4GB DDR4 Notebook Memória 2666Mhz 260pin CL19 1.2V CSXD4SO2666 1R16 4GB Technikai adatlap
4GB DDR4 Notebook Memória 2666Mhz 260pin CL19 1.2V
Bolt
Gyártó :
CSX / Memória CSX
4GB DDR4 Notebook Memória 2666Mhz 260pin CL19 1.2V CSXD4SO2666-1R16-4GB fotó
Click a(z) 4GB DDR4 Notebook Memória 2666Mhz 260pin CL19 1.2V fotóra (csak illusztráció)
Memória, CSX kínálatunk Memória árlista
Alap, processzor, memória bolt árlista
4GB DDR4 Notebook Memória
Érdeklődjön Érdeklődjön
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 96- klick
4GB DDR4 Notebook Memória 2666Mhz 260pin CL19 1.2V Technikai adatok, műszaki paraméterek CSXD4SO2666-1R16-4GB
Tech. Spec. Info : CSX Memória Notebook 4GB DDR4, Memória típus: SO DIMM, Memória szabvány: DDR 4, Memória méret: 4096 MB, Memória sebesség: 2666 MHz, Időzítés: 19 CL
Műszaki adatok:
Memória típus :SO DIMM
Memória szabvány :DDR 4
Memória méret :4096 MB
Memória sebesség :2666 MHz
Időzítés :19 CL
Memória eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár 4GB DDR4 Notebook Memória 2666Mhz 260pin CL19 CSXD4SO2666-1R16-4GB
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) 4GB DDR4 Notebook Memória 2666Mhz 260pin CL19 CSXD4SO2666-1R16-4GB
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2026.05.12. 18:12:52
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : 4GB DDR4 Notebook Memória 2666Mhz 260pin CL19 1.2V. CSXD4SO2666-1R16-4GB eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  CSX Memória  CSXD4SO2666-1R16-4GB
 Kingston 2GB/1600MHz DDR-3 SR x16 1,35V (KVR16LS11S6/2) notebook memória, Memória foglalat: Notebook DDR 3, Kapacitás: 2,00 GB, Órajel: 1600 MHz, Időzítés (CL): 11,0
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 4GB notebook memória DDR4 3200MHz, Kingston/Branded KCP432SS6/4 , Memória foglalat: Notebook DDR 4, Kapacitás: 4 GB, Órajel: 3200 MHz, Időzítés (CL): 22,0
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 4GB DDR4 Memória 2400MHz Notebook CL15 Dell, Memória mennyiség: 4 GB, Memória órajel: 2400 MHz, Memória foglalat: DDR4, Memória típus: SODIMM, Certified: Igen, Márka: Dell
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Kingston Client Premier, Memória órajel: 3200 MHz, Memória típus: DDR4, Tárolókapacitás: 16 GB
 16GB notebook memória DDR4 2Rx8 Kingston, Irodai: Igen, Memória foglalat: Notebook DDR 4, Kapacitás: 16,00 GB, Órajel: 3200 MHz, Időzítés (CL): 22,0
 Kingston FURY Beast Black, Memória foglalat: DDR 4, Kapacitás: 32 GB, Órajel: 3200 MHz, Időzítés (CL): 16,0
 Kingston FURY Impact, Memória órajel: 5600 MHz, Memória típus: DDR5, Tárolókapacitás: 32 GB
 Kingston FURY Beast, Memória órajel: 6000 MHz, Memória típus: DDR5, Tárolókapacitás: 32 GB
 Kingston KTD-PE432, Memória órajel: 3200 MHz, Memória típus: DDR4, Tárolókapacitás: 32 GB
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Kingston FURY Beast White, Memória órajel: 5600 MHz, Memória típus: DDR5, Tárolókapacitás: 64 GB