COOLER TITAN hűtő ventilátor 60x60x20mm TTFD6020M12B Technikai adatlap
COOLER TITAN hűtő ventilátor 60x60x20mm
TCFD-6020M12Z
Gyártó :
Titan / Ventillátor Titan
COOLER TITAN hűtő ventilátor 60x60x20mm TTFD6020M12B fotó
Click a(z) COOLER TITAN hűtő ventilátor 60x60x20mm fotóra (csak illusztráció)
Ventillátor, Titan kínálatunk Ventillátor árlista
Ház, tápegység, ventillátor, UPS bolt árlista
COOLER TITAN hűtő ventilátor
Raktárban Készleten
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 22- klick
COOLER TITAN hűtő ventilátor 60x60x20mm Technikai adatok, műszaki paraméterek TTFD6020M12B
Tech. Spec. Info : TITAN hűtő ventilátor 60x60x20mm, alaplapi, 3 tűs csatlakozóval, golyóscsapágyas, Zajszint: Kb 26 dBa, 12V
A ventilátorok segítségével hűthetőek a komplett számítógép vagy csak külön a részegységek.
Adatok, rövid leírás, ár COOLER TITAN hűtő ventilátor 60x60x20mm TTFD6020M12B
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) COOLER TITAN hűtő ventilátor 60x60x20mm TTFD6020M12B
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2026.05.13. 9:00:24
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : COOLER TITAN hűtő ventilátor 60x60x20mm. TTFD6020M12B eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  Titan Ventillátor  TTFD6020M12B
 Hővezető lap Thermal Grizzly Minus Pad 8 120 x 20 x 1.5 mm, Tartalom: 1 db, Hővezető képesség: 8 W/mK, Szín: Rózsaszín, Anyagvastagság: 1.5 mm, Hossz: 120 mm, Szélesség: 20 mm, Hőmérséklet (max.): 200 ℃, Hőmérséklet (min.):
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Hővezető lap Thermal Grizzly Minus Pad 8 100 x 100 x 1 mm, Tartalom: 1 db, Hővezető képesség: 8 W/mK, Szín: Rózsaszín, Anyagvastagság: 1 mm, Hossz: 100 mm, Szélesség: 100 mm, Hőmérséklet (max.): 200 ℃, Hőmérséklet (min.): -1
 145 X 145 X 25mm, 600-1600 RPM, 109.55 CFM, 7-21.7 dB(A), PWM-4pin
 Ventilátor Noctua NF-A6x25-PWM 5V 6cm, Méret: 60x60x25 mm, Szerelési nyílás: 50x50 mm, Csatlakozó: 4 tűs PWM, Csapágy: SSO2, Keret technológia: AAO (Advanced Acoustic Optimization), Forgási sebesség: (+/10%) 3000 ford/perc, Légára