Monitor 24" 1920x1080 VA VGA HDMI Samsung S24A310NHU LS24A310NHUXEN Technikai adatlap
Monitor 24" 1920x1080 VA VGA HDMI Samsung S24A310NHU
Bolt
Gyártó :
SAMSUNG / Monitor SAMSUNG
   Már NEM rendelhető!
2026.02.03 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Monitor 24" 1920x1080 aktuális ajánlatunk
Monitor 24" 1920x1080 VA VGA HDMI Samsung S24A310NHU LS24A310NHUXEN fotó
Click a(z) Monitor 24" 1920x1080 VA VGA HDMI Samsung S24A310NHU fotóra (csak illusztráció)
Monitor, SAMSUNG kínálatunk Monitor árlista
Monitor ( TFT, LCD ) bolt árlista
Monitor 24" 1920x1080 VA
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 519- klick
Monitor 24" 1920x1080 VA VGA HDMI Samsung S24A310NHU Technikai adatok, műszaki paraméterek LS24A310NHUXEN
Nincs Technikai specifikáció
TFT, LCD monitor eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Monitor 24" 1920x1080 VA VGA HDMI Samsung LS24A310NHUXEN
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Monitor 24" 1920x1080 VA VGA HDMI Samsung LS24A310NHUXEN
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2026.02.03. 14:21:10
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Monitor 24" 1920x1080 VA VGA HDMI Samsung S24A310NHU. LS24A310NHUXEN eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  SAMSUNG Monitor  LS24A310NHUXEN
 Asus monitor, MÉRET: 23,8, FELBONTÁS: 1920x1080, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: HDMI - VGA - Audio, FRISSÍTÉS: 120Hz
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Acer monitor, MÉRET: 27, FELBONTÁS: 1920X1080, FHD, VÁLASZIDŐ: 1ms, CSATLAKOZÁS: HDMI - DP - Audio, Hangszóró: 2x2W, FRISSÍTÉS: 120Hz