5 port Switch 10 100 1000Mbit s TL SG1005D Technikai adatlap



5 port Switch 10 100 1000Mbit s 

TL-SG1005D


Gyártó : 

TP-Link / Hálózati kártya, soho switch TP-Link

  


5 port Switch 10 100 1000Mbit s TL-SG1005D fotó
Click a(z) 5 port Switch 10 100 1000Mbit s fotóra (csak illusztráció)



Hálózati kártya, soho switch, TP-Link kínálatunk Hálózati kártya, soho switch árlista

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

  

5 port Switch 10

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
4 960- Ft
6 299- Ft





Törzsvásárlói pont 62- klick







5 port Switch 10 100 1000Mbit s Technikai adatok, műszaki paraméterek TL-SG1005D



Tech. Spec. Info : Sebessége: 10/100/1000 Mbit, Csatlakozó: 5 RJ45-ös UTP, WAN: 1x Gigabit, LAN: 5x Gigabit

The TL-SG1005D 5-port Gigabit Ethernet Switch provides you with a high-performance, low-cost, easy-to-use, seamless and standard upgrade to improve old network to 1000Mbps network. Increase the speed of your network server and backbone connections, or make Gigabit to the desktop a reality. Power users in the home, office, workgroup, or creative production environment can now move large, bandwidth-intensive files faster. Transfer graphics, CGI, CAD, or multimedia files and other applications that have to move large files across the network almost instantly.


 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár 5 port Switch 10 100 1000Mbit s TL-SG1005D
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) 5 port Switch 10 100 1000Mbit s TL-SG1005D
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2026.09.24. 18:19:38

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

5 port Switch 10 100 1000Mbit s TL SG1005D Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : 5 port Switch 10 100 1000Mbit s. TL-SG1005D eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  TP-Link Hálózati kártya, soho switch  TL-SG1005D


 POE tápfeladó-leválasztó szett, DC tápcsatlakozók: külső átmérő 5,5 mm x belső átmérő 2,1 mm, Anyaga: AWG24 tiszta réz, Szín: Fehér
 ár : 1 181-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 5 portos 10/100M mini asztali Switch, 5 db 10/100M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fehér,
 ár : 3 785-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 TP-LINK LS105G 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch, Switch típusa: Nem menedzselhető, MAC címtábla: 2000 bejegyzés, Alap LAN csatlakozók típusa: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Összes LAN port: 5 db, 10G támogatás: Nem,
 ár : 6 248-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Sebessége: 10/100/1000 Mbit, Csatlakozó: 5 RJ45-ös UTP, WAN: 1x Gigabit, LAN: 5x Gigabit
 ár : 6 299-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 IEEE 802.3af szabványoknak megfelel. Áramellátás 100m-ig. Opcionális 12V DC vagy 5V DC tápegység. Plug-and-Play, nincs szükség konfigurációra. PoE Splitter Adapter, IEEE 802.3af kompatibilitás, az adatok és a tápellátás ugyanazon
 ár : 6 502-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 16 portos 10/100M asztali Switch, 16 db 10/100M RJ45 port, műanyag burkolat  
 ár : 11 062-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Switch TP-Link Tl-SF1008P, 8-port 10/100Mbps Desktop PoE Switch, 8 10/100Mbps RJ45 ports including 4 PoE ports, 57W PoE Power supply, steel case
 ár : 13 068-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 TP-Link TL-SF1016DS switch (10/100Mbit/s, 16 port), fém házas, (SF1016DS), szín: fekete,
 ár : 16 510-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 TP-Link TL-SG1024 switch (10/100/1000 Mbit/s, 24 port, fém ház, rackbe szerelhető), Csatlakozó: 24 RJ45-ös UTP
 ár : 35 814-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 TP-LINK AV1200 Gigabit Powerline Starter Kit, Hatótávolság: 300 méter egy áramkörön keresztül, Portok száma: 3 db 10/100/1000Mbps Ethernet Port, Sebesség: 120Mbps, Szabvány: HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901,
 ár : 47 955-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!