Acer notebook Extensa laptop EX5630G notebook Centrino2 T5800 2GHz AEX5630G 582G25BN Technikai adatlap
Acer notebook Extensa laptop EX5630G notebook Centrino2 T5800 2GHz
LX.EB30X.020
Gyártó :
Acer / Notebook Acer Acer
  Klick Computer : Acer Point - Acer Channel Partner Már NEM rendelhető!
2009.01.09 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Acer notebook Extensa aktuális ajánlatunk
Acer notebook Extensa laptop EX5630G notebook Centrino2 T5800 2GHz AEX5630G-582G25BN fotó
Click a(z) Acer notebook Extensa laptop EX5630G notebook Centrino2 T5800 2GHz fotóra (csak illusztráció)
Notebook Acer, Acer kínálatunk Notebook Acer árlista
Notebook ( laptop ) bolt árlista
Acer notebook Extensa laptop
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 1902- klick
Acer notebook Extensa laptop EX5630G notebook Centrino2 T5800 2GHz Technikai adatok, műszaki paraméterek AEX5630G-582G25BN
Tech. Spec. Info : 15.4" WXGA CB / Centrino2 T5800 (2.0GHz, 800MHz FSB, 2M cache) / ATI® Mobility™ Radeon® HD 3470 XT 256MB VRAM / 2x1GB DDR2 / 250GB S-ATA / BluRay drive / AGN wireless / 6 cell battery / DASP / 5in1 card reader / ExpressCard / PC card slot / HDMI / eSATA port / EasyPortIV connector / Vista Home Premium / 1 év PNR garancia.
Acer Extensa 5630 műszaki leírás:
EX5630G-582G25BN / LX.EB30X.020
Centrino2 T5800 (2.0GHz, 800MHz FSB, 2M cache), 15.4" WXGA CB, ATI® Mobility™ Radeon® HD 3470 XT 256MB VRAM, 2x1GB DDR2, 250GB S-ATA, BluRay drive, AGN wireless, 6 cell battery, DASP, 5in1 card reader, ExpressCard, PC card slot, HDMI, eSATA port, EasyPortIV connector
Processzor és lapkakészlet
Intel® Centrino® 2 processzor technológia:
Mobile Intel® GL40 Express lapkakészlet
Memória
DDR2 memória, mely 4* GB-ig bővíthető két soDIMM modullal (kétcsatornás támogatás)
* A 64 bites operációs rendszer biztosítja a teljes 4GB rendszermemória elérését
Merevlemez
S-ATA merevlemez meghajtó, Acer DASP-vel (Disk Anti-Shock Protection)
Tárolók
DVD-Super Multi duplarétegű meghajtó vagy, DVD/CD-RW combo meghajtó
Kijelző
15,4" WXGA nagy fényerejű TFT LCD, 1280 x 800 képpont felbontás, az Acer GridVista™ segítségével támogatja több ablak egyidejű megjelenítését
16,7 millió szín
Grafika
ATI® Mobility? Radeon® HD 3470 XT 256MB VRAM
Multimédia
Két beépített Acer 3DSonic sztereo hangszóró
High Definition Audio támogatás
MS-Sound kopatibilis
Beépített mikrofon
Kommunikáció
Gigabit Ethernet ASF (Alert Standard Format) 2.0, Wake-on-LAN támogatás
Bluetooth® 2.0+EDR (Enhanced Data Rate) (gyári opció)
56K ITU V.92 modem, Wake-on-Ring támogatás
Bemeneti/kimeneti csatlakozók
1 ExpressCard™/34 bővítőhely
1 PC Card bővítőhely (Type II)
Acer Bio-Protection ujjlenyomat olvasó (gyári opció)
5 az 1-ben kártyaolvasó (SD/MMC/MS/MS PRO/xD)
3 USB 2.0
1 HDMI csatlakozó
1 csatlakozó külső kijelzőhöz (VGA)
1 Modem (RJ-11) csatlakozó
1 Gigabit Ethernet (RJ-45) csatlakozó
1 Mikrofon csatlakozó
1 Vonalbemeneti csatlakozó
1 Hálózati tápegység csatlakozó
Biztonság
Továbbfejlesztett Acer DASP (Disk Anti-Shock Protection)
Kensington-zárnyílás
BIOS felhasználói, és rendszergazda jelszó
Tápegység és akkumulátor
48.8 W 6-cellás Litium-ion akkumlátor, vagy
71 W 8-cellás Litium-ion akkumlátor
Akár 5 órás akkumulátor üzemidő 8 cellás akkumulátorral vagy
Akár 2,5 órás akkumulátor üzemidő 6 cellás akkumulátorral
65 W hálózati tápegység
Energy Star 4.0
Billentyűzet és speciális vezérlők
88-/89 gombos Acer FineTouch™, 5-fokban hajlított billentyűzet, fordított „T" kurzorelrendezés; legalább 2,5 mm billentyűleütési út
Empowering Gomb
Könnyen elérhető gombok: email, Internet, programozható gomb
Speciális gombok: Lock and Sync
Két, az előlapról elérhető gomb: WLAN and Bluetooth®
Súly és méretek
360 x 267 x 30.3/43 mm
3.02 kg 8-cellás akkumlátorral
2.88 kg 6-cellás akkumlátoral
Minőségi és megbízhatósági tesztek
Hőmérséklet- és páratűrés teszt
Leejtésteszt
Akusztikai teszt
Súly- és nyomásteszt
Cseppállóság teszt
Ütés- és rázkódásteszt
Elektrosztatikus kisüléssel szembeni immunitás teszt
MTBF (Mean Time Between Failure) teszt
Zsanérélettartam-teszt
Billentyű- és kapcsolóélettartam-teszt
Szoftver
Acer Empowering Technology (Acer eDataSecurity, ePower, eRecovery, eSettings Management)
Acer Crystal Eye
Acer GridVista™
Acer Launch Manager
Adobe Reader™
Corel® WinDVD
NTI® Media Maker™ / NTI® Shadow™
McAfee Internet Security Suite 60 napos próbaverzió (vagy ezzel azonos értékű)
Microsoft® Office Ready 2007
Kiegészítők
Acer Xpress VoIP telefon, Acer Video Conference Manager
Memóriabővítő modulok
Tartalék akkumulátor
Tartalék hálózati tápegység
Külső USB hajlékonylemez meghajtó
Tanúsítványok
Wi-Fi®
ACPI 3.0
Mobile PC 2002
DMI 2.0
Garancia
1 év nemzetközi utazógarancia (ITW)
Adatok, rövid leírás, ár Acer notebook Extensa laptop EX5630G notebook Centrino2 AEX5630G-582G25BN
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2009.01.09. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Acer notebook Extensa laptop EX5630G notebook Centrino2 T5800 2GHz. AEX5630G-582G25BN eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,