Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű KENSINGTON 62385 fekete KENSINGTON 62385 Technikai adatlap



Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű KENSINGTON 62385 fekete 

BME62385


Gyártó : 

KENSINGTON / Billentyűzet KENSINGTON

  


Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű KENSINGTON 62385 fekete KENSINGTON-62385 fotó
Click a(z) Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű KENSINGTON 62385 fekete fotóra (csak illusztráció)



Billentyűzet, KENSINGTON kínálatunk Billentyűzet árlista

Billentyűzet, egér ( mouse ) bolt árlista

  

Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű KENSINGTON

Érdeklődjön Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
7 640- Ft
9 703- Ft





Törzsvásárlói pont 97- klick







Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű KENSINGTON 62385 fekete Technikai adatok, műszaki paraméterek KENSINGTON-62385



Tech. Spec. Info : Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű fekete, Típus: Billentyűzethez, Töltőanyag: Gél, Borítás: Textil, Szín: Fekete

Műszaki adatok:

Típus :Billentyűzethez
Töltőanyag :Gél
Borítás :Textil
Szín :Fekete


keyboard eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű KENSINGTON 62385 fekete KENSINGTON-62385
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű KENSINGTON 62385 fekete KENSINGTON-62385
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2026.07.27. 10:25:40

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű KENSINGTON 62385 fekete KENSINGTON 62385 Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű KENSINGTON 62385 fekete. KENSINGTON-62385 eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  KENSINGTON Billentyűzet  KENSINGTON-62385


 Genius KB-100 SMART billentyűzet, Csatlakozók: USB, Kompatibilitás: PC, Nyelv: HU
 ár : 2 921-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Genius SlimStar M200 billentyűzet, Csatoló felület: USB, Kapcsolódási technológia: Vezetékes, Alap szín: Fekete, Numerikus billentyűzet: Igen
 ár : 3 734-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Csuklótámasz billentyűzethez géltöltésű alacsony profil KENSINGTON ErgoSoft fekete, Puha műbőr borítás: Igen, Könnyedén tisztítható: Igen, Csúszásgátlóval ellátott alap: Igen
 ár : 7 925-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Kiváló gépelési élmény A szabványos kiosztású billentyűzet szinte teljesen hangtalan, lapos billentyűi kellemesek a kéznek. Teljes méretű számbillentyűzet és funkcióbillentyűk egészítik ki őket. Tartósság és stílus A vékony
 ár : 9 550-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 DELL Vezetékes Billentyuzet Hungarian (QWERTY) Dell KB-522 Wired Business Multimedia USB Black HUN (Kit)
 ár : 11 709-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Vezetéknélküli Billentyuzet + egér Dell KM7321W Premier Multi-Eszközös magyar, Csomag tartalma: Egér + Billentyűzet, Kapcsolódás: Vezeték nélküli, Kiosztás: Magyar, Szín: Fekete, szürke, Csatlakozó: USB, Világítás: Nincs, Több
 ár : 29 566-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Logitech G413 SE LED Gaming, Csatlakozók: USB, Kompatibilitás: Windows, MacOS, Layout (HU/US/…): US
 ár : 35 052-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Logitech Rugged Folio billentyűzet, Kompatibilitás: Ipad 7. és 8. Generáció, Nyelv: UK
 ár : 60 414-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Illuminated billentyűzet, Csatoló felület: Rádiós (RF) + USB, Kapcsolódási technológia: Vezeték nélküli, Alap szín: Grafitszürke, Nyelv: Angol, Numerikus billentyűzet: Nem
 ár : 62 179-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Logitech G713 Linear billentyűzet, Csatoló felület: USB, Kapcsolódási technológia: Vezetékes, Alap szín: Fehér, Nyelv: Angol
 ár : 74 371-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!