Eonboom kamera tápegység 12VDC 2A - Már nem forgalmazott EN EU12V2000MA Technikai adatlap
Eonboom kamera tápegység 12VDC 2A - Már nem forgalmazott
Bolt
Gyártó :
EONBOOM / Bizonságtechnika EONBOOM
   Már NEM rendelhető!
2025.04.28 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
Eonboom kamera aktuális ajánlatunk
Eonboom kamera tápegység 12VDC 2A - Már nem forgalmazott EN-EU12V2000MA fotó
Click a(z) Eonboom kamera tápegység 12VDC 2A - Már nem forgalmazott fotóra (csak illusztráció)
Bizonságtechnika, EONBOOM kínálatunk Bizonságtechnika árlista
VGA, SATA, Modem, USB, Vezérlő kártya bolt árlista
Eonboom kamera tápegység 12VDC
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 21- klick
Eonboom kamera tápegység 12VDC 2A - Már nem forgalmazott Technikai adatok, műszaki paraméterek EN-EU12V2000MA
Tech. Spec. Info : Kamera tápegység 12V DC 2A Eonboom EN-EU12V2000MA, Bemeneti feszültség: AC 110-240V, Kimeneti feszültség: DC 12V, Áramerősség: 2000mA, Méret: 80 x 45 x 35mm, Tömeg: 200g
Műszaki adatok:
Bemeneti feszültség : AC 110-240V
Kimeneti feszültség : DC 12V
Áramerősség : 2000mA
Méret : 80 x 45 x 35mm
Tömeg : 200g
 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár Eonboom kamera tápegység 12VDC 2A - Már EN-EU12V2000MA
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Eonboom kamera tápegység 12VDC 2A - Már EN-EU12V2000MA
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2025.04.28. 0:00:00
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : Eonboom kamera tápegység 12VDC 2A - Már nem forgalmazott. EN-EU12V2000MA eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,