Acer notebook Extensa laptop EX5635Z notebook 15.6" LED PDC AEX5635Z 433G25MN Technikai adatlap
Acer notebook Extensa laptop EX5635Z notebook 15.6" LED PDC
LX.EE50C.028
Gyártó :
Acer / Notebook Acer Acer
  Klick Computer : Acer Point - Acer Channel Partner Már NEM rendelhető!
2009.12.15 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Acer notebook Extensa aktuális ajánlatunk
Acer notebook Extensa laptop EX5635Z notebook 15.6" LED PDC AEX5635Z-433G25MN fotó
Click a(z) Acer notebook Extensa laptop EX5635Z notebook 15.6" LED PDC fotóra (csak illusztráció)
Notebook Acer, Acer kínálatunk Notebook Acer árlista
Notebook ( laptop ) bolt árlista
Acer notebook Extensa laptop
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 1250- klick
Acer notebook Extensa laptop EX5635Z notebook 15.6" LED PDC Technikai adatok, műszaki paraméterek AEX5635Z-433G25MN
Tech. Spec. Info : 15.4" WXGA (1366x768) LED háttérvilágítású matt kijelző, Pentium Dual Core T4300 (2.1GHz, 1M cache, 800MHz FSB) Mobile Intel GMA 4500M videó, 3GB DDR2 Ram, 250GB SATA HDD 5400rpm, Super Multi DVD-RW, Wifi (802.11 b\g\n), 6 cellás akkumulátor, 0.3Mp CrystalEye webkamera, Linux operácíós rendszer, 1 év PNR garancia.
Extensa 5635Z
A 15,6 " Extensa 5635 a mai üzletemberek minden igényének tökéletesen megfelel, miközben a költségekre is ügyel.
Műszaki adatok:
Processzor Chipset
* Intel® Pentium® dual-core mobil processzor akár 1 MB L2 cache, Intel® 64 architectúra támogatása
* Mobile Intel® GL40 Express Chipset
Memória
* DDR3 memória, mely 4* GB-ig bővíthető két soDIMM modullal (kétcsatornás támogatás)
* * A 64 bites operációs rendszer biztosítja a teljes 4GB rendszermemória elérését
Merevlemez
* S-ATA Merevlemez
Tárolók
* DVD-Super Multi duplarétegű combo meghajtó
Kijelző
* 15.6" HD 1366 x 768 képfelbontás, magas-fényerejű (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-háttérvilágítású TFT LCD, az Acer GridVista™ segítségével támogatja több ablak egyidejű megjelenítését, vagy
* 15.6" HD 1366 x 768 képfelbontás, magas-fényerejű (220-nit) LED-háttérvilágítású TFT LCD, az Acer GridVista™ segítségével támogatja több ablak egyidejű megjelenítését,
* 16.7 millió szín
Grafika
* Két független kijelző támogatása
* # MPEG-2/DVD lejátszás hardveres támogatása
* WMV9 (VC-1) és H.264 (AVC) hardveres támogatása
Multimédia
* Két beépített sztereo hangszóró
* High-definition audio támogatás
* MS-Sound kompatibilis
* Beépített mikrofon
Kommunikáció
* Integrált Acer Crystal Eye webkamera, továbbfejlesztett Acer PrimaLite™ technológia (gyári opció)
* Gigabit Ethernet ASF támogatás (Alert Standard Format) 2.0, Wake-on-LAN támogatás
* Bluetooth® 2.0+EDR (Enhanced Data Rate) (gyári opció)
Bemeneti/kimeneti csatlakozók
* 5-az-egyben kártyaolvasó (SD™, MMC, MS, MS PRO, xD)
* 3 USB 2.0 port
* 1 csatlakozó külső kijelzőhöz (VGA)
* 1 Ethernet (RJ-45) port
* 1 Mikrofon csatlakozó
* 1 hálózati tápegység csatlakozó
Biztonság
* Kensington zárnyílás
* BIOS felhasználói és rendszergazda jelszó
Tápegység és akkumlátor
* 48.8 W 6-cellás Li-ion akkumulátor
* Akár 2-óra üzemidő 6 cellás akkumulátorral
* 65 W-os hálózati tápegység
* ENERGY STAR® 5.0
Billentyűzet és speciális vezérlők
* 105-/106-key billentyűzet fordított „T" kurzorelrendezés, 2,5 mm billentyűleütési út
* egyszerre több érintést érzékelő érintőmező (touchpad): - görgetés - nagyítás - lapozás
* Gyorsindító gombok:: WLAN, Bluetooth® *Bluetooth®-al szerelt modelleken
Súly és méretek
* 370 x 243.5 x 24.4/34.95 mm
* 2.50 kg
Minőségi és megbízhatósági tesztek
* Hőmérséklet- és páratűrésteszt
* Leejtésteszt
* Akusztikai teszt
* Súly- és nyomásteszt
* Cseppállóság teszt
* Ütés- és rázkódásteszt
* Elektrosztatikus kisüléssel szembeni immunitás teszt
* MTBF (Mean Time Between Failure) teszt
* Zsanérélettartam-teszt
* Billentyű- és kapcsolóélettartam-teszt
Szoftver
* Acer Recovery Management
* Acer GridVista™
* Adobe Reader™ / Adobe® Flash® Player
* Google Toolbar™ / Google Desktop™
* Corel® WinDVD
* Microsoft® Office Ready 2007
* Microsoft® Windows Live™ Essentials
* McAfee Internet Security Suite 60-napos próbaverzió (vagy evvel egyenértékű)
* NTI® Media Maker™ / NTI® Shadow™
Választható kiegészítők
* Memóriabővítő modulok
* Tartalék akkumulátor
* Tartalék hálózati tápegység
* Külső USB-s hajlékonylemez-meghajtó
* USB-s optikai egér
Tanúsítványok
* ACPI 3.0
* Mobile PC 2002
* DMI 2.0
* Wi-Fi®
Garancia
* 1 év nemzetközi utazógarancia (ITW)
Adatok, rövid leírás, ár Acer notebook Extensa laptop EX5635Z notebook 15.6" AEX5635Z-433G25MN
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Acer notebook Extensa laptop EX5635Z notebook 15.6" AEX5635Z-433G25MN
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2009.12.15. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Acer notebook Extensa laptop EX5635Z notebook 15.6" LED PDC. AEX5635Z-433G25MN eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,