160°
Kijelző válaszidő :5,0 ms
Csatlakozó(k) :
D-Sub be :1 db
DVI-D be :1 db
Alapadatok :
Pivot :Igen
Készenléti fogyasztás :0,30 watt
Állítható magasság :Igen
Pixelhiba :72 órás pixelgarancia subpixelekre is
Fizikai jellemzők :
Forgatható :Igen
Alap szín :Fekete
Fali konzol szabvány :VESA 100x100
Magasság (max.) :486,8 mm
Szélesség (max.) :565,4 mm
Mélység (max.) :224,00 mm
Nettó súly :5,10 kg
Minősítés(ek) :
ENERGY STAR :Igen
Egyéb adatok :
Táp típus :Belső
TFT, LCD monitor eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Monitor 24" FullHD B2B Samsung S24E450B LS24E45KBSV_EN
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Monitor 24" FullHD B2B Samsung S24E450B LS24E45KBSV_EN
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2021.04.28. 13:30:19
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Monitor 24" FullHD B2B Samsung S24E450B. LS24E45KBSV_EN eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  SAMSUNG Monitor  LS24E45KBSV_EN
 Panel típus: IPS, Képátló: 23,8, Felbontás: 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9, Fényerő: 300 lumen, Válaszidő: 1,00 ms, Képfrissítési frekvencia: 120 Hz, D-Sub: Igen, HDMI: Igen
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Kijelző méret: 27, Kijelző felbontás: 1920x1080, Kijlezőpanel típus: IPS, Válaszidő: 5ms, Képernyőfrissítés: 100Hz, VGA: 1, HDMI: 1, Fejhallgató csatlakozó: 1
 Acer monitor, MÉRET: 27, FELBONTÁS: 1920X1080, FHD, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: HDMI - DP - Audio, Hangszóró: 2x2W, FRISSÍTÉS: 120Hz
 Acer monitor, MÉRET: 23,8, FELBONTÁS: 1920x1080, FHD, VÁLASZIDŐ: 4ms(GTG), CSATLAKOZÁS: HDMI - DP, FRISSÍTÉS: 180Hz
 Acer monitor, MÉRET: 27, FELBONTÁS: 1920x1080, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: HDMI - DP, FRISSÍTÉS: 120Hz
 LG Gaming monitor Kijelző: 23,8 1920x1080 16:9, Panel típus: IPS, Fényerő: 300cd/m2, Képfrissítés: 180Hz, Válaszidő: 1,00 ms