Gamer egér USB Logitech G203 Lightsync lila 910 005853 Technikai adatlap



Gamer egér USB Logitech G203 Lightsync lila 

910-005853


Gyártó : 

LOGITECH / Egér ( Mouse ) LOGITECH

  


Gamer egér USB Logitech G203 Lightsync lila 910-005853 fotó
Click a(z) Gamer egér USB Logitech G203 Lightsync lila fotóra (csak illusztráció)



Egér ( Mouse ), LOGITECH kínálatunk Egér ( Mouse ) árlista

Billentyűzet, egér ( mouse ) bolt árlista

  

Gamer egér USB Logitech

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelésre: 3-6 nap
Raktáron beszállítónál


Nettó Ár:
Bruttó Ár:
10 800- Ft
13 716- Ft





Törzsvásárlói pont 137- klick







Gamer egér USB Logitech G203 Lightsync lila Technikai adatok, műszaki paraméterek 910-005853



Tech. Spec. Info : Egér USB Logitech G203 Lightsync lila gamer mouse, Kapcsolódási technológia: Vezetékes, RGB világítás: Van, Technológia: Optikai, Felbontás: 8000 dpi

Műszaki adatok:

Csatlakozó(k):
Csatoló felület :USB
Kapcsolódási technológia :Vezetékes
Fizikai jellemzők:
Alap szín :Lila
Szélesség (max.) :62,15 mm
Magasság (max.) :38,2 mm
Mélység (max.) :116,6 mm
Súly :85 gramm
Alapadatok:
Formátum :Standard
Gomb + scroll :6
RGB világítás :Igen
Görgők száma :1 db
Görgetés iránya :Függőleges
Kábel hosszúság :210 cm
Technológia :Optikai
Felbontás :8000 dpi
Javasolt felhasználás :Játék


 eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.

Adatok, rövid leírás, ár Gamer egér USB Logitech G203 Lightsync lila 910-005853
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) Gamer egér USB Logitech G203 Lightsync lila 910-005853
Minőség:5  
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 5,0


Készült: Miskolc, 2026.07.29. 18:53:07

A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   » 

Gamer egér USB Logitech G203 Lightsync lila 910 005853 Technikai adatlap


 
Műszaki adatok : Gamer egér USB Logitech G203 Lightsync lila. 910-005853 eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,

Gyártó :  LOGITECH Egér ( Mouse )  910-005853


 ASUS vezetékes egér, Csatlakozás: USB, Érzékelő felbontása:1000-3200dpi, Gombok: 3db gomb
 ár : 2 896-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Gyártó: LOGITECH, Csatlakozók: Bluetooth, Egér érzékelő típusa: Optikai, Gombok száma: 3, Kompatibilitás: Windows, Mac
 ár : 3 899-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 The G-Lab Gamer Egér - KULT HELIUM 3200 DPI, 6 gomb, makro, 1,8m kábel, RGB LED, fekete
 ár : 4 115-Ft

Készleten, Vásárolható raktáron van Készleten
 Típus: billentyűzethez, Szín: Lila, Környezetbarát: Igen, Jelleg: Egérpad
 ár : 5 372-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Dell Wireless Mouse - WM126, Dell vezeték nélküliegér - WM126
 ár : 5 601-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Logitech Pebble M350 Graphite wless BT mouse, Csatoló felület: Rádiós (RF) + Bluetooth, Kapcsolódási technológia: Vezeték nélküli, Unifying: Igen, Bluetooth: Igen, Formátum: Standard, Gomb + scroll: 3, Kialakítás: Kétkezes, Görgők
 ár : 8 039-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Egéralátét csuklótámasszal, géltöltésű, fekete
 ár : 11 354-Ft

Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 Egéralátét csuklótámasszal géltöltésű állítható FELLOWES Premium Gel, Csuklótámasszal: Igen, Forma: Négyzetes, Egérpad felület borítás: Textil, Töltőanyag: Gél, Szín: Szürke és árnyalatai, Termék mérete (mm): 25 x 165 x 261
 ár : 13 386-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 3Dconnexion egér, Csatlakozófelület: RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C, Gombok száma: 7, Mozgásérzékelő technológia: Optikai, Görgő típusa: Görgő
 ár : 33 096-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
 Logitech G502 X PLUS egér, Csatoló felület: USB, Kapcsolódási technológia: Vezeték nélküli, Alap szín: Fekete, Gomb + scroll: 13, Görgők száma: 1 db, Felbontás: 25600 dpi
 ár : 46 330-Ft

3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető



Vásároljon webáruházunkban! Informatikai rendszerek Önnek!  

Akciós laptop ajánlatok! Notebook, laptop akció két hetente! 

Ingyenes házhozszállítás ( 100e Ft feletti vásárlás esetén) Magyarország területén.

 

Notebook webáruház, laptop szerviz, számítógép javítás Miskolc, Borsod

Szolgáltatásaink

Több mint webshop

Cégeknek flottakedvezmény

Beüzemelés & telepítés

Windows, Office, vírusvédelem, driverek, személyre szabott beállítások – használatra kész gép.

Cégre szabott konfigurációk

Gyors beszerzés, nagyobb mennyiségre engedményes ajánlat.

Garancia & szerviz háttér

Hivatalos gyártói jótállás, garancián túli javítás saját szervizben




Itt Klick-elget » Számítástechnika bolt Miskolc

Akció notebook, akciós Laptop |  Gyártói akció |  Árlista |  Számítástechnikai Katalógus |  Számítástechnikai Hírek |  Szerviz |  Rendszergazda |  Kapcsolat |  Cég Info |  CégHírek |  Fórumok

Copyright  © 2005-2026 Klick Computer Hungary Kft.   https://www.klickcomp.hu   - Minden jog fenntartva!