256GB Pendrive USB3.2 ezüst Kingston DataTraveler 80 DT80_256GB Technikai adatlap



256GB Pendrive USB3.2 ezüst Kingston DataTraveler 80 

DT80/256GB


Gyártó : 

KINGSTON / PenDrive KINGSTON

   Már NEM rendelhető!

2024.04.18 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
256GB Pendrive USB3.2 aktuális ajánlatunk


256GB Pendrive USB3.2 ezüst Kingston DataTraveler 80 DT80_256GB fotó
Click a(z) 256GB Pendrive USB3.2 ezüst Kingston DataTraveler 80 fotóra (csak illusztráció)



PenDrive, KINGSTON kínálatunk PenDrive árlista

Pendrive: USB Drive, USB kulcs bolt árlista

  

256GB Pendrive USB3.2 ezüst



Nettó Ár:
Bruttó Ár:
3 690- Ft
4 686- Ft





Törzsvásárlói pont 46- klick







256GB Pendrive USB3.2 ezüst Kingston DataTraveler 80 Technikai adatok, műszaki paraméterek DT80_256GB



Tech. Spec. Info : Kingston 256GB USB3.2 C DataTraveler 80 (DT80/256GB) Flash Drive, Kapacitás: 256 GB, USB csatlakozó: Type C, USB verziója: 3.2 Gen 1, Olvasási sebesség max.: 200 MB/s, Írási sebesség max.: 60 MB/s

Műszaki adatok:

Technikai paraméterek:
Kapacitás :256 GB
USB csatlakozó :Type C
USB verziója :3.2 Gen 1
Olvasási sebesség max. :200 MB/s
Írási sebesség max. :60 MB/s
Fizikai jellemzők:
Kialakítás :Kupakos
Alap szín :Fekete
Anyag :Fém + Műanyag
Működési hőmérséklet-tartomány (T-T) :0 - 60 °C


PenDrive, , usb-kulcs eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár 256GB Pendrive USB3.2 ezüst Kingston DataTraveler 80 DT80_256GB
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) 256GB Pendrive USB3.2 ezüst Kingston DataTraveler 80 DT80_256GB
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2024.04.18. 18:51:56

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

256GB Pendrive USB3.2 ezüst Kingston DataTraveler 80 DT80_256GB Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : 256GB Pendrive USB3.2 ezüst Kingston DataTraveler 80. DT80_256GB eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  KINGSTON PenDrive  DT80_256GB


 Kapacitás: 16 GB, USB verziója: 2.0, Alap szín: Fekete
 ár : 4 051-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Kapacitás: 16GB, Csatlakozás: USB3.2, Szín: Fekete
 ár : 4 902-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 ADATA Flash Drive, Tárolókapacitás 32GB, Csatlakozás: USB2.0, Szín : Fehér, (AC906-32G-RWH) Flash Drive
 ár : 5 004-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Kapacitás: 32GB, Csatlakozás: USB3.2, Szín: Rose gold
 ár : 6 109-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 INTENSO Pen Drive 32GB - Ultra Line (USB3.0), KAPACITÁS :32 GB, CSATOLÓFELÜLET :USB3.0, SZÍN :EZÜST
 ár : 6 401-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Kapacitás: 32GB, Csatlakozás: USB3.2 Type-C, Szín: Fekete
 ár : 7 658-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Kingston Kyson 64GB USB 3.2 Ezüst (DTKN/64GB) Flash Drive, Kapacitás: 64 GB, USB csatlakozó: Type A, USB verziója: 3.2 Gen 1, Olvasási sebesség max.: 200 MB/s, Írási sebesség max.: 60 MB/s
 ár : 8 433-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Samsung Bar Plus pendrive, Kapacitás: 64 GB, Csatolófelület: USB3.1, Szín: Ezüst, Vízálló: Igen
 ár : 11 709-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Kapacitás: 256GB, Csatlakozás: USB3.2, Szín: Fekete
 ár : 21 450-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Adata UE800 pendrive, Kapacitás: 512 GB, Csatolófelület: Type-C (USB-C), Szín: Ezüst
 ár : 34 722-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!