24 port Switch gigabit +4 port SFP switch TP-LINK T1600G 28TS Technikai adatlap



Gyártó : 

TP-Link / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) TP-Link

  

24 port Switch gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424 T1600G-28TS fotó
Click a(z) 24 port Switch gigabit +4 port SFP switch TP-LINK fotóra (csak illusztráció)


24 port Switch gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424 

T1600G-28TS








 Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
37 700- Ft
47 879- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 478- klick



Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!


  

Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), TP-Link kínálatunk   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista  

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

     


24 port Switch gigabit +4 port SFP switch TP-LINK Technikai adatok, műszaki paraméterek T1600G-28TS



Tech. Spec. Info :

24port gigabit +4 port SFP switch TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424)



TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) 24port gigabit +4 port SFP switch, 28-port Pure-Gigabit Smart Switch, 24 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 SFP slots, Static Routing, Tag-based VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, DHCP Filtering, 802.1P QoS, Rate Limiting, Voice VLAN, Port Trunking, LACP, Port Mirroring, SNMP, RMON, 1U 19-inch rack-mountable steel case




 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
 4,0


Készült: Miskolc, 2020.06.05. 7:15:28

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

24 port Switch gigabit +4 port SFP switch TP-LINK T1600G 28TS Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : 24 port Switch gigabit +4 port SFP switch TP-LINK. T1600G-28TS eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  TP-Link Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  T1600G-28TS

24 port Switch gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424


24 port Switch gigabit +4 port SFP switch TP-LINK TL-SG2424 T1600G-28TS műszaki adatok, technikai Leírás, típus specifikáció


 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u
 ár : 8 725-Ft

 Rendelhető
 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u
 ár : 8 725-Ft

 Rendelhető
 TP-LINK TL-PS110U nyomtató szerver lehetővé teszi, hogy a számítógépet a ciklus közben létrehozása nyomtatási hálózatot. Minden, ami szükséges az, hogy csatlakoztassa a TL-PS110U egy nyomtatóhoz az USB porton keresztül csatlakozta
 ár : 14 478-Ft

 Rendelhető
 4 WAN portos + 1 LAN portos Enterprise Router Kicsi és közepes irodai illetve internet kávézokba. Támogatja a portok tükrözéset, a forgalom beállítását külön-külön minden egyes portra. Elsőrendű csatornákat forrás szerint vagy cél
 ár : 15 761-Ft

 Rendelhető
 TP-Link TL-SG1016D 16port 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, Sebessége: 10/100/1000 Mbit fém házas rack-ba szerelhető, Csatlakozó: 16 RJ45-ös UTP
 ár : 20 599-Ft

 Rendelhető
 MikroTik CRS106-1C-5S 5xSFP, 1xCombo port (SFP/GbE LAN) asztali Cloud Router Switch 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5
 ár : 23 317-Ft

 Rendelhető
 16-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch, Unmanaged Copper Gigabit Ethernet Switch, 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion, Half-/Full-Duplex, IEEE 802.3x Flo
 ár : 27 965-Ft

 Rendelhető
 TP-Link Switch Vezérelhető TL-SG3216 JetStream, LAN: 16, Max. LAN sebesség: 1000 Mbps, Max. WAN sebesség: 1000 Mbps, Bővítő portok száma: 2, Menedzselhető: Igen
 ár : 53 696-Ft

 Érdeklődjön
 Aruba 2530 48port GbE LAN 4xSFP medzselhető Switch, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Teljes, Routing/Switching: Layer 2, Portok száma: 48, Port típusa: 1Gb Réz, Áteresztő képesség: 77,30 Mpps, Switching kapacitás: 104,0
 ár : 325 209-Ft

 Rendelhető
 Cisco SF200E-48P, 48-Port 10/100 Smart PoE Switch, 2 Gigabit LAN port, 2 Gigabit combo port (RJ45 + SFP)
 ár : 425 691-Ft

 Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!