COOLER 12cm Arctic P12 Pro A-RGB ACFAN00309A Technikai adatlap



COOLER 12cm Arctic P12 Pro A-RGB 

Bolt


Gyártó : 

Arctic / Ventillátor Arctic

  


COOLER 12cm Arctic P12 Pro A-RGB ACFAN00309A fotó
Click a(z) COOLER 12cm Arctic P12 Pro A-RGB fotóra (csak illusztráció)



Ventillátor, Arctic kínálatunk Ventillátor árlista

Ház, tápegység, ventillátor, UPS bolt árlista

  

COOLER 12cm Arctic P12

Raktárban Készleten

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
3 730- Ft
4 737- Ft





Törzsvásárlói pont 47- klick







COOLER 12cm Arctic P12 Pro A-RGB Technikai adatok, műszaki paraméterek ACFAN00309A



Nincs Technikai specifikáció


Ventillátor, ventilátor, cooler eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár COOLER 12cm Arctic P12 Pro A-RGB ACFAN00309A
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) COOLER 12cm Arctic P12 Pro A-RGB ACFAN00309A
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2026.07.27. 4:54:52

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

COOLER 12cm Arctic P12 Pro A-RGB ACFAN00309A Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : COOLER 12cm Arctic P12 Pro A-RGB. ACFAN00309A eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  Arctic Ventillátor  ACFAN00309A


 ID-Cooling ház hűtő ventiátor, Tipus: Rendszerhűtő, Hűtési mód: Levegő, Méret: 12 cm, Max. Zajszint: 35,2 dB, Levegőkeringetés: 126,57 m3/h
 ár : 1 384-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 
 ár : 1 473-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Chieftec 120x25 MM-es csúszócsapágyas ventillátor 3tűs/4tűs csatlakozóval
 ár : 2 324-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 COOLER 12cm Noiseblocker BlackSilent XL1, Sebesség: 1000 rpm, Max. zajszint: 13.2 dB, Ventilátor méret: 120 mm, Indító feszültség: 5
 ár : 3 391-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 FL12 SE 3IN1 házventilátor, Ventilátor mérete 12 cm, PWM szabályozás, Maximum fordulatszám 1900 RPM±10%, Maximum zajszint 28,67 dBA, Csapágy típusa: Hydro, Szín: Fehér
 ár : 8 877-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Ventilátor Noctua NF-A20 PWM 20cm, Méret: 200x200x30 mm, Szerelési nyílás: 154x154, 110x180, 170x170 mm, Csatlakozó: 4 tűs PWM, Csapágy: SSO2, Keret technológia: AAO (Advanced Acoustic Optimization), Forgási sebesség: (+/1
 ár : 17 488-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Zalman házventilátor, Méret: 124 x 120 x 25 mm, Zajszint: 34.5dB, Fordulatszám: 2300 RPM, Csatlakozó: 4-tűs, Feszültség: 12 V, Energiafogyasztás: 3,36 W
 ár : 18 402-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 DeepCool LE240 processzor hűtő, Szín: Fekete, Ventilátorok száma: 2, Ventilátor mérete: 12cm, Fordulatszám: 500-2100 RPM, Zajszint: max. 31,6 dBA, Világítás: LED
 ár : 20 320-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 FL12 3IN1 házventilátor, Ventilátor mérete 12 cm, PWM szabályozás, Maximum fordulatszám 2150 RPM±10%, Maximum zajszint 32 dBA, Csapágy típusa: Hydro, Szín: Fekete
 ár : 25 121-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Processzor hűtő Noctua NH-L9x65 9cm Univerzális SSF, Modell: Noctua NF-A9x14 PWM, Csapágy: SSO2, Max. forgási sebesség (+/-10%): 2500 RPM, Max. forgási sebesség L.N.A. -val (+/-10%): 1800 RPM, Min. forgási sebesség (PWM, +/-20
 ár : 29 007-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!