Cooler Hűtő ventilátor 50x50x10mm TITAN - Már nem forgalmazott TFD 5010M12Z Technikai adatlap
Cooler Hűtő ventilátor 50x50x10mm TITAN - Már nem forgalmazott
Bolt
Gyártó :
TITAN / Ventillátor TITAN
   Már NEM rendelhető!
2025.07.29 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Cooler Hűtő ventilátor aktuális ajánlatunk
Cooler Hűtő ventilátor 50x50x10mm TITAN - Már nem forgalmazott TFD-5010M12Z fotó
Click a(z) Cooler Hűtő ventilátor 50x50x10mm TITAN - Már nem forgalmazott fotóra (csak illusztráció)
Ventillátor, TITAN kínálatunk Ventillátor árlista
Ház, tápegység, ventillátor, UPS bolt árlista
Cooler Hűtő ventilátor 50x50x10mm
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 20- klick
Cooler Hűtő ventilátor 50x50x10mm TITAN - Már nem forgalmazott Technikai adatok, műszaki paraméterek TFD-5010M12Z
Tech. Spec. Info : TITAN hűtő ventilátor 50x50x10mm, Zajterhelés (dBi): 21, Magasság (mm): 50, Szélesség (mm): 50, Vastagság (mm): 10, Fordulatszám: 4500 RPM
Műszaki adatok:
Zajterhelés (dBi) :21
Magasság (mm) :50
Szélesség (mm) :50
Vastagság (mm) :10
Fordulatszám :4500 RPM
Adatok, rövid leírás, ár Cooler Hűtő ventilátor 50x50x10mm TITAN - Már TFD-5010M12Z
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Cooler Hűtő ventilátor 50x50x10mm TITAN - Már TFD-5010M12Z
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2025.07.29. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Cooler Hűtő ventilátor 50x50x10mm TITAN - Már nem forgalmazott. TFD-5010M12Z eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  TITAN Ventillátor  TFD-5010M12Z
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Chieftec 120x25 MM-es csúszócsapágyas ventillátor 3tűs/4tűs csatlakozóval
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Hővezető lap Thermal Grizzly Minus Pad 8 30 x 30 x 1.5 mm, Tartalom: 1 db, Hővezető képesség: 8 W/mK, Szín: Rózsaszín, Anyagvastagság: 1.5 mm, Hossz: 30 mm, Szélesség: 30 mm, Hőmérséklet (max.): 200 ℃, Hőmérséklet (min.): -1
 COOLER 12cm Noiseblocker BlackSilent XL1, Sebesség: 1000 rpm, Max. zajszint: 13.2 dB, Ventilátor méret: 120 mm, Indító feszültség: 5
 Hővezető lap Thermal Grizzly Minus Pad 8 100 x 100 x 0.5 mm, Tartalom: 1 db, Hővezető képesség: 8 W/mK, Szín: Rózsaszín, Anyagvastagság: 0.5 mm, Hossz: 100 mm, Szélesség: 100 mm, Hőmérséklet (max.): 200 ℃, Hőmérséklet (min.)
 Zalman házventilátor, Méret: 124 x 120 x 25 mm, Fordulatszám: 2300 RPM, Ventilátor csatlakozó: 4-tűs, Csapágy típusa: Golyóscsapágy, Ventilátor feszültség : 12V, Ventilátor áramfelvétele : 0.28A
 Noctua venti 90*14mm, 1700-2200RPM FLX, Foglalat: univerzális, Méret: 9,2cm, Sebesség: < 2000 RPM, Zajszint: < 20 dBa, Fordulat: kézzel állítható
 Zalman házventilátor, Méret: 124 x 120 x 25 mm, Ventilátor csatlakozó: 4-tűs, Zajszint: 34.5dB, Fordulatszám: 2300 RPM, Max. légnyomás: 2.13mmH2O