1TB SSD M.2 Kingston FURY Renegade SFYRS_1000G Technikai adatlap



1TB SSD M.2 Kingston FURY Renegade 

SFYRS_1000G


Gyártó : 

KINGSTON / SSD KINGSTON

  


1TB SSD M.2 Kingston FURY Renegade SFYRS_1000G fotó
Click a(z) 1TB SSD M.2 Kingston FURY Renegade fotóra (csak illusztráció)



SSD, KINGSTON kínálatunk SSD árlista

HDD, SSD, DVD, NAS bolt árlista

  

1TB SSD M.2 Kingston

Érdeklődjön Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
39 070- Ft
49 619- Ft





Törzsvásárlói pont 496- klick







1TB SSD M.2 Kingston FURY Renegade Technikai adatok, műszaki paraméterek SFYRS_1000G



Tech. Spec. Info : Kingston FURY Renegade, Csatoló: NVMe, Szekvenciális Olvasás: 7300 MB/s, Szekvenciális Írás: 6000 MB/s, Tárolókapacitás: 1000 GB

Műszaki adatok:

Egyéb adatok:
Csatoló :NVMe
Külső/Belső :Belső
Méret :M.2 PCI-E
Szekvenciális Olvasás :7300 MB/s
Szekvenciális Írás :6000 MB/s
Tárolókapacitás :1000 GB


 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár 1TB SSD M.2 Kingston FURY Renegade SFYRS_1000G
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) 1TB SSD M.2 Kingston FURY Renegade SFYRS_1000G
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2026.07.29. 18:51:19

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

1TB SSD M.2 Kingston FURY Renegade SFYRS_1000G Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : 1TB SSD M.2 Kingston FURY Renegade. SFYRS_1000G eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  KINGSTON SSD  SFYRS_1000G


 Intenso SSD, Kapacitás: 120 GB, Méret: 2,5, Olvasási sebesség: 520 MB/s, Írási sebesség: 500 MB/s, Csatoló felület: SATA3
 ár : 10 173-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Kingston SFYRS, Csatolófelület: M.2 SATA, Kapacitás: 500 GB, Adatolvasási sebesség: 7300 MB/s, Adatírási sebesség: 3900 MB/s
 ár : 26 200-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Kingston 256GB mSATA KC600 SSD, Háttértár méret: 256 GB, Olvasási sebesség max.: 550 MB/s, Írási sebesség max.: 500 MB/s
 ár : 36 906-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Western Digital Blue SN570, SSD meghajtó kapacitása: 1 000 GB, Csatlakozófelület: PCI Express 3.0, Olvasási sebesség: 3 500 MB/s, Írási sebesség: 3 000 MB/s
 ár : 37 986-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 960GB SSD Kingston SA400S37/960G, Család: A400, Serial ATA 3: Igen, Formátum: 2,5, Háttértár méret: 960 GB, Olvasási sebesség max.: 500 MB/s, Írási sebesség max.: 450 MB/s
 ár : 50 279-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Silicon Power A55, Csatolófelület: SATA III, Kapacitás: 1000 GB, Adatolvasási sebesség: 530 MB/s, Adatírási sebesség: 450 MB/s
 ár : 57 912-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Samsung 990 PRO, Csatolófelület: PCI-E, Kapacitás: 1000 GB, Adatolvasási sebesség: 7450 MB/s, Adatírási sebesség: 6900 MB/s
 ár : 96 101-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 2TB SSD M.2 NVMe WD Black SN750 Hűtőbordával, Serial ATA 3: Van, Háttértár méret: 2000 GB, Olvasási sebesség max.: 3400 MB/s, Írási sebesség max.: 2900 MB/s
 ár : 117 564-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Adata Legend 960, Csatolófelület: M.2 PCI-E, Kapacitás: 2048 GB, Adatolvasási sebesség: 7400 MB/s, Adatírási sebesség: 6800 MB/s
 ár : 185 395-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Csatolófelület: M.2 PCI-E, Kapacitás: 4000 GB, Adatolvasási sebesség: 7250 MB/s, Adatírási sebesség: 6300 MB/s
 ár : 247 358-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!