Monitor 24" HDMI Samsung S24D330H LED LS24D330HSX_EN Technikai adatlap
Monitor 24" HDMI Samsung S24D330H LED
MONSAMS24D330H
Gyártó :
SAMSUNG / Monitor SAMSUNG
   Már NEM rendelhető!
2022.01.25 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Monitor 24" HDMI aktuális ajánlatunk
Monitor 24" HDMI Samsung S24D330H LED LS24D330HSX_EN fotó
Click a(z) Monitor 24" HDMI Samsung S24D330H LED fotóra (csak illusztráció)
Monitor, SAMSUNG kínálatunk Monitor árlista
Monitor ( TFT, LCD ) bolt árlista
Monitor 24" HDMI Samsung
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 505- klick
Monitor 24" HDMI Samsung S24D330H LED Technikai adatok, műszaki paraméterek LS24D330HSX_EN
Tech. Spec. Info : Samsung 24" S24D330H Monitor, Kijelző méret: 24", Kijelző típus: LED, Panel típus: TN, Kijelző felbontás: 1920x1080, Kijelző képarány: 16:9, Kijelző fényerő: 250 cd/m2, Kijelző kontraszt: MEGA DCR, Kijelző betekintési szög: 170/160, Kijelző válaszidő: 1,0 ms
Műszaki adatok:
Kijelző :
Kijelző méret :24,0 "
Kijelző típus :LED
Panel típus :TN
Kijelző felbontás :1920x1080
Kijelző képarány :16:9
Kijelző fényerő :250 cd/m2
Kijelző kontraszt :MEGA DCR
Kijelző betekintési szög :170° / 160°
Kijelző válaszidő :1,0 ms
Csatlakozó(k) :
D-Sub be :1 db
HDMI be :1 db
Alapadatok :
Készenléti fogyasztás :0,30 watt
Üzemi fogyasztás :25,0 watt
Energiaosztály :A
Fizikai jellemzők :
Alap szín :Fekete
Magasság (max.) :417,0 mm
Szélesség (max.) :569,0 mm
Mélység (max.) :197,00 mm
Nettó súly :3,15 kg
Egyéb adatok :
Táp típus :Külső
TFT, LCD monitor eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Monitor 24" HDMI Samsung S24D330H LED LS24D330HSX_EN
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Monitor 24" HDMI Samsung S24D330H LED LS24D330HSX_EN
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2022.01.25. 10:11:29
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Monitor 24" HDMI Samsung S24D330H LED. LS24D330HSX_EN eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  SAMSUNG Monitor  LS24D330HSX_EN
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Acer monitor, MÉRET: 23,8, FELBONTÁS: 1920x1080, FHD, VÁLASZIDŐ: 4ms(GTG), CSATLAKOZÁS: HDMI - DP, FRISSÍTÉS: 180Hz
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Acer monitor, MÉRET: 27, FELBONTÁS: 1920x1080, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: HDMI - DP, FRISSÍTÉS: 120Hz