Cisco SF102-24 24-Port 10 100 Switch with Gigabit Uplinks SF102 24 EU Technikai adatlap



Gyártó : 

Cisco / Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) Cisco

  

Cisco SF102-24 24-Port 10 100 Switch with Gigabit Uplinks SF102-24-EU fotó
Click a(z) Cisco SF102-24 24-Port 10 100 Switch with Gigabit Uplinks fotóra (csak illusztráció)


Cisco SF102-24 24-Port 10 100 Switch with Gigabit Uplinks 

SF102-24-EU








 Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
58 480- Ft
74 270- Ft

Vásárolja meg online hitelre!

Laptop részletre, notebook áru-hitel, számítógép hitelre - online áruhitel Hitel kalkuláció

Hitel feltételek







Törzsvásárlói pont 742- klick



Részletre vásárláshoz tegye a terméket a kosárba, majd a fizetési módnál válassza a Cetelem Online Áruhitelt!


  

Hálózati eszköz ( switch, router, print server ), Cisco kínálatunk   Hálózati eszköz ( switch, router, print server ) árlista  

Hálózat switch, router, LAN kártya, WLAN bolt árlista

     


Cisco SF102-24 24-Port 10 100 Switch with Gigabit Uplinks Technikai adatok, műszaki paraméterek SF102-24-EU



Tech. Spec. Info : Cisco SF102-24 24 port FE LAN 2 port GbE SFP nem menedzselhető rack Switch, Portok: 24x10/100Base-TX, További portok: 2x Mini-GBIC-Combo port, Szerkezeti kivitel: Szekrénybe szerelhető, Tápegység: Belső, Rack-be szerelhető: Igen, QoS Sávszélesség menedzsment: Igen, PoE: Nem, Ventilátor mentes: Igen, Vezeték (szálak): UTP Kat. 5

Műszaki adatok:

Portok : 24x10/100Base-TX
További portok : 2x Mini-GBIC-Combo port
Szerkezeti kivitel : Szekrénybe szerelhető
Tápegység : Belső
Rack-be szerelhető : Igen
QoS Sávszélesség menedzsment : Igen
PoE : Nem
Ventilátor mentes : Igen
Vezeték (szálak) : UTP Kat. 5
Súly (g) : 2 Kg
Műkődési hőmérséklet : 0-40 C
Méretek (W x D x H mm) : 440.6 x 202.82 x 44.32




 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Minőség:5  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
 5,0


Készült: Miskolc, 2019.07.18. 15:35:28

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

Cisco SF102-24 24-Port 10 100 Switch with Gigabit Uplinks SF102 24 EU Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : Cisco SF102-24 24-Port 10 100 Switch with Gigabit Uplinks. SF102-24-EU eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  Cisco Hálózati eszköz ( switch, router, print server )  SF102-24-EU

Cisco SF102-24 24-Port 10 100 Switch with Gigabit Uplinks


Cisco SF102-24 24-Port 10 100 Switch with Gigabit Uplinks SF102-24-EU műszaki adatok, technikai Leírás, típus specifikáció


 1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-FX. multi-mode/single-mode, SC-Type csatlakozóval.
 ár : 6 718-Ft

 Rendelhető
 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 8-Port Gigabit Switch, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethernet / Fast Ethernet speeds, Plug-and-play installation, Energy Star Level V qualified, D-Link Green (Autom
 ár : 6 744-Ft

 Rendelhető
 Router 5port MikroTik hEX RB750Gr3 L4 256MB 5x GbE port router, dual-core 880MHz CPU, 256MB RAM, 1x USB, PoE be- és kimenet, Level 4 RouterOS
 ár : 20 561-Ft

 Rendelhető
 24-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch, Unmanaged Copper Gigabit Ethernet Switch, 8 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion, Half-/Full-Duplex, IEEE 802.3x Flo
 ár : 34 150-Ft

 Rendelhető
 Gigabit Mini-GBIC SFP Transceiver. Mini-GBIC portba helyezheto rezes gigabit modul. Sávszélesség: 1Gbps.
 ár : 39 561-Ft

 Érdeklődjön
 MikroTik CSS326-24G-2S+RM 1U 19 24port GbE LAN 2x 10GbE SFP+ Cloud Smart Switch, szín: fehér,
 ár : 48 489-Ft

 Rendelhető
 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, 1x USB2.0, POE in, (beltéri), vezeték nélküli,
 ár : 51 232-Ft

 Rendelhető
 Router 24port MikroTik, MikroTik CRS326-24G-2S+RM, 1U 19, 24port GbE LAN 2x SFP+ uplink, Cloud Router Switch
 ár : 68 097-Ft

 Rendelhető
 SR2024T - 22 Gigabites LAN port - 2 combo miniGBIC port - kompatibilis modulok: MGBLH1, MGBSX1, MGBT1, MGBBX1, MGBLX1
 ár : 118 110-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-52 50port GbE LAN, 2 combo SFP/RJ45 port menedzselhető rack switch, Gigabit LAN: 48 db, Menedzselhető: Igen
 ár : 374 256-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-28P 28-port Gigabit PoE Managed Switch 
 ár : 424 853-Ft

 Érdeklődjön
 Cisco SG300-52P 50 LAN 10/100/1000Mbps 2 miniGBIC menedzselhető Switch, POE támogatás: Igen, Szín: Fekete
 ár : 590 664-Ft

 Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén. 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Akciós laptop notebook ajánlatok! Dell notebook, Asus laptop, Acer, HP, Lenovo és Apple  laptopok, notebook - laptop - netbook kiegészítő web-bolt. Számítástechnika bolt Miskolc. Click Computer https://www.klickcomp.hu


Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2014 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!