Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) vásárlás árak



Hálózati eszköz ( switch, router, : Cisco, DLINK, D-LINK, DRAYTEK, HP, MIKROTIK, TP-Link, Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) OnLine vásárlás árlista árak





Válasszon Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) gyártót a jobb oldalon látható linkekkel.

 









Első Előző12345678...KövetkezőUtolsó Mutatom 1 -től  12 -ig (összesen 177)


  Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 ...
        
Ár 3 975 Ft


 Rendelhető
  1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1310 nm/RX:1550 nm, egyszeres üzemmód, 10km, Típus :10/100Mbps és Gigabit Modulok ...
        
Ár 4 128 Ft


 Rendelhető
  5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 5-Port Gigabit Switch, IEEE 802.3az EEE (Energy Efficient Ethernet) compatible, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethe ...
        
Ár 5 956 Ft


 Rendelhető
  Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 ...
        
Ár 6 337 Ft


 Rendelhető
  TP-Link TL-SG105 5port 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Nem menedzselhető, Portok száma: 5, Port típusa: 1Gb Réz, Á ...
        
Ár 6 591 Ft


 Rendelhető
  1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base- ...
        
Ár 6 883 Ft


 Rendelhető
  8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete, ...
        
Ár 7 493 Ft


 Rendelhető
  8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 8-Port Gigabit Switch, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethernet / Fast Ethernet speeds, Plug-and-play installation, ...
        
Ár 7 569 Ft


 Érdeklődjön
  8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete, ...
        
Ár 7 658 Ft


 Készleten
  1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km ...
        
Ár 7 709 Ft


 Rendelhető
  TP-Link TL-SG105E 5port 10/100/1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch, Gigabit LAN: 5 db, Smart menedzselhetőség: Igen ...
        
Ár 8 331 Ft


 Rendelhető
  D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B), Típus: Külső, Vezeték nélküli: Nem, LAN portok száma: 1 port, LAN sebesség: 10/100 Mbit/s, WPA: Nincs, WPA2: Nincs, PSK: Nincs, VPN: Van, Tű ...
        
Ár 9 093 Ft


 Érdeklődjön




Az árlistánkban előfordulhat rendszerhibából eredő rossz ár. Amennyiben ez előfordulna, ezért elnézését kérjük. A készlet információk csak tájékoztató jellegűek. A fotók eltérhetnek a valós megjelenéstől.
Készült: Miskolc, 2020.10.22. 9:43:03

Cisco Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), DLINK Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), D-LINK Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), DRAYTEK Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), HP Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), MIKROTIK Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), TP-Link Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), : Cisco, DLINK, D-LINK, DRAYTEK, HP, MIKROTIK, TP-Link, Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) OnLine vásárlás árlista : Web-Bolt akciók a Klick laptop webáruházban és a számítástehnikai boltban Miskolcon.







Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) vásárlás árak, árlista kínálat : Web-Bolt akció a Klick laptop webáruházban és a számítástehnikai boltban Miskolcon.





Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!