Egérpad Genius GX-CONTROL P100 szövet fekete GENIUS 31250056100 Technikai adatlap



Egérpad Genius GX-CONTROL P100 szövet fekete 

31250056100


Gyártó : 

GENIUS / Egér, játékvezérlő GENIUS

  


Egérpad Genius GX-CONTROL P100 szövet fekete GENIUS-31250056100 fotó
Click a(z) Egérpad Genius GX-CONTROL P100 szövet fekete fotóra (csak illusztráció)



Egér, játékvezérlő, GENIUS kínálatunk Egér, játékvezérlő árlista

Billentyűzet, egér ( mouse ) bolt árlista

  

Egérpad Genius GX-CONTROL P100

Érdeklődjön Érdeklődjön

Nettó Ár:
Bruttó Ár:
2 930- Ft
3 721- Ft





Törzsvásárlói pont 37- klick







Egérpad Genius GX-CONTROL P100 szövet fekete Technikai adatok, műszaki paraméterek GENIUS-31250056100



Tech. Spec. Info : Genius GX-CONTROL P100 Egérpad, Gyártó: Genius, Típus: Egérpad, Anyaga: Szövet, Vastagsága: 3 mm, Szövet típusa: Puha az alján gumírozott, Szín: Fekete, Méret: 355x254x3mm

Műszaki adatok:

Gyártó : Genius
Típus : Egérpad
Anyaga : Szövet
Vastagsága : 3 mm
Szövet típusa : Puha az alján gumírozott
Szín : Fekete
Méret : 355x254x3mm


 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár Egérpad Genius GX-CONTROL P100 szövet fekete GENIUS-31250056100
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Egérpad Genius GX-CONTROL P100 szövet fekete GENIUS-31250056100
Minőség:4  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0


Készült: Miskolc, 2026.07.28. 14:19:45

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

Egérpad Genius GX-CONTROL P100 szövet fekete GENIUS 31250056100 Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : Egérpad Genius GX-CONTROL P100 szövet fekete. GENIUS-31250056100 eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  GENIUS Egér, játékvezérlő  GENIUS-31250056100


 Egérpad 3D picture GEMBIRD MP-3D, Szín: Több féle mintázat, Anyag: PVC, Méret: 230mm x 180mm
 ár : 381-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Mouse Touch Special USB Wireless CMP-MOUSE200, Standard: USB 2.0, Billentyűk: 2, Scroll: Érintő pad, Vezetéknélküli: 2.4 Ghz, Elemek: 2x R3 (AAA), Csatlakozás: USB, Görgető kerék: Igen, Felbontás: 1600 dpi, Újratölthető elem: Nem,
 ár : 1 956-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Genius DX-150x USB kék-fekete mouse, Csatoló felület: USB, Gomb + scroll: 3, Görgők száma: 1 db, Görgetés iránya: Függőleges, Kábel hosszúság: 150,00 cm, Technológia: Optikai, Felbontás: 1000 dpi, Javasolt felhasználás: Irodai
 ár : 2 273-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Logitech M90 egér, Csatolófelület: USB, Érzékelő: Optikai, Max felbontás: 1000 DPI, Gombok száma: 2, Felhasználás módja: Normál, Szín: Fekete
 ár : 2 375-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Jobb és bal kezeseknek egyaránt kényelmes használatot biztosít - 800 DPI precíz érzékelő - szinte minden felületen üzemképes - Típus: Vezetékes - Érzékelő: Optikai - Csatlakozó: USB - Görgők: 1 Gombok: 4 - Szín: fehér
 ár : 2 515-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Genius NX-7015 egér, Csatoló felület: USB, Kapcsolódási technológia: Vezeték nélküli, Alap szín: Arany, Egyéb szín: Fekete, Gomb + scroll: 3, Görgők száma: 1 db, Technológia: BlueEye, Felbontás: 1200 dpi
 ár : 3 416-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 NX-7015 BlueEye egér, Csatlakozók: USB, Egér érzékelő típusa: BlueEye
 ár : 4 064-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Genius NX-7015 BlueEye egér, Csatlakozók: USB, Egér érzékelő típusa: BlueEye
 ár : 4 064-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Genius ECO-8100 egér, Csatoló felület: Rádiós (RF), Kapcsolódási technológia: Vezeték nélküli, Alap szín: Kék, Gomb + scroll: 3, Kialakítás: Kétkezes, Görgők száma: 1 db, Technológia: BlueEye, Felbontás: 1600 dpi
 ár : 4 470-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!