HP EliteBook laptop 14" FHD i5-10310U 16GB 256GB UHD 38T17UPR Technikai adatlap
HP EliteBook laptop 14" FHD i5-10310U 16GB 256GB UHD
Gyártó :
HP / Notebookok HP
   Már NEM rendelhető!
2026.02.03 óta kínálatunkban NEM szereplő termék.
HP EliteBook laptop aktuális ajánlatunk
HP EliteBook laptop 14" FHD i5-10310U 16GB 256GB UHD 38T17UPR fotó
Click a(z) HP EliteBook laptop 14" FHD i5-10310U 16GB 256GB UHD fotóra (csak illusztráció)
Notebookok, HP kínálatunk Notebookok árlista
Notebook ( laptop ) bolt árlista
HP EliteBook laptop 14"
Nettó Ár:
Bruttó Ár:
Törzsvásárlói pont 4640- klick
HP EliteBook laptop 14" FHD i5-10310U 16GB 256GB UHD Technikai adatok, műszaki paraméterek 38T17UPR
Tech. Spec. Info : Kijelző: 14,0" 1920x1080 FHD IPS, Processzor: Intel Core i5-10310U, Memória: 16,0GB, Háttértár: 256 GB SSD PCI-e NVMe, VGA Típus:, Operációs rendszer: Windows 10 Pro 64-bit
Műszaki adatok:
Kijelző:
Kijelző felbontás :1920x1080
Kijelző méret :14,0 "
Panel típus :IPS
Érintőkijelző :Igen
Érintőkijelző 360°-ban kihajtható :Igen
Kijelző felület :Matt
Processzor:
CPU gyártó :Intel
CPU család :Core i5
CPU típus :Intel Core i5-10310U (1,7 GHz, 6 MB)
Memória:
Memória mennyiség :16,0 GB
Memória :LPDDR4-2933MHz
Háttértár:
Háttértár típus :SSD PCI-e NVMe
Háttértár méret :256 GB
M.2 foglalat :Igen
Videókártya:
Chipset gyártó :Intel
Vezeték nélküli kapcsolat:
WiFi :802.11 a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth :5.0
Operációs rendszer:
Operációs rendszer :Windows 10 Pro 64-bit
Csatlakozók:
Thunderbolt 3 :2 db
USB 3.1 Gen1 :2 db
HDMI ki :1 db
Jack 3,5mm :Igen
Biztonság:
Ujjlenyomat olvasó :Igen
TPM :Igen
Akkumulátor:
Technológia :Li-polymer
Cellák száma :4
Töltő teljesítmény :65 watt
Fizikai jellemzők:
Alap szín :Ezüst
Szélesség (max.) :319,3 mm
Magasság (max.) :16,5 mm
Mélység (max.) :202,7 mm
Nettó súly :1,32 kg
Audió:
Hangszóró :Bang&Olufsen
Egyéb funkciók:
Billentyűzet világítás :Igen
Alapadatok:
2 in 1 laptop :Igen
notebook ( laptop ) eladás, értékesítés a hivatalos magyarországi márkaképviselet támogatásával.
Adatok, rövid leírás, ár HP EliteBook laptop 14" FHD i5-10310U 16GB 38T17UPR
Termék információk ( linkek, értékelések, vélemények ) HP EliteBook laptop 14" FHD i5-10310U 16GB 38T17UPR
Minőség:4
Értékelés:1 1 felhasználó minősítés
Vélemény, értékelés 4,0
Készült: Miskolc, 2026.02.03. 14:21:10
A Klick Computer Hungary Kft. Vásároljon egy megbízható számítástechnikai szaküzletben:
 »   »
Műszaki adatok : HP EliteBook laptop 14" FHD i5-10310U 16GB 256GB UHD. 38T17UPR eladó. Technikai adatok, típus specifikáció - KlickComp Számítástechnika Szaküzlet,
Gyártó :  HP Notebookok  38T17UPR
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
3-6 nap. Raktáron beszállítónál Rendelhető
Rendelésre 1-6 hét Érdeklődjön
 LENOVO ThinkBook 14 G4 notebook, Kijelző: 14 1920x1200 (WUXGA) 16:10 Fényes, Processzor: Intel Core Ultra 5 125U, Memória: 16GB DDR5, Háttértár: 512 GB SSD, VGA Típus: Intel HD Graphics 0 GB, Operációs rendszer: Windows 11 Pro
 Lenovo ThinkPad notebook, Kijelző: 14, Felbontás: 2880x1800, Processzor: Intel Core Ultra 5 228V, Memória: 32 GB, Háttértár: 1 TB, Operációs rendszer: NoOs
 Lenovo Yoga Slim 7 notebook, Kijelző: 15,3 2880x1800 OLED, Processzor: Intel Core Ultra 7 258V, Memória: 32,0GB, Háttértár: 1024 GB SSD PCI-e NVMe, VGA Típus: Intel Arc Graphics, Operációs rendszer: Windows 11 Home 64-bit