Canon tintapatron CLI-551Bk XL fekete 6443B001 Technikai adatlap



Canon tintapatron CLI-551Bk XL fekete 

6443B001


Gyártó : 

CANON / Toner, cartridge, TintaPatron CANON

  


Canon tintapatron CLI-551Bk XL fekete 6443B001 fotó
Click a(z) Canon tintapatron CLI-551Bk XL fekete fotóra (csak illusztráció)



Toner, cartridge, TintaPatron, CANON kínálatunk Toner, cartridge, TintaPatron árlista

Toner, tintapatron, Nyomtató kellék bolt árlista

  

Canon tintapatron CLI-551Bk XL

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
4 730- Ft
6 007- Ft





Törzsvásárlói pont 60- klick







Canon tintapatron CLI-551Bk XL fekete Technikai adatok, műszaki paraméterek 6443B001



Tech. Spec. Info : Canon CLI-551Bk XL fekete tintapatron, Terméktípus: Tintapatron, Fogyóeszköz: Eredeti, Tintatípus: Festékalapú, Színek száma: 1, Szín: Fekete, Kapacitás: 11 ml, A csomag tartalma: Tintapatron, Kompatibilis nyomtatók: Tintasugaras, Márka kompatibilitás: Canon, Modell kompatibilitás: CANON IP 7200, CANON IP 7250, CANON MX925, CANON PIXMA IP7250, CANON PIXMA IP8700, CANON PIXMA IP8750, CANON PIXMA IX6850, CANON PIXMA MG4100, CANON PIXMA MG4240, CANON PIXMA MG5450, CANON PIXMA MG5550, CANON PIXMA MG5600, CANON PIXMA MG5650, CANON PIXMA MG6300, CANON PIXMA MG6350, CANON PIXMA MG6450, CANON PIXMA MG6650, CANON PIXMA MG7100, CANON PIXMA MG7150, CANON PIXMA MG7250, CANON PIXMA MG7500, CANON PIXMA MG7550, CANON PIXMA MX720CANON PIXMA MX925

Műszaki adatok:

Terméktípus :Tintapatron
Fogyóeszköz :Eredeti
Tintatípus :Festékalapú
Színek száma :1
Szín :Fekete
Kapacitás :11 ml
A csomag tartalma :Tintapatron
Kompatibilis nyomtatók :Tintasugaras
Márka kompatibilitás :Canon
Modell kompatibilitás :CANON IP 7200, CANON IP 7250, CANON MX925, CANON PIXMA IP7250, CANON PIXMA IP8700, CANON PIXMA IP8750, CANON PIXMA IX6850, CANON PIXMA MG4100, CANON PIXMA MG4240, CANON PIXMA MG5450, CANON PIXMA MG5550, CANON PIXMA MG5600, CANON PIXMA MG5650, CANON PIXMA MG6300, CANON PIXMA MG6350, CANON PIXMA MG6450, CANON PIXMA MG6650, CANON PIXMA MG7100, CANON PIXMA MG7150, CANON PIXMA MG7250, CANON PIXMA MG7500, CANON PIXMA MG7550, CANON PIXMA MX720CANON PIXMA MX925


 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár Canon tintapatron CLI-551Bk XL fekete 6443B001
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Canon tintapatron CLI-551Bk XL fekete 6443B001
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2026.07.28. 18:32:32

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

Canon tintapatron CLI-551Bk XL fekete 6443B001 Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : Canon tintapatron CLI-551Bk XL fekete. 6443B001 eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  CANON Toner, cartridge, TintaPatron  6443B001


 Kapacitás: 7700 oldal, Szín: Magenta, Gyártó: Canon, Mennyiség: 70ml
 ár : 3 467-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 EPSON T1621 16 magenta tintapatron, Kapacitás: 3,1 ml, Kompatibilis típusok: Epson WorkForce WF-2010W, Epson WorkForce WF-2510WF, Epson WorkForce WF-2520NF, Epson WorkForce WF-2530WF, Epson WorkForce WF-2540WF
 ár : 4 572-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Canon CLI-521M magenta tintapatron, Gyártó: Canon, Kapacitás: kb. 250 oldal, Szín: Magenta, Kompatibilis: IP3600, IP4600, MP540, MP620, MP630, MP980
 ár : 4 953-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Canon CLI-551 cián XL tintapatron, Terméktípus: Tintapatron, Fogyóeszköz: Eredeti, Tintatípus: Festékalapú, Színek száma: 1, Szín: Cián, Kapacitás: 11 ml, A csomag tartalma: Tintapatron, Kompatibilis nyomtatók: Tintasugaras, Márka
 ár : 6 007-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Canon PG-560Bk fekete tintapatron, Szín: Fekete, Kivitel: Patron
 ár : 6 668-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 HP 920XL CD974AE Patron, Típus: Patron, Eredetiség: Eredeti, Szín: Sárga, Kapacitás: 700 lap, Kompatibilis: OfficeJet 6000/6500 sorozat
 ár : 9 906-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 hp Yellow Toner Cartridge for Color LaserJet 1500/2500 (kb. 5.000 oldal) HP C9702A Sárga festékkazetta Color Laserjet 1500 / 2500 nyomtatókhoz (4000 old.) [C9702A]
 ár : 11 481-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Canon CRG-716Y sárga toner, Terméktípus: Toner, Fogyóeszköz: Eredeti, Tintatípus: Festékalapú, Színek száma: 1, Szín: sárga, Kapacitás: 1500 oldal, Modell kompatibilitás:
CANON I-SENSYS MF8000C
CANON I-SENSYS MF803
 ár : 21 679-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Canon CRG-716C cián toner, Terméktípus: Toner, Fogyóeszköz: Eredeti, Tintatípus: Festékalapú, Színek száma: 1, Szín: Cián, Kapacitás: 1500, Modell kompatibilitás:
CANON I-SENSYS MF8000C
CANON I-SENSYS MF8030CDN
 ár : 26 670-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 EPSON T7014 XXL sárga tintapatron, Kapacitás: kb. 3400 oldal, Kompatibilis típusok: Epson WorkForce Pro WP-4000, Epson WorkForce Pro WP-4500
 ár : 30 544-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!