17" Notebook táska ModeCom Mark - Már nem forgalmazott TASMODMARK17 Technikai adatlap
17" Notebook táska ModeCom Mark - Már nem forgalmazott
Bolt
Gyártó :
ModeCom / Notebook táska ModeCom
   Már NEM rendelhető!
2020.09.10 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
17" Notebook táska aktuális ajánlatunk
17" Notebook táska ModeCom Mark - Már nem forgalmazott TASMODMARK17 fotó
Click a(z) 17" Notebook táska ModeCom Mark - Már nem forgalmazott fotóra (csak illusztráció)
Notebook táska, ModeCom kínálatunk Notebook táska árlista
Notebook táska, laptop kiegészítő bolt árlista
17" Notebook táska ModeCom
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 42- klick
17" Notebook táska ModeCom Mark - Már nem forgalmazott Technikai adatok, műszaki paraméterek TASMODMARK17
Nincs Technikai specifikáció
Adatok, rövid leírás, ár 17" Notebook táska ModeCom Mark - Már TASMODMARK17
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) 17" Notebook táska ModeCom Mark - Már TASMODMARK17
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2020.09.10. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : 17" Notebook táska ModeCom Mark - Már nem forgalmazott. TASMODMARK17 eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  ModeCom Notebook táska  TASMODMARK17
 Gyártó: Tiger Tech, Szín: Szürke , Képátló: Max 15,6, Belső méretek:380x295x25 mm, Külső méret: 400x310x30 mm
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Lenovo T210 15,6 laptop táska, Típus: Válltáska, Méret: 15,6 , Szín: Szürke, Anyag: Poliészter
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Notebook táska ModeCom 17 - Mark vállpánt fekete/piros külön rekeszek
 Gyártó: DICOTA, Típus: Aktatáska, Szín: Sárga, Anyag: 300Dx300D Polyester, Képátló: 14,1, Méret: 14,1, Külső méret: 360 x 260 x 35 mm, Anyag információ: Puhafedeles, Max.laptop méret: 350 x 245 x 30 mm
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 RivaCase 8027 Regent Laptop táska 14 Fekete, Típus: Hordtáska, Méret Coll: 14 , Külső Méret: 370x280x45mm, Szín: Fekete
 Szín: Fekete-piros, Max.laptop méret: 15,6
 Gyártó: DICOTA, Típus: Notebook táska, Szín: Kék, Anyag: 300D rPET Polyester, Képátló: 15,6, Méret: 15,6, Külső méret: 415 x 65 x 295 mm / 16.34 x 2.56 x 11.61 inch, Anyag információ: 300D rPET Polyester, Max.laptop
 RivaCase 5131 Hardshell Laptop táska 15,6 Fekete, Típus: Hordtáska, Méret Coll: 15,6, Külső Méret: 400x270x40mm, Belső méret: 375x250x25mm, Szín: Fekete