4GB DDR3 memória 1600Mhz 512x8 Standard CSX Desktop memória CSXD3LO1600 2R8 4GB Technikai adatlap
4GB DDR3 memória 1600Mhz 512x8 Standard CSX Desktop memória
RAMCSXD3LO16002R84GB
Gyártó :
CSX / Memória CSX
4GB DDR3 memória 1600Mhz 512x8 Standard CSX Desktop memória CSXD3LO1600-2R8-4GB fotó
Click a(z) 4GB DDR3 memória 1600Mhz 512x8 Standard CSX Desktop memória fotóra (csak illusztráció)
Memória, CSX kínálatunk Memória árlista
Alap, processzor, memória bolt árlista
4GB DDR3 memória 1600Mhz
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 55- klick
Memória típus :LONG DIMM
Memória szabvány :DDR 3
Memória méret :4096 MB
Memória sebesség :1600 MHz
Memória eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár 4GB DDR3 memória 1600Mhz 512x8 Standard CSX CSXD3LO1600-2R8-4GB
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2026.05.13. 6:35:39
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Gyártó :  CSX Memória  CSXD3LO1600-2R8-4GB
 Notebook memória 4GB DDR3, 1600Mhz, 512Mx8) CL11 SODIMM, (Low Voltage 1,35V!)
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 CSX Notebook SODIMM memória, Memória szabvány: DDR3, Memória mérete: 8 GB, Memória sebessége: 1333 MHz
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Kingston ValueRAM, Memória órajel: 3200 MHz, Memória típus: DDR4, Tárolókapacitás: 8 GB